Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 116


Recommended Posts

motzishor, parca tu ai stat la hotel Charles imi poti spune te rog cum ajugi de la Deli la Charles? e mult de mers pe jos? iei tramvai? ce iei? 60 sau ce? de la Deli la Kaali am inteles ca este autobuzul 90 si 90A, corect? noi mergem saptamina viitoare la control si verific ca info ce le am sunt corecte multumesc anticipat [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 239
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura, imi pare nespus de rau! Sunt un pic socata... Ai raspuns asa de bine la stimulare ca aveam mari sperante de la FIVul acesta! Dar important este ca nu de dai batuta!!! Pana la urma reusita la FIV este o chestie de perseverenta si de noroc...Doctorii isi dau tot interesul dar cine stie cand vine si "clipa" noastra...Curaj si speranta! Va veni si FIVul norocos! Te imbratisez cu tot sufletul![flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura [flo] i-mi pare nespus de rau pt. nereusita, data viitoare cu siguranta vei reusi, astept sa ne spui ce raspuns primesti de la PK. Fetelor,mi-a ramas un Cetrotide de la FIV care vrea il dau cu ce-a mai mare placere expira la anul si eu nu stiu dc. pot sa mai fac FIV la anul din cauza pb. financiare. Multa bafta celor care sunt in focuri. sper viitoare mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gagici unguroice, nu am mai intrat de mult pe la voi :( intre timp am fost in Ungaria, noroc cu Adipapazzi care mi-a deschis capul si mi-a purtat noroc :) Asa ca iata-ma astazi cu un beta de 240 in Z 11 de la transfer!! Asa ca trag sperante sa se fi prins amandoi :) O sa am marea rugaminte de a ma trece si pe mine pe homepage, nu de alta, dar PK merita sa fie acolo cu toate reusitele sale fc_anca, 30 ani, mutatii MTHFR C677T si A1298C heterozigote, sot oligoastenoteratospermie, sarcina obtinuta natural in 2009 si pierduta la 6 sapt, FIV 1 (cu ICSI) nereusit la Genefys Fertility Center, FIV 2 (fara ICSI), reusit la Kaali Budapesta, cu Peter Kovacs Va pup pe toate @mami_vreau, esti o luptatoare, vad ca ai puterea de a merge mai departe. ramai in continuare la fel si cu siguranta vei reusi ceea ce iti doresti atat de mult! [flo] Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mami, imi pare nespus de rau: sunt alaturi de tine! [flo][pup] edennoa, de la Charles la Deli mergi ori pe jos (20 min) ori cu tramv. 61 (4-5 min). In fata mall-ului ai autobuz catre clinica (e o singura linie, am uitat numarul autobuzului) si dureaza cam 6-7 min. Daca nu te descurci, intreaba la receptie ca sunt tare draguti. Ori uita-te pe google map si vezi liniile de transport. Vezi ca poti sa o scurtezi printr-un parc drumul catre statii (iti spun baietii de la receptie). Cand o sa fi acolo? Eu trebuie sa imi fac rezervare la Charles de pe 27-28 Oct.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...