Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 57


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui monis5
mai fetelor, intrebare de baraj: Iulian se ridica in picioare cat de des poate si isi da drumul de sus, in fund , pe parchet. Acu intrebarea: oare nu-i strica pe la coloana? [:-@] trantitul asta vesnic? [:-/] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Exact acceasi intrebare am pus si eu acum ceva timp, da' n-am primit nici un raspuns.... astept cu interes poate zic fetele ceva acum... Edit : iote ca au spus deja [:D] Mami de [copil]Iulia Emanuela 26.11.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ralucicum e Bubu sper sa nu mai fi avut surprize. si eu zic ca e posibil sa i se fi iritat putin mucoasa, nu cred ca trebuie sa te alarmezi daca nu se repeta [pup] sa treaca mucii de tot Tina bine ai revenit lasa recuperatul pe alta data Ancutza-[pup] modeala cu ochi albasti. spor in continuare cu mutatul Dozzsa trece buba repede. nu stiu altceva ce sa iti spun , deoarece al meu e inca stirb[alcool] Ramona c [:-)))][:-)))][:-)))]nu ma pot opri din ras la faza cu soacra. si vad ca ti-ai mai gasit un job, s-au abonat si cateva fete [flo] miany frumos bilant Laurairina eu stiu ca spirtul pateaza, dar na, nu stiu acum daca doar lemnul sau si palul...vb lui monis incearca pe un colt, daca nu merge baga TT. spor la treaba[flo] cred ca m-am bucurat prea devreme de soaree ca au aparut niste nori [q] su su su sa plece lansez ca e plictisitoare deja placinta mea ps. scuze daca am greseli[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Andre, tea tree-ul oare nu pateaza??[alcool],nu ramane uleios? Ca nah..pe parchet nu se vede nimic cand spal, da pe mobile fiind suprafete mici..[:-@] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
eu am suprafete lucioase la mobila de la bucatarie si au ramas urme, asa ca am curatat cu spirt si apoi cu clin by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lumi_calin
ralucicum e Bubu sper sa nu mai fi avut surprize. si eu zic ca e posibil sa i se fi iritat putin mucoasa, nu cred ca trebuie sa te alarmezi daca nu se repeta [pup] sa treaca mucii de tot
sarumana, e bine acum, parca a mai fost ceva dimineata putin dar ff putin, insa tot mai sunt ceva muci galbeni si na, ar trebui sa-i scot cumva [bang] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Andre, tea tree-ul oare nu pateaza??[alcool],nu ramane uleios? Ca nah..pe parchet nu se vede nimic cand spal, da pe mobile fiind suprafete mici..[:-@]
La mine nu. Incearca pe o suprafata mica mica sa vezi cum reactioneaza la tine. [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda"] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Si io o intrebare ridic: vreau sa sterg mobila noua de bucatarie si sa o si dezinfectez putin inainte de a pune in ea de toate, cu ce solutie sa o spal?? Mentionez ca e mobila din aia de pal. E plina de amprente de la ansamblat..[alcool] Pronto as folosi da ala nu dezinfecteaza, as folosi spirt sau otet, da asta nu pateaza oare???[alcool] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
pui ulei intr-o canita in care adaugi cateva picaturi de otet, solutie cu care freci toata mobila cu o bucata de vata. nu doar ca otetul mai dezinfecteaza, dar mobila se curata frumos si capata un luciu tare fain [pup] [mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...