Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 58


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot
Dana, acum cand ai fost la gine ai papat fasole??? Nu ti-a fost teama? [:D] Eu eram obsedata de chestia asta, de fiecare data cand ma suiam pe capra aveam impresia ca iese bomba si asa incordata stateam, de imi zicea dr, sa ma relaxez ca nu ma mai dezvirgineaza el inca o data [:I]. Hmmm....minuni se intampla, Doamne da sa fie cum vreti voi! Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Ramo, eu la asta nu m-am gandit...poate si din cauza asta am stat relaxata[:-)))] Multumim.[pup] ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

RamoC o placere sa te citesc. Propun sa fie obligatorie prezenta ta aici in fiecare seara, ca asa de tare ma relaxeaza si ma inveselesc postarile tale ca adorm zambind. Si pentru asta meriti o tona de struguri ( si nu acri ci din cei dulci cu boabele lunguiete ) lavi soro, da' haide bre si mai zi ce mai faci, ca mai e pana in 23. dana.n pai succes cu bb2 daca spui ca este binevenit [pup] Aveti un oracol pe undeva, sau nu am inteles eu bine [:-@]? Mai bantui la ora asta pentru ca am bagat un poker mic ( pe net ) si am reusit si eu sa ii fac praf pe astia si sa ies pe primul loc[:D]. Inaltatoare ocupatie, de altfel, pentru o femeie maritata si cu copil de tzatza, da ce sa-i faci.... de baut nu ma pot apuca, de tigari nici atat, mai raman patimile astea.... Mami de [copil]Iulia Emanuela 26.11.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara (noaptea) la toata lumea! Am venit si eu cu intarziere sa urez LA MULTI ANI! pentru Monica, si pentru sarbatoritii zilei de ieri, iar daca tot suntem la capitolul asta si pentru cei de azi! [s][s][s] Va multumesc pentru raspunsurile rapide, eram ingrijorata pentru somnul Anei care in ultima saptamana a cunoscut oscilatii de la zi la zi. Si eu i-am dat bucatele de banana sa molfaie, dar ma gandeam ca poate ar trebui sa incerc si cu alte alimente. Si pentru bbeii cu LP, cam cat LP (bibe) pe zi mai papati? Ana are cel putin 3 si nu pare deloc dornica sa renunte la el. Raluci, felicitari pentru kg in minus! Si eu ma muncesc cu ceva bagaj ramas dupa sarcina, dar mai am de lucru... Angi [mamica] de bebe Ana Maria (03.12.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si inca ceva...RamoX, si noi servim tot carnitza de pui de la Avicola (Buzau parca). Au in piata la noi un magazin al lor si aduc zilnic marfa proaspata. Eu iau cate un piept de pui (proaspat, vrac) si-i fac de doua ori din el (jumate congelez). Bine ca macar oua am reusit sa procur de la sursa de incredere. Cred ca ma retrag si eu langa somnorosii mei. [pup]la toata lumea Angi [mamica] de bebe Ana Maria (03.12.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu o fuguta sa va invelesc si sa va pup de noapte buna [pup] . Asa de frig e la noi ca n-am scos nici macar nasul din casa .Sper sa nu mai ploua macar . Stefania a bagat in seara asta stranuturi continuu ,am sarit cu oscilo dar nu stiu daca fentam raceala .Parca si eu ma simt cam ciudat . Multumesc pentru struguri ,Monis .Imi prind tare bine ca nu am mai fost la piata si mi s-au terminat proviziile. [pup] Hai mai Ramo ca-i impart cu tine ,nu mai zice ca sunt acri [:D]. Voinicul meu are 10 kg ,dar sa stii ca nu-i mancacios ,tzitzi e baza .Sunt zile cand e exclusiv pe san .[pup] Admir si eu ambitia ta , Dozz de a strange laptic pentru puiuta ta .Bravo ! Si super ca a fost ok consultul neurologic [flo] Chiara si Rechinasa sunt mai bine fetelor? Raluci felicitari pentru --------kg [flo]. La fel si pentru Broscutza [flo] Cristina_boc uite inca un pediatru care vrea sa bage spaima in mamici si nu vrea sa tina cont de propriul ritm si propria evolutie a bebelusilor . Si gata a venit si 1 octombrie [umbrel] Si fug langa baiatul meu . Somnic pufos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si un mesaj pt Ancutz, daca are timp sa editeze, sarbatoritele lunii octombrie: RamonaCopot 16.10 Strumfy_12 21.10 Ramonika 27.10 cu mentiunea de a mai verifica o data sa nu fi scapat vreo mamica [asia] Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca unu si ma duc sa ma regatesc de parc [hop] Lumi, petrecere frumoasa in vacanta si, dupa cum stii, te asteptam cu poooozeeee un [pup] mare pt pisicoasa cu dor mare de tati [olala]. merge buni cu voi si de data asta? Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neataaa, Dozz felicitari piticutei care a trecut de pragul ala [pup][flo] tine-o tot asa cu laptele pt fata [pk] Dana - nu cred ca am SOP, doar ovare polichistice, pt ca nu am nici un simptom din cele specifice fetele nu vin in parc, am niste chestii de rezolvat by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...