Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 116


Recommended Posts

  • Răspunsuri 239
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bobomom, multumeeeeesc! of fetelor, azi am fost la maroton... dupa clexane de 0,4, care se pare ca de acum 5 zile si pana azi a disparut complet de pe piata. noroc ca m-a dus capul sa ma duc si la farmacia de la fundeni, si acolo, surpriza, aveau! dar nu compensat. mi-au spus f senin: suntem singura farmacie care il are, dar nu eliberam retete compensate, ptr ca casa de sanatate ne plateste la 240 de zile! geniiialll, romania noastra....mi-e dor de Deli, unde gaseai orice... :) Pupici ptr toate fetele Anca [gravired] 5+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

samira33 multumesc de raspuns,dar tot mai am o nedumerire [:D] Din cate stiu eu dupa ovulatie progesteronul incepe sa creasca corect? Data la care eu am facut analiza era ziua 20 a CM. La ultimul control la ginecolog (august) am fost in ziua a 18 a CM si mi-a zis ca a fost ovulatie in ziua 14-15, deci si asa eram la cel putin 3-4 zile dupa ovulatie (si in august si in sept cm a venit la 27 zile) si in acest caz totusi nu trebuie sa fie mai mare? Este posibil ca la un cm regulat sa difere foarte mult ziua ovulatiei de la o luna la alta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ank,imi pare rau ca nu a fost sa fie de data asta/ asb,ce faci tu acolo sunt simple supozitii-parere personala,realitatea este in varianta pe care ti-am spus-o in postul respectiv. si eu am acceptat destul de greu chestia asta insa am avut teoria prezentata de catre 2 medici in a caror opinie ma incred...asadar am procedat in consecinta si am avut surpize sa constat ca oamenii aveau dreptate.Toata viata am trait cu senzatia ca am un CM perfect pentru ca are 28 de zile si nu intelegeam de ce iese Prg mic in ziua 21...dupa 4 luni de monitorizare am constatat ca ovulez in ziua 16-17 si ca faza mea luteala dureaza 11-12 zile,de aici venind PRG meu mic. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...