Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

CORINA,felicitari!!!!...Bun venit pe lume Francesca!!!![pup][flo][flo][flo]...moama,da ce nastere rapida,bravo,ma bucur ca totul a fost usor si repede!!![pup]

 

 

 

 

"Before you judge me, try hard to love me."

Michael Jackson

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

...sau aici...

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 248
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Corina, ai doua fete superbe![flo]

 

Sa fie fericita si sanatoasa Francesca. Nu-mi vine sa cred ca ai acumulat atat de putine kilograme in timpul sarcinii si ai un copil asa dodolot. Parca a fost o teava intre stomacul tau si stomacelul ei. Sa lasi neaparat reteta![:D]

 

 

Raly, multumesc de oferta. Eu n-am nici talent nici rabdare ca sa fiu profesor![:I]

 

Imi amintesc ca in copilarie ma ruga sora-mea sa o ajut cu temele la mate cand nu intelegea ceva. Ca sa ma lase in pace ii puneam tot felul de conditii. Ea era mai grasuta si cel mai mult ma distra sa o pun sa alerge in jurul casei de cateva ori. Si pe ea si pe prietena ei. De obicei rezolvau problema alergand, nu mai aveau nevoie de mine![:D]

Doamne, ce copil rau mai eram. Faceam lucruri stupide numai ca sa evit sa explic lectiile la altii. De obicei ii corupeam la joaca![:I]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina felicitari ! sa va traiasca Francesca, sa fie sanatoasa si va aduca numai fericire [flo][flo][flo]

Intrebai eu in weekend parca sau luni daca nimic, nimic? [:D] si uite ca era ceva cu falcute deja la mami in brate [olala] Cred ca Ralu e tare fericita .

Sunteti 3 frumoase in pozele alea. Desi nu ti-am zis niciodata te-am admirat tot timpul pentru curajul ce l-ai avut [asia]

 

There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, vreau sa va intreb despre yoga.

 

Am imprumutat Wii Fit de la o prietena si mi-a placut foarte mult programul de yoga, am simtit ca mi-a lucrat coloana ca nici un alt exercitiu si mi se potriveste. Acum sunt foarte interesata. Am cautat mai mult pe internet si am gasit multe filmulete si fac aproape in fiecare zi dar nu e nimic organizat deocamdata in capul meu. Nu stiu daca-i corect ce fac.

 

Asta sunt filmele pe care le folosesc cand vreau programul scurt:

 

http://www.dailymotion.com/related/x3y053/video/x3y03y_shilpa-shetty-back-asanas-shilpas-y_people?hmz=74616272656c61746564

 

si mai sunt patru din aceasta serie. Le gasiti in dreapta.

 

Cand am timp mai mult, fac asta:

http://video.google.com/videoplay?docid=-4628036076291757842

 

Asta e ceea ce am crezut eu ca e cel mai ok. Daca face cineva, daca cineva a gasit un video gratis sau a cumparat ceva de care e foarte multumita, va rog sa-mi spuneti si mie. Am devenit un mare fan. Wii nu este exact ce-mi doresc, ma deranjeaza ca trebuie sa folosesc bordul lor.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corinaid="teal"> felicitari!! Sa va traiasca fetele si sa va bucurati de ele.[olala] Sunt tare frumoase si tu mami radiezi. Francesca bine ai venit pe lume!! sa cresti mare sanatoasa si la fel de frumoasa si isteata ca surioara mai mare.[bis][flo][bis]

 

AdrianaMid="teal"> aici sunt.. in zona, am intrat in perioada cu examenele finale si e nebunie dar scap curand si am doua sapt. de vacanta. Sa vezi atunci ce imi fac de cap..[alcool]

[pup] burtica si pe Robert. Sper ca sunteti ok.

 

Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008id="size3">id="teal">id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Corina!! E dulce foc Francesca si tu esti grozava ce bine te-ai mentinut cu greutatea! Ma bucur ca ai avut o experienta buna la nastere!!

 

Raly, si eu sunt assistant prof. la o universitate din Midwest (Purdue Univ.), tu esti faculty la un Univ. of California? Ce domeniu? Eu cam stiu lefurile bine, atat de la noi cat si de la altii, mai ales de la panels NSF, se vad in bugetele aplicatiilor pt granturi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...