Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tulcence ? (12)


Recommended Posts

Nespusa bucurie a Invierii Domnului sa se salasluiasca intru noi, iar Hristos Cel ce a biruit moartea sa reverse asupra noastra viata, sanatate, pace, belsug de bucurii duhovnicesti si intru toate buna sporire. Hristos a Inviat !!![paste] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2079446280102505781erwsgx"] danybv[/url] Mamy de [zana] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2466829700102505781WVXysU"] Maria[/url] ( 11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2942049420102505781cVHWWF"] Andrei[/url] ( 21 Martie 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Servus fetele.

 

Mi-ar placea sa ne intalnim in parc cu copii de acum fiind cald afara. Eu saptamana asta sunt in concediu si asa ca voi iesi zilnic cu copii afara la joaca. Daca vreti sa ne intlanim in parc astept detalii unde vreti sa ne vedem si in ce zi . Va doresc o zi frumoasa.

 

 

danybvid="blue">

 

Mamy de [zana]

Mariaid="red"> ( 11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi] Andreiid="blue"> ( 21 Martie 2006 )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele

 

Ce liniste este aici. Toata lumea este ocupata, nimeni nu mai vrea sa scrie.[:)]

Eu am terminat zilele de concediu , de luni voi merge la munca. Joi seara am avut spectacol la Teatrul Jean Bart, a fost foarte frumos, sala plina. Am avut emotii insa partea cea mai frumoasa a fost caldura imensa din sala, de pe scena, imi bateau si reflectoarele in ochi, de nu vedeam nimic in sala [:)] Am cantat piesa din zona Ardealului, a iesit frumos. De costum nu va zic , era ud de ziceai ca atunci l-am scos de la spalat . Am luat vacanta, pana la toamna , iupiiii. [pk]

 

In rest iesim afara cu copii, ii plimbam peste tot prin oras. Nu am reusit din pacate sa iesim la groapa cu nisip, dar va iesi sotul de acum cu ei.

 

Fetelor intrati macar si scrieti daca sunteti bine, voi si copiii vostri.

 

M-am intalnit pe faleza cu Ancamak si Mari-Mariuk, au niste copilasi frumosi foc[olala].

 

Va doresc un weekend placut alaturi de cei dragi.[flo]

 

danybvid="blue">

 

Mamy de [zana]

Mariaid="red"> ( 11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi] Andreiid="blue"> ( 21 Martie 2006 )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
fetele mele dragi, am scris un mesaj pe care l/am pierdut[q] reiau dar mai pe scurt... pe 25 intru in concediu, pe 29 cred ca plecam la munte , cateva yile colindam pe transfagarasan iar de pe 1 august am luat o saptamana la Praid. mergem spacial acolo pentru salina. pe 8-9 august cred ca sunt la tulcea. prin urmare va propun sa facem o reuniune. nu ne/am vazut cu toatele niciodata iar de la prima si singura noastra intalnire a trecut un secol si s/au schimbat atat de multe...n/ar fi frumos sa ne intalnim cu copii, cu soti, fara cum vreti fiecare. alegeti dintre datele de 25/26/27 iulie sau 9/10/11/12/13 august. sa zicem seara la 7/8 pe racoare si sa poata toata lumea. stiu ca putem conta pe dani, mireluta, arisa si gabi. aurora, ce zici? laura? mi/ar placea tare mult sa te cunosc! ce stiti de mirela, e prin tulcea sau e tot la tara? prietenele noastre noi, mari si anca, veniti? va pup pe toate si sper sa reusim sa ne vedem! silvi mama CRINEI [url="http://community.webshots.com/album/579873117GmgWbb?start=12"]CRINA 2 ani[/URL] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=139719"]Povestea CRINEI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut....

noroc cu anka...m-a tras de maneca[:D]

 

silvi...noi plecam in concediu la mare de pe 21 pana pe 28 iulie. Deci nu putem veni la intalnire. Insa dupa 29 putem oricand[:D]

 

noi suntem bine acum....am fost raciti cu totii dar sper ca ne-a trecut. Rebecca a facut si vaccinul de 6 luni...sper sa fie bine.

 

va pupam pe toti

 

[mamica] de Albert Mihaiid="blue">, 10.05.2007 si de Rebecca Andreeaid="red">, 10.01.2011

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragele mele,

 

dupa cum ma asteptam dani a raspuns prezent. o mare imbratisare ptr toata familia[pup]

 

gabi, aveti grija la mare, sa va distrati si sa va bronzati...dar mai ales sa faceti cure de aerosoli dimineata devreme. concediu placut.

 

mari, ma bucur ca poti veni!

am inteles ca vine si anca.

 

avand in vedere mesajele voastre ramane sa ne intalnim in august dupa data de 9. e bine asa?

mai astept sa vad cine raspunde dupa care va deranjez la telefon si daca nici asa nu va dati acceptul vin la usa[:D]

 

pup toate mamicile si piticii[pup]

 

silvi mama CRINEI

 

id="red">CRINA 2 aniid="red">

 

Povestea CRINEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...