Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 116


Recommended Posts

mami, analiza de la Synovo nu este cea care iti trebuie, mi-a explicat o tanti de acolo (o preleveaza in cazul in care exista un fat mort, ceva de genul asta). Poti merge la Medlife, este 2 mil si ceva cariotipul la tine, iar daca la sot se cere si cariotip si detectie microdeletii cromozom Y, e in jur de 4 mil jumate. Bafta! Anca [gravired] 4+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 239
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

seara buna fetelor. mami, imi pare tare rau ... cariotipul noi l-am facut la Cluj la blue life - 750 pentru amandoi si tot acolo pentru el deletiile cu 250 Anca, felicitari si bebici la termen [bibe][bibe] intrebare: stie cineva in ce perioada e inchis la kaali debrecen pentru curatenia si sterilizarea anuala? _________________________________________ mutatie homozigota a MTHFR A1298C, PAI-1 4G/5G heterozigot, sarcina pierduta in s7/ 8 in aprilie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adria, alla, va multumesc mult! am repetat beta azi si vazand ca de la 240 joi, azi dim aveam aproape 700, m-am cam speriat. Dupa vreo ora de soc...de teama ca ceva nu e ok (stiam ca trebuie sa se dubleze valoarea, iar la mine aproape se triplase). dar m-am calmat acum, am dat peste o ginecoloaga f f dragutza si m-a linistit ca e ok, 99 % sunt 2 :) pupici multi Anca [gravired] 4+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...