Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 57


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Cum se formeaza caracterul la romani? 1. Prima poezioara pe care o invatam este... "Catelus cu parul cret"...care ne invata: "Fura rata din cotetz / Si se jura ca nu fura..." 2. a doua poezie semnificativa pe care o invatzam este... "Mioritza"...care ne invatza ca doi romani invidiosi se asociaza si-l omoara pe al treilea care era cel mai productiv in domeniul lor de activitate... 3. a treia poezie semnificativa pe care o invatzam este... "Luceafarul"...care ne invatza ca tanara romanca de maritat il aduce pe geniul roman in pragul sacrificiului suprem dar il prefera pe un viclean baiat din flori si de pripas... [:D][:D][alcool] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
[:-)))][q][:-)))][q][:-)))][q]...e de rasu'plansu' [:-@]
_________________________________________________ Anca mamica fericita de [copil] Sabina Ioana (03.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"]Comoara mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Am si eu o intrebare adresata fetelor care mai alapteaza: cand avem voie sa mancam fasole(cea uscata)?[:D] Cand terminam cu alapatul? Daca as manca acum oare il doare burtica pe David? ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
eu am mancat draga mea, si nu asa doar o gura, am mancat calumea, bubu a avut doar cateva parturi...asa ca da-i inainte by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Am si eu o intrebare adresata fetelor care mai alapteaza: cand avem voie sa mancam fasole(cea uscata)?[:D] Cand terminam cu alapatul? Daca as manca acum oare il doare burtica pe David? ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
Eu as manca daca as avea [pofta] . E drept ca noi nu am prea avut treaba cu dureri de burtica la nici un aliment. Daca iti e teama ,incearca o portie mica pt inceput . Eu la Stefi sigur am mancat in 2 ani jumate de [alap] .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca nu am incercat fasole dar pt ca nu ma dau in vant dupa ea. Am mancat,in schimb, varza...ca tare buna e[8D] iar Andrei nu a avut nici o reactie.. Insa cand am intrebat dr daca am voie ce era interzis cand era Andrei mai mic (colici), mi-a raspuns ca acum stomacelul lor nu mai e asa sensibil(ei deja papa si s-au mai acomodat cu diverse alimente), dar ca depinde de la copil la copil.[pup]
Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Am si eu o intrebare adresata fetelor care mai alapteaza: cand avem voie sa mancam fasole(cea uscata)?[:D] Cand terminam cu alapatul? Daca as manca acum oare il doare burtica pe David? ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Citat:
citat din mesajul lui monis5
Cum se formeaza caracterul la romani? 1. Prima poezioara pe care o invatam este... "Catelus cu parul cret"...care ne invata: "Fura rata din cotetz / Si se jura ca nu fura..." 2. a doua poezie semnificativa pe care o invatzam este... "Mioritza"...care ne invatza ca doi romani invidiosi se asociaza si-l omoara pe al treilea care era cel mai productiv in domeniul lor de activitate... 3. a treia poezie semnificativa pe care o invatzam este... "Luceafarul"...care ne invatza ca tanara romanca de maritat il aduce pe geniul roman in pragul sacrificiului suprem dar il prefera pe un viclean baiat din flori si de pripas... [:D][:D][alcool] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
[:-)))][q][:-)))][q][:-)))][q]...e de rasu'plansu' [:-@]
_________________________________________________ Anca mamica fericita de [copil] Sabina Ioana (03.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"]Comoara mea[/url]
of ,of ... asa e ,mai fetelor ,rasu-plansu Cuscri mai ai ceva din ginul [alcool] ala ? Ca la ce vreme e afara merge de numa [:D] ps scuzati pagina Shtephy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ptiuuu......m-a rezolvat cuscrela[:D]..[pup][pup] Deci (incep cu deci[:D]), dupa a 4-a noapte nedormita, am ajuns la capatul puterilor[bang].Fimea a recuperat somnul dimineata, ca a dormit pana la 11, da mie imi fugise de mult[bang], asa ca am calcat[:D], am reusit si am terminat everestii Acu, mai pot sa sper ca voi dormi cu fata la pranz, daca ea s-a trezit la 11????????? aaaa...si i-au revenit iar muceii[bang] [mamica] fericita de [url="http://picasaweb.google.com/home"][copil]ranjita delicioasa [/url] Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=145097"]Povestea nasterii printesei cu ochi albastri[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q"]Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Licurix ce bine ca ai pus tu intrebarea legata de mobila, ca si pe mine ma intereseaza , Andre , raspunsul tau il asteptam, si a venit, saru'mana [pup]...na, ca am citit ce a scris si Raluci [flo] si Dankutza [flo] si Monica [flo], e bine ca macar avem alternative [:D], multumim fetelor [pup] Lumi_C multumim de aprecieri , iote asa primesti daca mai spui ca e plictisitor mesajul [mai]...hai [pup] Lumi_R voi ce faceti? ce face Annabelle? a ajuns tati, de aia nu mai ai timp de forumit? [pup] fetele [s]tati de Alex[s]
_________________________________________________ Anca mamica fericita de [copil] Sabina Ioana (03.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"]Comoara mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot
Dozz unde ziceai ca e lista aia cu ce vrei de pe 13enterprize? ca is curioasa si pe contul comun nu o gasesc. Eu ma gandeam sa comand si o husa din aia antitranpiratie, mai mult pt ca imi trebuie sa o inlocuiesc pe cea actuala ca e distrusa (scaunule second-third- sau cum s-o mai zice si moca pedeasupra, dr tare bun de altfel) dar parca e prea scumpa 37 lire. s-a dat un link pe aici si era una la 120 si ceva de lei si parca semana cu aia de pe 13... oare in realitate or fi bune de ceva, sau e ca si cu gelurile de dentitie? Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
e pe contul comun, cand intri tb sa cauti in stanga sus sectiunea "Documents". Click acolo si o sa vezi o lista cu fel de fel de documente puse de noi de-a lungul timpului. Lista mea se cheama "13enterprise". Eu am constatat ca produsele de pe site sunt mai ieftine decat similare in Romania, la prima mana. Recent mi-am luat pungute de stocat lapte la pret dublu (exact aceeasi marca). Eu am ales niste produse sa le fac cadou, pt fetita doar 1 articol, atat. Si, pe final, tare de tot faza cu soacra!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui shtephy Cuscri mai ai ceva din ginul [alcool] ala ? Ca la ce vreme e afara merge de numa [:D] ps scuzati pagina Shtephy
de vreme ce nu s-a inghesuit nimeni sa-l serveasca e clar ca e tot acolo [:D]...ia cu incredere si diseara sa-l servesti si pe cuscru [;)] [pup] edit: nu scuzam nik...mai vrem [pk][:D]
_________________________________________________ Anca mamica fericita de [copil] Sabina Ioana (03.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"]Comoara mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...