Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tulcence ? (12)


Recommended Posts

Buna seara fetele

 

 

Va doresc din suflet sa aveti o primavara frumoasa, plina de realizari si bucurii alaturi de cei dragi.

 

Silviaid="red"> eu nu consier gestul tau unul "rau". Foarte bine procedezi mamy, oamenii trebuie sa faca fapte bune. Si eu urmeaza sa trimit doi saci la Craiova, unei tipe pe care nici nu o cunosc in realitate, ci doar de pe net. Ea nu s-a suparat deloc, chiar se bucura enorm cand primeste sacii de la mine cu haine.

 

Mi-e dor de voi fetelor !!!! Abia astept sa se incalzeasca afara sa ne intalnim. Va pup pe toate si revin.[pup]

 

Mirelaionutid="red"> te salut mamy, imi pare rau ca dimineata nu am putut sta de vorba , tu erai cu printesa si mergeai grabita, iar eu eram ingandurata .... Va pup .

 

danybvid="blue">

 

Mamy de [zana]

Mariaid="red"> ( 11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi] Andreiid="blue"> ( 21 Martie 2006 )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[tren] LA MULTI ANIid="red"> Teodor Daniel !!![s]id="blue">[tren]

 

mirell@id="red"> sa te bucuri de Teo toata viata, sa fiti cu totii sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii. Va pup si va imbratisez cu drag si muuult dor [flo]id="size4">

 

danybvid="blue">

 

Mamy de [zana]

Mariaid="red"> ( 11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi] Andreiid="blue"> ( 21 Martie 2006 )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua.

Am vazut ca e un sarbatorit aici, asa ca spun si eu LA MUUUULTI ANI!!!id="red">

Noi stam in casa cateva zile pentru ca ieri am facut vaccinul de 6 luni. Si daca tot stam in casa, am facut o budinca dulce, cu paste. Asa ca cine doreste, cine pofteste? Deschideti geamurile ca arunc spre voi cate o portie!

O primavara frumoasa urez si eu![pup]

 

Mariuk, fericita mamica de [bb] VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

 

Poze Vladid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata,

urez si eu La multi ani id="red"> sarbatoritilor[flo]

 

eu...prin casa mai mereu, rar ies pe afara si atunci numai cu treburi...

 

marti am fost si eu la cosmetica pt un tratament si o masca. Ce bine a fost! Nu mai mersesem dinainte de sarcina!!!

 

Urmeaza o vizita la coafor dar asta saptamana viitoare.

 

In rest...pe ultima suta de metri intr-ale cumparaturilor. Ieri mi-am luat un corset pt purtat pe sub rochia de la botez ca sa-mi ascund sunculitele si arata tare bine! Azi as fi vrut sa merg prin oras dupa niste pantofi dar sotul lucra de la 12 si nu m-am organizat sa fiu gata mai repede...Si maine e o zi!

 

va pup pe toate[pup]

 

[mamica] de Albert Mihaiid="blue">, 10.05.2007 si de Rebecca Andreeaid="red">, 10.01.2011

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La MULTI ANI THEODOR-DANIEL!

LA MULTI ANI CRINA!

Sa fie sanatosi si destepti sa va aduca doar bucurii.

FELICITARI Gabi pt Rebecasa-ti traiasca sa fie voioasa fericita,norocoasa si sanatoasa.

BUN VENIT Mari si Anka.

fetelor va doresc o primavara frumoasa plina de bucurii si speram cat de curand caldura.

 

Noi suntem in general bine,am fost nitel raciti ,eu inca mai tusesc,George s-a refacut mai repede desi merge la gradi.El pregateste in secret serbare de 8 martie,astazi mi-a adus invitatie.pana axcum nu-mi povestea nimic zicea ca-i secret.aseara la culcare a inceput sa cante cantecele cu mama.e grupa mare deacum.am vb deja si cu invatatoarea.nu-mi vine sa cred ce repede trece timpul.

asa in curand vor fi si picii vostri in pragul scolii.

maine am perecere pt 8 martie la munca si stiti voi n-am cu ce sa ma-mbrac.m-am cam ingrasat si nu ma cuprind prea multe.nu stiu nici cat de elegante vor fi restul.e primul an si am emotii.sper sa o intalnesc si pe Dana .

 

avem multi sarbatoriti luna aceasta.unul dintre ei e Maya Arissei,pe care o vad zilnic la munca.un copil vioi,istet ,lipicios si mananca tot mereu.mai mare dragul sa o privesti.

 

va pup dulce pe toate si pe pituci

 

LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005)

 

Poze:http://s254.photobucket.com/albums/hh109/laurag72/George%203%20ani/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[tren][s] LA MULTI ANIid="red"> printesa CRINAid="red">[s][tren]

 

Silviaid="red"> va doresc din suflet sa va bucurati de Crina toata viata, sa fie sanatoasa si sa aiba un drum presarat numai cu bucurii

 

Gabiid="red"> ma bucur mult ca ai reaparut pe forum. Acum esti ocupata , cu doi copii e mai greu. Spor la cumparaturi si te pup.

 

Lauraid="red"> draga mea colega , tin sa te anunt ca ne vedem maine la petrecere.

 

Despre noi ce sa va zicem. Suntem bine cu totii. Eu maine am petrecere la munca pentru ziua de 8 Martie.

Azi am aflat de la profesoara mea ca duminica voi avea spectacol la Teatrul Jean Bart, voi canta 2 piese eu, plus 1 piesa in duet cu o colega, special pentru ziua de 8 Martie. Sper sa iasa bine.

Va pup pe toate si revin [pup][flo]

 

id="size3">

 

danybvid="blue">

 

Mamy de [zana]

Mariaid="red"> ( 11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi] Andreiid="blue"> ( 21 Martie 2006 )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua.

Greu cu scrisul pe aici...

Maine nu cred ca apuc sa scriu ceva deoarece mi-am propus ,,sa ma fac frumoasa'' (nu ca as avea sanse prea mari, dar incerc[:D]) pentru ca dupa amiaza merg la cheful de 8martie cu fostele-mi colege. Asa ca va urez tot binele din lume, sa fiti fericite, iubite, sanatoase![pup][pup][pup] [flo][flo][flo][flo]

 

Mariuk, fericita mamica de [bb] VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

 

Poze Vladid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor va multumesc din suflet pentru urari. laura are asa mare dreptate, timpul trece mult prea repede...crina a avut o petrecere frumoasa cu multi invitati si multe cadouri. s/a distrat si a doua zi cerea iar sa facem "petecee"[:D]daca reusesc cand doarme ea va pun si pozele sa vedeti cum s/a distrat.

 

ieri am inceput munca si dupa cum vedeti am inceput bine, azi sunt libera.

patrecere frumoasa la petrecere fetelor si dani multa bafta la spectacol!

sa aveti toate o zi minunata astazi[flo]

 

silvi mama CRINEI

 

id="red">mot CRINAid="red">

de craciun,diverse

 

Povestea CRINEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crina, foarte frumoasa si fotogenica. Sa fii sanataoasa, norocoasa si sa asculti de parinti. Dragi Mamici: La Multi Ani, sa va fie viata ca o frumoasa zi de primavara. Sa fiti fericite si iubite![flo][pup][pup][pup] Mami Anca cu [cavaler]Andrei Ionut(22.09.2010) [URL="https://picasaweb.google.com/ancamak/Martie#"]Poze Martie[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...