Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 57


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Citat:
citat din mesajul lui shtephy Cuscri mai ai ceva din ginul [alcool] ala ? Ca la ce vreme e afara merge de numa [:D] ps scuzati pagina Shtephy
de vreme ce nu s-a inghesuit nimeni sa-l serveasca e clar ca e tot acolo [:D]...ia cu incredere si diseara sa-l servesti si pe cuscru [;)] [pup] edit: nu scuzam nik...mai vrem [pk][:D]
_________________________________________________ Anca mamica fericita de [copil] Sabina Ioana (03.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"]Comoara mea[/url]
iau ,iau dar beau singura . cuscru nu serveste decat in weekend ca dimineata devreme conduce pana-n Bucuresti . [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui shtephy iau ,iau dar beau singura . cuscru nu serveste decat in weekend ca dimineata devreme conduce pana-n Bucuresti . [pup]
[batcap] asa e ... putin mai e pana la week-end...pregatesti terenul, iti faci incalzirea...numai sa nu mi-l imbeti pe Iustinut [:D][pup]
_________________________________________________ Anca mamica fericita de [copil] Sabina Ioana (03.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"]Comoara mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vladutz, sa ne traiesti si sa cresti mare, frumos si sanatos! Coque, dar ce poze minunate! Broscutz, Ana e tare happy acum. In 3 saptamani a invatat sa stea bine in fundulet, se taraste pe burta cu viteza moderata si are tentative de ridicat in 4 labe. Eu sunt ff bucuroasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Citat:
citat din mesajul lui shtephy iau ,iau dar beau singura . cuscru nu serveste decat in weekend ca dimineata devreme conduce pana-n Bucuresti . [pup]
[batcap] asa e ... putin mai e pana la week-end...pregatesti terenul, iti faci incalzirea...numai sa nu mi-l imbeti pe Iustinut [:D][pup]
_________________________________________________ Anca mamica fericita de [copil] Sabina Ioana (03.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"]Comoara mea[/url]
virtual n-ar fi prima data sa-l imbat pe asta mic [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andre, Coque, Raluci - imi pare rau sa aud ca au mucisori si febra prichindeii. Multa sanatate! Despre Vigantol, si eu gaseam tot mai dificil sa i-l dau, asa ca ii pun picaturile in prima lingurita de la masa de legume. Bine, in cazul nostru e garantat ca prima lingurita o mananca, de curiozitate. Poate merge si la voi asa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dozz
Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot
Dozz unde ziceai ca e lista aia cu ce vrei de pe 13enterprize? ca is curioasa si pe contul comun nu o gasesc. Eu ma gandeam sa comand si o husa din aia antitranpiratie, mai mult pt ca imi trebuie sa o inlocuiesc pe cea actuala ca e distrusa (scaunule second-third- sau cum s-o mai zice si moca pedeasupra, dr tare bun de altfel) dar parca e prea scumpa 37 lire. s-a dat un link pe aici si era una la 120 si ceva de lei si parca semana cu aia de pe 13... oare in realitate or fi bune de ceva, sau e ca si cu gelurile de dentitie? Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
e pe contul comun, cand intri tb sa cauti in stanga sus sectiunea "Documents". Click acolo si o sa vezi o lista cu fel de fel de documente puse de noi de-a lungul timpului. Lista mea se cheama "13enterprise". Eu am constatat ca produsele de pe site sunt mai ieftine decat similare in Romania, la prima mana. Recent mi-am luat pungute de stocat lapte la pret dublu (exact aceeasi marca). Eu am ales niste produse sa le fac cadou, pt fetita doar 1 articol, atat. Si, pe final, tare de tot faza cu soacra!!!
am bagat si eu ce vreau, hai cine se mai baga, ava tu parca ziceai ? by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui shtephy
Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
monis - scuze, mi-am amintit, am vazut portita de pe 13, insa nu vreau de metal [flo] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
noi am luat din practiker portita de lemn ,dar in urma cu 3 ani .Poate s-or mai gasi si acum [pup]
trebuie sa mai merg prin magazine poate imi iau strumful dupamasa [pup] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
merci fetele [flo]... ma gandeam si eu, dar parca tot ma rodea [:-@]. Sper sa invete curand sa-si dea drumul mai usor.. Andre te astept cu mare drag [olala] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
si eu cred ca e ok cu cazaturile astea, sa stam linistite. si eu o astept pe Andre pe aici. Cand vii, Andre, fac in asa fel sa te vad neaparat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...