Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV in Ungaria 116


Recommended Posts

mami,pai atunci o punemm de un cicorico la Baneasa saptamana viitoare.[olala]sa punem si noi mana pe burtica de gravidutza si de fata care raspunde bine la stimulari[olala][olala][olala] ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 239
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau
samira vezi tu ce faci... sigur te mai ajuta careva sa iei 10 fiole de merional... [pup] adi ce face burtica? [pup] denisa cu placere! ai amh super!!!! stai foarte bine! alexis multumesc mult!!! la fel! [:D] deci ai facut transferul cu o zi inaintea mea... cum te simti? ceva dureri de sani, sani tari? ca la mine nema... [bang] ai facut transfer cu embrioni de 3 zile sau ai facut cu blasto? [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Buna mami. Eu sant bine multumesc, ma innebuneste asteptarea. Sanii mi sau marit si intarit din perioada stimularii nu cred ca are vreo importanta nu cred ca este vreun semn. Am ceva dureri de burta ca de ciclu..... nu ma doare ff mult dar imi da de gandit. Eu stau linistita ce o vrea D-zeu. Cred ca au fost blastociti aveau 5 zile si 12 celule mi-au zis ca au evoluat excelent. Te pup si ai grija de tine[pup][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adinshor,mie imi convine si asa...fisticele le aduc eu...da neshte gogshi daca o pui pe soacra-ta sa ne faca...ar fi de mare traire!!! ahhhhhh....ce pofta de gogoasa de casa imi e[pofta][pofta][pofta] ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alexis81
Buna seara fetelor! vroiam sa va intreb ati facut toate fiv-urile la Budapesta? Nu a facut nimeni la Szeget? Eu am facut primul meu fiv cu Zadori. Am facut transferul vinerea trecuta sant deja acasa si ma cam omoara asteptarea[bang].Miercurea viitoare o sa fac Beta si sper sa fie mare. Mami te astept cu beta mare[flo] Va pup fetelor[pup]
Alexis, eu am facut primul meu fiv cu Zadori in luna septembrie. Din pacate eu nu am avut parte de succes, dar mai incerc. M-am tot gandit ce ar trebui sa fac diferit data viitoare. Cred ca voi lucra mult mai mlult pe "partea cu psihicul" si voi sta mai mult in pat. Succes si tie si Laurei. Aveti grija de voi si paziti-va de contactul cu multimi ca a inceput sezonul de circulatie intensa a virusilor de gripa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...