Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 116


Recommended Posts

Sami vin sigur. La 17.30 ma protzapesc in fata la mec. De abia astept! [:D] Mami maine la 19 la mol la Baneasa? Pfuu...nu promit dar daca reusesc dat telefon...[pup] De abia astept safaci beta...si sa deschid calculatorul...sa intru pe forum si sa vad: mami_vreau: "fetelor e pozitiv!!!" [pup] Miro iti dorim embrionasi lipiciosi si sa ramana cu mamica lor pana la termen! Aditzule te pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 239
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daca locuiam in Bucuresti, eu nu as fi ratat intalnirea![:D] Asa...eu vin tocmai vineri acolo... [pup] [gravi] 26+ [fetita] incepand cu anul 2010 voi fi [mamica] fericita de copilas sanatos![ruga]
MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate... Dupa Ademar Barros, poet brazilian.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mami, multzam frumos pt. medicatie. Am apucat sa vorbesc cu sora-mea si mi-a zis ca ai sunat-o. Eu nu prea am avut vreme sa stau pe forum: cand prind un pic de timp va citesc, ca tare imi e drag sa traiesc alaturi de voi aceste momente... Nu prea am avut ce sa scriu despre mine: am un CM tare ciudat dupa primul FIV. Acum am inceput AC si i-am scris lui PK sa stabilesc primul ecograf (ma cheama in ziua 7). Surpriza mare - tocmai mi-a raspuns si nu o sa fie in tara in ultima saptamana a lui Oct. A zis ca ori ma duc la un coleg de-al lui ori aman stimularea ca sa il prind pe el. Nu stiu ce sa fac... Parca nu as lua asa de multe zile AC. Voi ce ziceti? Mami, sunt alaturi de tine - iti tin pumnii stransi sa vii cu un beta mare-mare. Adu-ne bucurie pe forum ca avem nevoie de incurajari! Mercic mult inca o data pt. medicatie.[flo] M-ai ajutat tare mult! [pup] Aveti grija cu intalneala, sa nu va distrati prea tare! Ce rau imi pare ca nu sunt in tara....[q][q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

motzishor eu am luat 34 de ac-uri... deci multe!!! nu are efecte negative si uite ca se pare ca pe mine nu m-a inhibat! asa ca daca vrei sa mergi la pk, ia mai multe ac... dar poti merge si la colegii lui... sunt medicii foarte buni acolo la clinica! imi pare rau ca nu esti in tara ca ne-am fi vazut cu siguranta! [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata mami si cine mai poate sa vina...ne vedem diseara la 7. m-am mobilizat exemplar tura asta:am ajuns si Vineri la intalnirea cu fetele de la FIV,am ajuns si aseara la ce cu fetele lu Albu si ajung si azi la intalnirea cu unguroaicele mele. o zi...uscata tuturor [flo] ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai sa pulsez la pariu: daca am sa castig merionalul, promit solemn ca ma las de fumat (ca m-am apucat dupa ultimul fiv), in loc sa-mi iau tigari, pun banutii deoparte si ma mai gandesc la un fiv 3, incepand stimularea cu merionalul de la tine. Ce zici? MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...