Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 248
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ML condoleante... si bine ca n-a suferit. Legat de proprietati. Eu nu as renunta daca ceilalti nu-sipiti pamantului si chiar si atunci i-as ajuta, dar la locurile copilariei n-as renunta. Mi-a ramas de la strabunica din partea tatei un coltisor de rai langa padure... in care mi-am dus sotul sa-l mance ganganiile... dar a fost asa fumos si sper c-n cava ani sa-mi duc si copiii... Restul s-au vandut/daramat si cand treceam pe langa case mi se impaienjeneau ochii de amintiri. Carmen nu ma pricep, dar si eu vreau. Eu ochsem pe asta http://www.buy.com/retail/product.asp?sku=210382028&listingid=35273751&dcaid=17902 sau pe jumatatea ei tot de la Little Tikes dar o fost groaznic de fri vara asta :(( Corina nimicutza? Mey, my te alearga Ralu tot nimic. Delia sa aveti vreme faina la munte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nu stiu ce vitamine luati dar eu am incercat multe pt ca am o problema cu coating-ul, care-mi da o senzatie de voma teribila. Am vrut sa va spun ca sunt si eu, aleluia[:D], multumita de vitamine si nu-mi vine sa vomit dupa ce le iau. Marca e "Puritan`s Pride", vi le recomand daca aveti vreodata nevoie de vitamine. Eu iau calciu + vitamina D si Omega 3 in fiecare zi si magneziu+zinc o saptamana pe luna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AB uite si acuma abia veniram de la clasa+ rehearsal de dans. Am stat acolo ca eroul cu fundul pe scaun, ma darama hemoroizii astia. Vineri are Ralu show, o sa fiu tot cu burtica?! sau o sa fiu cu bebica?! parca ma doare un piiiic spatele... Don't throw with stones if you live in a glass house. corina mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ML, sincere condoleante pentru tatal tau. Legat de proprietati, nu ma pricep. Corina, punem [majoreta] la treaba? Eu iti urez de pe acum nastere cit mai usoara si bebelina sanatoasa si cumintica. [pup] Delia, pentru ce este injectia aceea? Asa cum a spus si Corina, si eu stiam ca nu poti returna ceva asa mare fara ambalaj. Macar mai are factura cu care l-a cumparat? Ce termen de garantie are? Oricum, nu va lasati, trebuie fie sa va dea altul la schimb, fie sa va dea banii inapoi si sa returnati aparatul (sper sa mai aveti factura). Sinziana, mai, da' sa stii ca m-ai facut sa ma uit la croaziere si vacante in Caraibe, ca tot va plimbati cu foc pe acolo. Unul din fratii sotului locuieste in Grand Cayman si ne-a invitat de multe ori sa il vizitam, asa ca poate gasim motiv de-o plimbare pe-acolo. Am vazut pozele cu finuta ta si Blaze [olala] Prietenie la catarama [:D] Andreea din Utah, eu va urez la multi ani pe 26, cind e ziua lui Philip [pk] Dar pina atunci, felicitari pentru micul crestin. Parca sinteti gemeni cu totii in familie; tu, sotul, Philip si juniorul, parca sinteti facuti de aceeasi mama [grup] Carmen, nici noi nu avem water slide din acela. Avem un bounce de-ala mare pt backyard. Mie water slide-ul ala mi se pare cam unsafe in partea cu treptele; in plus, cred ca trebuie sa ai presiune super la apa, ca sa imprastie apa prin toate partile asa cum arata in poze. Noi am avut un fel de piscinutza cind Eva era mai mica, cu tasnitori de apa, am conectat furtunul cu presiune f buna, dar tot abia sarea lesinat prin toate gaurile. [:D] Oana si [majoreta] Eva (29 iunie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani baiatului, Andreea! Corina, sa te tii bine cu bebe! Multumesc din nou... AB, imi amintesc discutia despre casa si bunica. Sa duci si copiii sa vada locurile. [url="http://s100.photobucket.com/albums/m10/40ML/La%20tara%20americana/"]Take joy! (poze)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca odata La Multi Ani lui Philip :)) Vine MAMA!!!!!!! Azi la 2PM ajunge!!!!!!Voi fi in paradis 3 saptamani :) Adriana si Aidan - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...