Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV in Ungaria 116


Recommended Posts

  • Răspunsuri 239
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

petruta,Doamne-ajuta,sa fie cu lipici. adino,asadar si prin urmare...se lasa cu gogosi au ba???ca sa stiu ...sa ma antrenez.[:D] nah ca azi m-am mobilizat exemplar si am ajuns la intalnirea cu fetele de la FIV...am ajuns chiar prima la restaurant[:D] hai...va tzuc de noapte buna ca mi-e somn de mor...sunt plecata de dimineata de acasa si acu juma de ora am ajuns. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu gogosi [pofta][:D] E mama la mine, asa ca cred ca o s-o pun sa presteze [:I] Mami, Petruta, bafta multa! Doamne ajuta sa ne dati vesti bune de tot! La fel le urez si celorlalte fete care sunt in focuri. [pup] Noi suntem bine. Am inceput sa planific petrecerea de un an. [olala] Nu-mi vine sa cred ce repede trece timpul! Burticilor le uram sarcini usoare in continuare si bebei sanatosi! [pup] si [flo] tuturor! Laura [mamica] de [copil] Nicholas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello, fac o mare vitejie, pazea ca am mutat sediul pt 3 zile la sister la curte. Azi am stat 2 ore afara intre crizanteme, parca eram la sanatoriu!gogoasele se fac cat ai zice samira, numa ziceti cand vreti sa veniti, unguroaicelor, ca socrosenia executa cu drag. Revin la domiciliu duminica seara, cand reincepe sezonul lunilor deschise. Sami, ai pupat-o p andrada, da? Adi [gravi]+30 cu [baietel] si [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adishor,ce ma bucur pentru tine...cred ca te simti ca-n paradis. am pupat-o pe andrada,of course,am papat,am ras,am palavragit...ma uitam la ea cum e copilaroasa si nu mi-o pot imagina cu 2 bebeline. pai s-o lasam pe mami sa decida cand ne vedem saptaman viitoare. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...