Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 58


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13 Ancutz, ti-a venit fata mobila? ai inceput mutarile?? Noi azi asteptam netu si jaluzelele, daca ne vin amandoua ne apucam serios de treaba[8D] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Fata, azi tre sa vina mobila, mama ei de mobila...spor la treaba...las' ca vin si eu din urma tagadam-tagadam [:D] Legat de kg, eu zic sa nu te mai stresezi, si Sabina are tot 8.7 Kg si sa stii ca mananca tot din farfurie, plus ca mereu rontaie cate ceva, ar trebui sa fie o grasuna la cat mananca, dar nu e ... lasa fata in pace ca e sanatoasa si voioasa si bolfoasa , hai va pup [pup] ____________________________________________________
Anca, mamica fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Angi de cand Pinky a dat de mancare, nu mai este interesata de laptic. [bang] Cu greu mai reusesc sa-i dau niste laptic. [bang] Ii place mancarica (carne: pui/vita/peste + diferite legume/orez/linte, sau galbenus sau mamaliga cu branza si unt, sau galusti facute cu galbenus - slabiciunea ei) In fiecare zi ii dau un bibe de cereale (Milupa Bio 7 cereale+ Nestle - pt gust). Cu mare greutate il mananca. [bang] Si nici dupa lapte chior nu se mai omoara. [bang] Nu bea decat vreo 300ml maxim pe zi. Dana, mama lu' Pinky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha Multumesc, mai vad. Stiam ca daca pleci cu avionul si esti racit risti niste complicatii. Poate isi revinde totusi pana plecam. Licurici Raspunsul e, din pacate, nu. Nu-ti fa griji pentru kilele rechinasei, Chiara are abia 8,5 kg si mananca tot ce-i dau, mai greu laptele. [pup] [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda"] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura- il tin acasa, desi il primesc asa la gradi, cica nu e o problema asta, toti au muci[:D] Dar vreau eu sa il vad bine intai si de luni il duc din nou. Ma bucur ca va mutati in curand, ce frumos e in casa noua[pk] Se vede ca faci sport, ce tonus ai de dimineata[pup] Michelle cu Mateo 18.11.2009 si MARIO 15.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi frec manutele! [olala] A venit octombrie si de acum pana la Anul Nou, o s-o tinem numai in petreceri, torturi si bauturici de la fulgusori de 1 an. [olala] [olala] [olala] PS: Daca cineva gaseste o cofetarie faina unde sa facem tortulete pt 1 an, cu diferite forme, va rog sa ne spuneti si noua. Dana, mama lu' Pinky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andre - eu stiu ca virusii sunt defapt problema in avioane si aeroporturi, se raspandesc usor daca sunt, din cauza spatiului mic si a aglomeratiei. Ar mai fi aerul conditionat. Eu aveam tot timpul de schimb un body in caz de dormea copilul si transpira, cand se trezea il schimbam rapid sa nu stea ud...+ o paturica sa il feresc de AC ... Multa sanatate! Pana plecati o sa ii treaca raceala [pup] Michelle cu Mateo 18.11.2009 si MARIO 15.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NEATZA! BROSCUTZ NU PREA STIU CE SA MAI ZIC...IS PLINA DE GANDURI! MAI SUNTEM SI RACITI...TOTI TREI...VAI DE SOARTA NOASTRA...SI BUNICA SOTULui e tot LA MINE...AM O MULTIME DE LUCRURI DE FACUT SISUNT UN PACHET DE NERVI CQA PArca nU IMI MAI AJUNGE TIMPUL...DACA GRESESC RARES E DE VINA CA E IN BRATELE MELE, CALARE PE TASTATURA...IAR EU NU STIU CAND SA MAI EDITEZ! MAI VROIAM SA VA ZIC CA VA INVIT [E TOATE LA NUNTA, NUMAI SA I I SPUNETI DACA VENTIT...SA STIU CUM SA VA CAZEZ!HAI PUPACEALA1
Lavinia, cea mai fericita [mamica] de [copil] [url="http://picasaweb.google.com/laviniablaga"]Rares Cristian[/url], un [*] grabit!
[url="http://lb1f.lilypie.com/Y6Kop2.png"]Asa creste puiul meu[/url]
Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat! (Lev Nicolaevici Tolstoi)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asadar, am pregatit lista de comanda Andre - 1 cana bbk 8 l Ramo - 1 cana bbk 8l - 1 jucarie de masina cu volan 34.99 l Ava - 1 cana bbk 8 l Je - 1 cana bbk 8l - jucarie de masina cu volan 34.99l Moni - sosetele 6l Dozz - insula lui Nemo 22l - sa invatam ceasul 36l - pantalonasi 8 l Total 213.98 Daca comandam de min 250 ave transportul gratis ne mai bagam sa luam ceva de 36 l sau mai da fiecare 3.3 l pt transport. cand ne decidem incep sa strang banii, lucrez doar cu banii in avans ca uite Andre saraca ce-a patit, am invatat de la ea [pup] no offence [flo] mare rugaminte la trimiterea banilor sa scrieti numele, am primit azi 50 de lei si nu stiu de la cine. va dau contul pe PM by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ola Raluci, cana la bbk nu e 18l?? e doar 8??? ia mai intreaba odata, ca asa stiam de la Ariadna. Pfff...daca e doar 8, atunci mai bag un nas, poate imi mai iau ceva sa trece la 250 l, daca e 18, cred ca am ajuns deja si avem transport gratis. Te rog eu mult, ori pe pm, ori pe mailul comun, trimite datele tale, da nume complet (daca ai 2 prenume), cont....., deschis la banca, sucursala cutare....ca sa nu imi mai trebuiasca ceva la banca si sa nu vrea aia sa imi trimita banii, ca e grele cu 2 drumuri. Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...