Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 116


Recommended Posts

  • Răspunsuri 239
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

dragoste,pentru prg mic voi face prg injectabil si utrogestan. pentru factorul V Leiden voi face Clexane din preconceptie-5 zile inainte de stimulare. va pup fetelor [flo] ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

samiruta vai de curuletul tau. Eu la progesteronul injectabil foloseam ochelarii de cearcane, pe fund[:D] Sunt d-aia dintr-un plastic moale, care au in interior o subtanta albastra. Ii tineam in frigider. N-am avut nici macar o vanataie cu metoda asta. I-am luat de la beauty shop cu 25 lei (acum vreo 2 ani). MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am dizolvat toate prafurile (maxim 3) intr-o singura fiola de lichid. se trece lichidul dintr-o sticla in alta. apropo, a descoperit cineva o metoda sa injecteze tot lichidul? (in mod normal mai ramin 0.1-0.2 ml in virful seringii si in ac) eu am avut ieri echo de ziua 6 si am iesit cam prost la numaratoare [:(] (doar 8 foliculi intre 6 si 9 mm) Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...