Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ciuf
In rest ... n-am timp de nimic. Mi s-a inrosit un ochi rau si ma doare, nu suport lumina. Trebuie sa imi fac timp candva sa ajung la doctor.
align="right" id="quote2">

Ciuf, mergi cat mai curand la oftalmolog ca astea sunt semne de infectie ale corneei. Eu cand am avut simptomele astea facusem cornea ulcer care a fost urmat de o perforare a corneei. am primit imediat antibiotice si s-a vindecat fara sa lase cicatrice.
Daca obisnuiesti sa porti contacts nu le mai purta si vezi un oftalmolog cat mai repede sa primesti antibiotic sau sa-ti una un diagnostic.

____________________
Alina, Mama to Luc 3/08
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 248
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ABurel, uf uf...sanatate multa [pup] si sa treaca repede timpul in Francia fara comori!!!!

 

 

Delia, cat de frumos e Rudy!!! E tare scump!!! Ce de copilasi cu care sa se joace a avut in California!!!!

 

Ciuf, superbe pozele!!!! Pupici lui Luca!! Eva e atat de frumoasa si mandra!!! Ai grija cu ochiul!!!

 

Cris30, sper sa recuperezi pozele de pe laptop...(si eu am patit-o de 2 ori) si de acum incolo :back-up!!!!!

 

Carmenbr, eu am vazut trolly din astea la Target (dar pe langa geamantane de voiaj!!!)

 

Hilde, deci...nu vrei sa ne dai si noua "tip"uri???[:D]

 

Am fugit ma asteapta sotu in curte...de la un timp ma prinde 2am cu sotu la un vin sau ceai[:D] pe afara sub clar de luna si o balaceala in pool...ah...ce viata!!![:D]

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool] Davidid="size1">

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chiar asa Sinziana!! :)

 

intrasem sa vad dc a nascut Corina si cind colo ea a nascut de acu o sapt. a trebuit sa rasfoiesc multe pagini in urma :) . sa va traiasca Francesca, Corina , sa fie sanatoasa, sa aiba o viata lunga si implinita!

 

am vazut si pui de miereamara si de ciuf. un deliciu.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim la fel Liris!!! Criss multumesc mult!

 

Sanziana din pacate nu pot sa stau in continuu cu bb, o mai am si pe Ralu, tr sa mai fac actaraie ptr companie, si treaba care parca nu se mai termina, uf.

 

Am vazut si eu poze tare dragute cu puii lui Ciuf, Delia.

 

Carmen sfatul meu e sa ii iei back pack in spate. E mult mai usor, cel cu roti e cam greu si gol si el va trebui sa urce/coboare din autobuz si poate si scari la scoala.

 

Unde o fi Ramona??? si Alintaroma??? ati disparut fetele?

 

AB sanatate multa!!!

 

Don't throw with stones if you live in a glass house.

 

corina mama Ralucai

 

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uraaaa s-a nascut Francesca!! [flo]Bine ai venit pe lume puiuta scumpa.[olala][olala] O viata minunata, sanatate, sa fii plina de noroc si sa aduci multe bucurii pe lume parintilor, bunicilor si surioarei tale dragi.

Felicitari Corina!![pup] Recuperare rapida, sa ai laptic mult si bun. Am vazut pozicile, este S.U.P.E.R.B.A [olala][olala] Asa o fetita dulce si frumoasaaa[olala].

Lapticul nu vine imediat. La mine a durat o saptamana in care pierdusem orice speranta apoi a inceput furia laptelui.[q]A fost groaznic. Pui tzitzi in castronul cu apa calda calda...caldaaa[:D]si mulgi cu mana apoi cealata tzitzi ...eu am petrecut o noapte asa ca altfel muream de durere. La 3 saptamani dupa nastere, dupa ce a trecut si furia a inceput puhoaiele. Si regulile sunt simple: Lichide multe, REPAUSS(este fff importanta sa dormi ), si alaptare de multe ori. Nu o tine cu orele ca nu are rost. 15 -20min la unul si 15-20 min la altul.

[pup]

Sunt descarcata de energie ca si jucaria lu' fiu-miu la care i-au decedat bateriile si canta aa--eee--. Dar mi-am adunat toate puterile sa o felicit pe Corinuta noastra. Ma duc sa fac un shower si sa drommmm[olala]

 

[pup] la toata lumea

 

Asa creste mare puiulid="blue">id="size3">

 

 

Paginuta mea!id="blue">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama cu ce de poze m-am delectat.. si m-am plimbat si eu peste tot cu voi, si la Disneyland[olala], si in Brasov[olala] si in Colorado (superb-zici ca e Ro - tre sa ajungem si noi acolo), si in California.. super peste tot..off bani si timp de plimbari de-ar fi..

 

si acum va invit la un nou capitol

 

 

Mihaela, mamik fericit de [copil]Andraid="pink"> - 29 martie 2008

 

Ratusca mea mih1 si mih2 aiciid="teal">

Pozici

Primul anisor

Povestea americancei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...