Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 57


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion
multumim de urari, am sa i le transmit [pup] raluci, si noi am intrat in grupul ing. nu ne-am hotarat daca sa mergem si la judecata sau nu...[alcool] Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
eu zic sa actionati, nu e loc de stat pe ganduri si eu pun livingul la bataie, asa ca puteam face cu randul monis, una la tine una la mine by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Andre nu ai si tu zbor spre Cluj prin Bucuresti? hai te rooooooooooooooooooooooooooooooog [pup] Dankutza pupici lui Pinky omidutza [pup] Coque super pozele, super-super! [olala][olala] apropos de asta, am vazut mereu pozele, dar recunosc [:I] ca nu am mai reusit sa las comentarii. Dusa-i vremea cand Santiago statea atarnat la [alap] cate 40 de min si eu stateam cu mainile libere pe tastatura... Acu abia indraznesc sa intind un deget cat sa scrolez cu el, ca imediat intoarce capul sa vada ce mesteresc [:)] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Vladut, sa ne traiesti! [s] sot de Lyly! Coque, superbe poze...sunteti niste frumosi [olala] Dozz, tu parca intrebai daca speli lanolina de pe mamelon inainte de alaptare...nu, poti alapta asa. ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Andre nu ai si tu zbor spre Cluj prin Bucuresti? hai te rooooooooooooooooooooooooooooooog [pup]
Stii ca m-am gandit la asta? Atat de mult as fi vrut sa va vad! Dar tura asta suntem mult prea multi, mergem 7 uameni, iar Chiara e prea mica pentru un drum atat de lung. Dar mi-e dor de Bucuresti, de prietena mea cea mai buna, de prima mea iubire, vreau sa stau la iarba verde cu voi sau in livinguri, deci promit solemn sa iau la un moment dat bilet catre Bucuresti. Tu stii ca-s parolista, da? [pup] Si eu pun linvingul la dispozitie si inca vreo 4 camere, haideti ca am antrenament la musafiri. [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda"] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
mai fetelor, intrebare de baraj: Iulian se ridica in picioare cat de des poate si isi da drumul de sus, in fund , pe parchet. Acu intrebarea: oare nu-i strica pe la coloana? [:-@] trantitul asta vesnic? [:-/] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
o sa invete repede sa se dea jos incet, deci nu e ceva ce dureaza mult si poate afecta ceva pe la coloana, si oricum caderea este amortizata de pampers by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monis- nu e nici o pb cazutul in fundic. Acum e abia inceputul,sa vezi cand va merge singur ce de-a cazaturi in fund va lua[:D] Si ei acum sunt maricei...nu mai au coloana atat de frageda. Mie dr pedi Culcer cam asta mi-a spus referitor la subiect. [pup] Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b o sa invete repede sa se dea jos incet, deci nu e ceva ce dureaza mult si poate afecta ceva pe la coloana, si oricum caderea este amortizata de pampers
Asta cu amortizatul voiam si eu sa o zic, ca o vad si pe Amalia cum isi da drumul ca din pod si nu schiteaza nici un gest de durere..E clar ca pampersul e bun amortizor[pk] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...