Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 58


Recommended Posts

bai...e perfect mustul ala, balosesc dupa el de vreo saptamana buna. nah..sa va zic ce as fi facut eu acuma daca eram in bucuresti. Mergeam si eu maine la marea proalaptaciune...sau cum s-o numi. Da cum Dominic s-a saturat de tzitzile mele, imi luam eu un brunet de pe strada, de ala de 180 macar, sa ne alaturam si noi grupului. sper ca trebuai doar sa alaptam nu sa ii schimbam si de pampers [:I] Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion
Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Apoi Dana pana ajunge la germanica mustu meu...se face vin[:D]. Si eu is mega bucuroasa de must[pk], si-a facut si de noi cineva mila si ne-a dat de o pofta, ca de altfel nu am de unde lua must toamna. [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Lasa ca este bun si asa...cica am tensiunea cam mica.[:D] ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
imi si imaginam o sticla de must trimisa prin curierat, sa explodeze aia peste coletele celorlalti, eventual prin avion, sa zica vreunu ca-i avionu deturnat [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Ce imaginatie bogata ai [:-)))] ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralu_seby, eu vin 90%. E posibil sa vina niste rude din BV maine, tocmai ce s-au anuntat, dar au zis ca nu stiu sigur la ce ora ajung in Bucuresti. Deci, functie de asta. Eu ma astept sa nu fie asa matinali, iar eu sa reusesc sa merg la campania pro-alaptare pana apar ei. Uite detalii de pe site-ul atasatlasanulmamei: De ast#259;zi într-o s#259;pt#259;mân#259; (pe 2 octombrie 2010) v#259; a#351;tept la "Marea provocare a al#259;pt#259;rii", eveniment organizat la nivel mondial, în Parcul Izvor, începând cu ora 10.30, pentru c#259; e necesar#259; #351;i o înregistrare a participan#355;ilor. Copiii doritori vor fi ata#351;a#355;i la sân începând cu ora 11.00. Vremea se anun#355;#259; însorit#259;, cu ceva nori pe cer, o temperatur#259; de 21 grade Celsius. LE: Întâlnirea va avea loc în parcul Izvor, pe partea paralel#259; cu Facultatea de Biologie, lâng#259; locul de joac#259; cu nisip, leag#259;ne #351;i terenul de fotbal/baschet special amenajat (nu pe partea cu acel castel minunat d#259;ruit de prim#259;ria sectorului!). Dac#259; nu v#259; descurca#355;i suna#355;i la Rox 0722 50 99 39. V#259; a#351;tept#259;m indiferent dac#259; al#259;pta#355;i sau nu. Avem nevoie #351;i de ......suporteri! Sper sa ne vedem acolo!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion
o intrebare intrebatoare: cine este pe picasa gabi barbu?
e Gabitza, mi-am bagat eu nasu la albumele ei si am descoperit-o[:D] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
[batcap] acum mi-am amintit de invitatia ei de pe mailul comun, sa vedem pozele [batcap] Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Firelfly....bai am un magnet la mosnegi de nu e adevarat. sigur unu din ala imi gasesc fara probleme sa alaptez, trebuie numa sa ii zic sa isi dea proteza jos [:I] [anu trecut cand eram gravida, in trecere prin sebes, m-am asezat pe un gard de ciment, pana venea stefi cu covrigii. si un mosulet cu o plasa imi tot dadea tarcoale. la un moment dat, il vad ca isi scoate din buzunar 20 lei, si imi face cu ochiu, imi tot arata banii. Eu ma fac ca nu il vad, el insista, "vii cu mine?" eu plina de draci il intreb, unde sa vin cu tine tataie?? (avea peste 70 de ani, cred) si el zice in parc. cand m-am ridicat la el...si i-am arata burta si i-am zis sa aiba putina rabdare ca vine si sotul meu imediat si il insotim, cred ca a facut pe el) Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...