Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Corina, felicitari pentru grasunica Francesca!!! Sa creasca mare si la fel de frumoasa si desteapta ca big sister, Raluca! Pentru 37 saptamini, aproape 4 kg e super grasuna [olala] Hihihi, deci am trimis [majoreta] la timp. [:D]

Ce fericite sinteti amindoua de noua papusica [olala] Da' tati pe unde este? Vaz ca ochisorii Francescai sint cam [asia], seamana cu tati? [:D]

 

Oana si [majoreta] Eva (29 iunie 2005)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 248
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi Ani Francesca!!!! si felicitari tie Corina! Ai facut treaba buna :).Ce frumoasa si grasuna e! Si Raluca o frumushata de fata. Ai vazut ca nu a fost oribil sa o lasi cu tine la nastere [flo].

 

Adriana si Aidan - 4 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

"May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit pe lume Francesca!id="red">[bis][bis][bis]

mama ce dodoloatza si frumusica eeee! ptiuu nu fie de deochi! Felicitari Corina pt asa fete frumusele![flo]

 

 

 

Mihaela, mamik fericit de [copil]Andraid="pink"> - 29 martie 2008

 

Ratusca mea mih1 si mih2 aiciid="teal">

Pozici

Primul anisor

Povestea americancei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Corina! Ce frumoase sint fetele tale! Sa va aduca multe bucurii, pupici dodoloatei mici, ca scumpa mai e!

Ai ajuns la timp.[:D]

 

Bine ai venit Raly!

 

Hilde, eu ma enervez de la vocile astea si deci nu pot cu yoga.[:D] Nu stiu daca ai incercat pilates, mie imi place mai mult.

Am incercat de citeva ori cu yoga si am crezut ca n-o sa-mi placa vreodata. Anul trecut am gasit o clasa care mi-a placut mult, era un model de yoga mai activ si teacher era barbat. Avea o voce relativ normala[:D], adica nu mi-a distras atentia si chiar am reusit sa ma concentrez in timpul exercitiilor. A trebuit sa renunt ca era cite o ora jumate de doua ori pe saptamina si familia mea sufera daca lipsesc atita.[:D]

Am vrut sa te intreb cum ai ajuns sa dozezi vitaminele, ai scris mai in urma despre asta dar eu sint cu reactii intirziate.

 

 

Lume multa, oameni putini

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miere dulce, emailul meu este hduca@inbox.com. Sa vedem daca merge.

 

Ramona, intr-adevar vocile sunt deranjante. [:D]Ma gandesc ca dupa ce invat, o sa fac rutina mea si atunci nu mai am nevoie de filme. Pilate am facut toata viata...adica incepand din facultate. Sunt foarte multumita de pilate. Yoga vreau mai mult sa fac pt liniste si pace. Asta simt dupa ce fac yoga, ca pun putina ordine in ganduri la sfarsit de zi. : )

 

La vitamine, sotul imi spune ce doze sa iau. Stai sa ma uit in geanta: Calciu 1000 mg, Vit D - 400 IU, Magneziu 400 mg, Zinc 25 mg, Omega 3-1200 mg.

 

Pt Omega3, mai mananc sardine si wild somon o data pe saptamana, pun flax seeds in cereale sau paine. Pt calciu ma chinui sa mananc lactate. Ma chinui efectiv, nu-mi plac, de aia iau suplement de calciu. Ei zic pe flacon ca-i doza necesara zilnica.

Vit D nu este doza maxima, cred acum se recomanda mult mai mult. Am uitat cat de mult, il intreb deseara pe sot. Inteleg ca asta-i ultima vitamina minune, te protejeaza de toate relele, daca stai sa-i crezi. Poti s-o iei stand in soare in fiecare zi, daca ai timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

David e mare fan Wii Fit[:D]...e haios cum sta in toate pozitiile si e mandru de yoga lui!!!

Eu nu am incercat[:D]...sunt o lenesa[:D]

 

Ce vitamine?? Eu nu mai iau nimic acum...desi dr mi-a recomandat sa iau mereu ceva...

Dar copiilor le dati vitamine??? Am multe prietene care nu concep sa nu le dea copiilor vitamine cel putin 6 luni pe an!!!

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool] Davidid="size1">

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...