Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (49)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ANGI nu m-am apucat de fondant,inca il rumeg[:)] trebuie sa fiu bine la cap sa ma apuc de el,ca sa nu fac depresie cand nu imi iese.ma gandeam sa il fac cand o avea sora-mea timp sa il facem impreuna,ea se pricepe mai bine la dulciuri.pt ca intre timp am facut o Amandina,adica un maaare esec !!! nici blatul,nici crema,nimic nu a iesit.nu stiu ce am in ultima vreme,nici o paine nu imi mai iese,cred ca sunt obosita,stresata si nu am rabdare,nu sunt atenta,memoria ma lasa,si fac numai aberatii bune de aruncat...Nu mai fac nimic bine de la o vreme...Asa ca astept o zi cu soare,sa ma simt cu multa energie,mai ales psihica. MAYA Braasavoooo !!!!!! e super,peste 3 kg !!![flo]Cum o cheama pe printesica??? Felicitari,draga mea! sa va intoarceti repede acasa,recuperate ![pup]Bravo!![flo] DOLORES,v-am vazut acum pozele,minunate !!! snteti niste frumosi,David a crescut .imi plac mult rochitele tale,nu stiu unde gasesti asa frumoase! [zana]Sofia(2ian2007) ,[bonjovi]Andres(22mai2008),[bebic]Miguel(16aug2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc tare mult, nu am un loc anume de unde le cumpar....unde vad, daca imi place, cumpar. tu cum esti cu 3 muschetari? va pup am uitat s-o intreb pe maya cum se numeste bebe...dar o sun maine
Citat:
citat din mesajul lui aelita
ANGI nu m-am apucat de fondant,inca il rumeg[:)] trebuie sa fiu bine la cap sa ma apuc de el,ca sa nu fac depresie cand nu imi iese.ma gandeam sa il fac cand o avea sora-mea timp sa il facem impreuna,ea se pricepe mai bine la dulciuri.pt ca intre timp am facut o Amandina,adica un maaare esec !!! nici blatul,nici crema,nimic nu a iesit.nu stiu ce am in ultima vreme,nici o paine nu imi mai iese,cred ca sunt obosita,stresata si nu am rabdare,nu sunt atenta,memoria ma lasa,si fac numai aberatii bune de aruncat...Nu mai fac nimic bine de la o vreme...Asa ca astept o zi cu soare,sa ma simt cu multa energie,mai ales psihica. MAYA Braasavoooo !!!!!! e super,peste 3 kg !!![flo]Cum o cheama pe printesica??? Felicitari,draga mea! sa va intoarceti repede acasa,recuperate ![pup]Bravo!![flo] DOLORES,v-am vazut acum pozele,minunate !!! snteti niste frumosi,David a crescut .imi plac mult rochitele tale,nu stiu unde gasesti asa frumoase! [zana]Sofia(2ian2007) ,[bonjovi]Andres(22mai2008),[bebic]Miguel(16aug2010)

"Educatia celor mici incepe cu educatia celor mari"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DOLORES-ai gusturi frumoase,imi plac mult rochitele! de emotii ai uitat sa o intrebi pe Maya cum o cheama pe fetita,dar nici ea nu ne-a spus inainte sa plece. cu muschetarii bine,deocamdata. Sofia e incantata in continuare ca o ducem la gradi,tot are impresia ca ii facem un favor,mai ales cand vede ca dupa weekend o ducem iar. Azi,fiind luni,nu stia daca o ducem,dar spera,se trezeste singura,il cauta pe tati in casa si il intreaba "unde te duci".el spune "nicaieri".apoi ea :"si eu?" "si tu mergi la cole" si ea strange pumnii si striga "si,si,si,siiiii !!!!! " si sare de bucurie. si incepe guraliva sa vorbeasca fara sir,de bucuria ce o invadeaza,si in 15 minute e gata de iesire,mancata,imbracata,pieptanata... Acasa e mai cuminte de cand a inceput cole,cere voie,cere iertare din orice,tot ii e teama ca nu o mai ducem,si cum noi ii facem favorul sa o "lasam" la cole,ne rasplaveste si ea cu cumintnia. pana s-o prinde ca e definitiv[:D] [zana]Sofia(2ian2007) ,[bonjovi]Andres(22mai2008),[bebic]Miguel(16aug2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Maya! Sa traiasca, sa fie sanatoasa si sa va bucure mult! Refacere rapida mami, mult laptic si sper din inima ca totul sa fie perfect![pup][pup][pup][flo][flo][flo]. Apgar 10! Bravo fetelor! Cat despre nume nu erau hotarati inca, da acum o sa-l aflam pe cel definitiv. Roxana tu intrebai de rechizite: la scorul asta ar fi fost culmea sa mai duc ceva. Aelita super tare Sofia cu gradi. Acum ai si cu ce sa o satajezi dc e musai[:D] Lacramioara multam pt cafea. Dodo ma bucur ca Bogdi s-a bucurat de ciocolata[flo] Dolores multumim mult pt vesti. Si mie imi plac mult rochitele tale. Eu am cautat toata vara , da nu am gasit nimic mare pt mine[q] Dbunny, Angi[pup] [mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)[url="http://www.flickr.com/photos/9330118@N03//"]poze[/url],
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...