Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele infrunta canicula... (35)


Recommended Posts

Sotul catre sotie: “Ai vazut-o, draga, pe tanara aceea care zambea ostentativ catre mine?” Sotia: “Nu-i nimic iubitule…si pe mine m-a bufnit rasul cand te-am vazut prima oara…”. ____________________________________________ Aida ... 32+ [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]Poze cu noi[/url][flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici, te iubesc cu toata fiinta[/url] "Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aida, te tii de glume..[:D] [pup] Liliana, am vorbit cu Adina, s-a bucurat f. mult sa auda vesti de la tine, nu mai contenea cu intrebarile, doar o stii! A zis ca daca poti s-o suni oricand, s-ar bucura mult sa te auda. Mi-a cerut numarul tau de telefon, i-am zis ca nu-l am, dar, daca mi-l dai, i-l trimit. [pup] Lora, mami de Iustina [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8"]ratuste in concurs, lo1 si lo2[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora Sar'mana [asia] Profund datoare iti raman!! [flo][flo][flo] Mai, ia ziceti cum naiba s-o dresez pe maica-mea sa nu mai faca plocoane fata de toata lumea in care sa ma implice pe mine?? Azi tre sa alerg pe strada ca sa fac un "comision" pt prietena ei. Bleah [bang] Luand-o pe partea cealalta...maica-mea-mi tine ploada...si tot ea ne face papica cea de toate zilele...si tot ea, saracuta, mi-a calcat ieri juma din vraful de rufe...si fara sa scape fierul pe jos [:p] aida moama, asta-i banc facut special pentru mine si-al meu sot [:D] Mi-am amintit de prima noastra intalnire [:-)))] Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 27+ Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] ma stiti? eu sunt... asa-i ca nu v-am pus horoscoapele pt azi?[bang] azi-noapte am adormit, dimineata m-am gandit ca am cand sa intru de la munca sa le postez si, dupa cate se pare, abia acum am reusit sa deschid DC-ul, de acasa. Deci... sarim peste horoscoapele de azi. Am avut o zi crancena. Nu neaparat rea. Dar plina cu multe chestii. De rezolvat probleme provocate de altii, de zambit sefului, de baut o cafea cu el[:-@], plus multe chestii neprevazute, pe langa atributiile mele zilnice. Si uitati asa, nici la toaleta n-am reusit sa ajung azi, la locul de munca [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lora-am fost anul trecut pentru prima data si ultima data in mamaia cazati tot asa pe partea de nord spre iesirea din statiune, am fost la un hotel de 3 stele cu bufet suedez cu bilet prin agentie. Nu pot spune ca mancarea nu a fost ok dar hotelul nu si merita banii plus ca am muncit un an pentru banii aia si sincer n am vazut nicio diferenta fata de hotelurile din saturn, olimp ma refer la cazare chit ca la cele care mergem de regula sunt la doua stele. De data asta mergem in venus nu prea imi place acolo dar mergem..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

30 iulie 2009 Ai vrea sa pleci intr-o calatorie, dar ceva lipseste pentru a face deplasarea perfecta. Ori cel care ar fi trebuit sa te insoteasca renunta in ultima clipa, ori calculele financiare nu prea te imbie sa faci cheltuieli prea mari, reducand bugetul la o suma foarte mica. Posibil sa nu mai pleci deloc, daca nu sunt intrunite toate conditiile unei deplasari optime. N-ar strica sa arunci o privire si asupra starii masinii, ca sa nu vina de acolo surpriza!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

30 iulie 2009 Chiar daca nu-ti place asa ceva, se pare ca trebuie sa faci fata unui conflict la locul de munca. Poti salva situatia daca adopti o atitudine diplomata. Daca nu ti-ai mai vazut prietenii de multa vreme, este un moment bun pentru a-i cauta si a stabili o intalnire. In plan amoros, timpul petrecut impreuna cu partenerul de cuplu este foarte limitat, din cauza unui program incarcat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

30 Iulie 2009 Pe acasa sunt multe de facut dar nu este cazul sa exagerezi cu activitatile in aceasta directie. Energia ta, indreptata inspre rezolvarea chestiunilor de serviciu, se va dovedi eficienta. Colaborarea cu cei din jur iti va permite sa rezolvi chiar mai multe decat ti-ai propus in aceasta zi. Una din dorintele tale mai vechi se va finaliza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...