Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Felicitari,Corina. Sa fie sanatoasa si norocoasa bebelina ta.

Multumesc celor ce mi-au raspuns la mesaj referitor la NYC.

Am vazut cate ceva....mi-a placut asha tare ca ne gandim foarte serios sa ne mutam acolo.

Sper sa luam decizia cea mai buna! Ce zone sunt safe in Queens, Bronx?Cam cat este chiria?

 

Never give up a dream!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 248
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui corinadana
Ma prezint! Francesca Ostoiaid="red"> [:)]http://picasaweb.google.com/corina.ostoia/Francesca#5364023352775841602A fost o sarcina frumoasa, si o nastere destul de rapida.Fetele ce veniti din spate asa va doresc si voua!Am uitat sa va scriu ca la spital am ajuns dilatata 7 cm.Don't throw with stones if you live in a glass house. corina mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
align="right" id="quote2">Felicitari pentru Francescaid="red">, este superba [olala] , absolut superba [bis]Sa-ti traiasca fetele si sa aveti parte de tot binele din lume, sunteti tare-tare frumoase toate 3 [flo][flo][flo]-------id="red">Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red"> -------id="red"> Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua"> "Stelele care cad nu pier, Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">NU RAMANE INDIFERENT !AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corinadana, felicitari pentru minunea cea frumoasa!!! Sa va traiasca Francesca fericita, sa va aduca numai bucurii, sa se iubeasca cu Raluca mult, iar tie refacere rapida![flo]

 


Common sense is not so common...id="red">[Voltaire]
id="left">

id="size1">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce este mey cu linistea asta aici?

Ia sa va mai inviorati un pic cu niste pozici proaspete - Aidan la sase luni si jumatate.

http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/

 

Peste doua saptamani plecam la nana Sinzi[olala], ne facem de cap[:D]!

 

Baby Gator

FineArt gallery

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miere ce fainut o crescut. Wow! Mi-a placut si zambetul smecheros cu si fara "balarie" si zambetul tau cel enigmatic si curcubeul :) Esti una din putinele mamici de pe aici care radiaza avand un bebe asa mic. Sunteti un trio grozav!

 

Eu am mai captat o viroza de la copii si abia stau pe picioare...In rest vacanta mea se termina. Mi-a plecat musafira si am inceput sa-mi aranjez cursurile pentru toamna si un articol. In mai putin de o luna plec ...

Seara asta vreau sa le aleg ghiozdanele. Fatucei i-am probat uniforma... Ma apuca jalea. Asta-i perioada anului in care-mi zic ca ce-mi trebuie mie cariera ca-s m-am prostit oricum.

 

Ah si in vreo zece zile mergem pana-n Canada sa-mi vaz socrii macar vreo 4-5 zile. Ducem copii la Niagara si m-oi vedea cu cateva canadeze ca sa testam joaca americano-canadiana :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat si eu pe pozele baiatului, Miere. A crescut de la "fluturas pe piciorus" incoace, e un scump.

 

AB, curaj![:)] Si noi am fost azi la Open House, joi incepe scoala.

 

Este careva aici care s-a casatorit in Forida?

Intreb pt. ca nu stiu ce reprezinta de fapt hartia pe care eu o tineam de marriage certificate... Aflu acum ca sunt de fapt doua acte separate... licenta si certificat. Eu am numai una, arata cam ca in poza de jos, banuiesc ca este licenta...:

 

http://media.photobucket.com/image/marriage%20certificate,%20Florida/AmandaReconwith/CeeCeeLyles4.jpg

 

 

Si daca tot va intreb, a trecut careva prin nebuneala transcrierii certificatului de casatorie in registrele de stare civila din Romania?

 

Take jid="green">oid="red">yid="navy">! (poze)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ML nu ma pricep cu foile io-s casatorita in "Francia".

Dar de ce vrei sa legalizezi casatoria la romani? Eu am facut certificate copiilor, dar casatorita nu-s in actele romanesti, mi-am pastrat si dupa numele de fata si gata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui AB
ML nu ma pricep cu foile io-s casatorita in "Francia".He, m-am gandit eu...id="green">Dar de ce vrei sa legalizezi casatoria la romani? Eu am facut certificate copiilor, dar casatorita nu-s in actele romanesti, mi-am pastrat si dupa numele de fata si gata.Pt. procura pt. mama am nevoie, succesiune etc. Eu nu mi-am pastrat numele de fata dupa casatorie.Uite, scrie ca-i musai sa te aiba in evidenta, daca te casatoresti in strainatate, la 6 luni de la casatorie, ba mai platesti si amenda daca nu te-ai conformat. Eu am 10 ani de la casatorie, abia acum cautand dupa acte pe Internet am dat peste balamucul transcrierilor...:id="green">
align="right" id="quote2">Take jid="green">oid="red">yid="navy">! (poze)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...