Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (125)


Recommended Posts

Salutari. Si la mine a fost o calduraaaaa....de-am crezut ca mor.deh daca nu mi-am luat masina cu AC [bang] serbarea a iesit bine si am primit felicitari (hai ca ma laud singura [alcool]).Copiii frumosi si mandri de premiile lor.Am ajuns acasa pe la 15 si am fugit sa-mi iau maimutza. Gabi sa-ti traiasca bebelina.Ai motive de beut deci.Ti-am zis io ca o sa plangi [:D] Miha ai grija de tine [pup] Cu Banana nu vorbesc ca are piscina [zz] Nici cu Mmiha ca si ea are [zz] Danelutza hai aici ca-i cald si bine.[:D] Pufy disractie placuta la tara. Maine ma duc la o prietena la tara sa culegem flori de tei.Si sa-mi dea o pisicuta pentru mama la tara.Sper sa nu o spanzure Stef pana ajungem cu ea la tara [:D] In rest...nik nou.Neoficial sunt in vacanta...oficial trebuie sa mai dau si pe la scoala [alcool] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutari sexoaselor![pup] DOINA,eu te sfatuiesc sa nu iei medicamente in bagajul de mana,poti lua la tine orice da baga in bagajele mari,nu in ceea ce iei tu in avion,ci cele care merg in cala...asa e mai sigur,ca in ultimul timp nu te mai lasa astia cu nimic,si depinde tare mult cu ce companie zbori...bafta multa,hai ca mai e putin si totul va fi bine,veti incepe o noua viata[bis][bis][bis]..[pup] si pt DAN si pt tine,putere si curaj! DANELUTZA[pup][pup][pup],ma bucur ca e mai bine Isa!!!...nasol cu animalele de casa[:D]..si noi avem aici soparle,iguane,posumi(niste sobolani mari si urati,brrrrr) si alte din astea ,pe langa casa omului[bang]...si gandaci la greu...faza faina e ca la bloc nu prea au cum sa urce la etajele superioare[bis]...asa ca suntem ok acum,dar cand am stat pe la case a fost jalnic,eu urasc gandacii si vietatile astea mici prin casa. MIHA[pup] si sanatate multa!...auzi da cum de sunt la voi gandaci??!!!...eu ma mir,in Brasov eu nu am vazut gandaci din aia mari in viata mea,si stau la casa de copil...aici am avut un soc cand am vazut gandaci imensi,in casa[:0]...nici la bucatarie nu aveam..sau poate ca era la munte?!! GABITA[pup] si felicitari pt fetita![bis] GEORGI[pup] si LA MULTI ANI sotului!...sa-ti traiasca,scuze de intarziere![pup] IOANA[pup] si distractie faina! MMIHA[pup],bine ai revenit![bis]...felicitari de piscina! MIKI[pup],bafta la cadou,da si eu is de acord cu Danelutza,cina romantica e cea mai buna idee[:D][;)]...si apoi un bebe!!! MONICA[pup],felicitari pt serbare! BANANA[pup],felicitari de piscina! Mai fetelor,CAMI nu mai intra cateva zile,vreo 10[:D] adica,ca pleaca la Orlando,la Disney...am vorbit azi cu ea si a avut treaba multa...va povesteste ea la intoarcere...sunt bine toti si fericiti ca pleaca in vacanta!!!..oricum,vroiam sa va zic ,daca cumva nu stiati,[:D],ca e o super fata[cool],am vorbit azi la telefon de parca ma cunosteam de-o viata cu ea!!! Noi mergem la plaja si prin parca,nimic deosebit...duminica avem un party...speram sa nu ploua ca se tine intr-un parc....si cam atata. Va doresc un week end placut![pup] Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza... cred ca am cazut din pat...nu am somn....[bang]si de data asta, nu m-a trezit stefi. am pus poze de la serbare. din pacate nu sunt reusite ca le-am facut de departe....[V]dar se intelege... http://new.photos.yahoo.com/gaby_costescu/album/576460762404521793 stef e cel cu blugi 3/4 si cu camasa cu dungi bleu, albaste, albe...si respectiv cu tricou rosu...[:D] abia astept sa plec la mare....mai am o saptamana. georgi - felicitari si...vacanta placuta![pup] va pup....[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la noi aici in rahova cam sta sa ploua[pic], de-aia mi-e frica sa vin departe de casa ca pana ajung incepe furtuna...asa am patit alaltaieri seara in moghiorosh[bang]...poate maine dupa teatrul de papushi(este alba ca zapada la tzandarica lahovari...vine cineva?) daca e frumos venim in herastru... monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...