Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 58


Recommended Posts

[s]La multi ani Monica! Sa ne traiesti sanatoasa alaturi de Mariuca si sotior! Pupici![s] Eu ca de obicei ma scurg de somn aici pe scaun...cred c-o iau spre patut...[nani] [9cer] Diana cu [bonjovi] Vlad (16.05.04) & [8**]Timeea (18.05.06) & [copil]Teodora (11.11.09) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=156074"]Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor![/url] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard
Shtefy,voi ce mai faceti? Anul trecut pe timpul asta ma indopam cu struguri(si tu la fel)....Acum,cand mananc struguri,ma gandesc la tine!
Suntem bine ,multumesc de intrebare . CE emotionanta intalnirea pisicutei cu tati al ei [olala] ... e fetita mare ,isi recunoaste ea taticul de-acum. Fain ca ati scapat de raceala ,pup sa scapati repede si de ciupiturile de tantari . Sa aveti o vacanta de vis ! Da ,strugurii sunt in continuare dragostea mea [pk] Anul trecut pe vremea asta cine se gandea ca intr-o saptamana se naste minunea ta ?[olala] Va pup si sa veniti cu multe poze(-n dinti [:D]) .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONICA la multi ani cu sanatate sa le faci pe toate [pup][flo] Draga Lumi frumos si emotionant ce zici tu acolo de pizicutza si dady [olala], Renus e ReMus, o fetitza i-a zis reNus crezand ca merge sa calareasca un ren stia ea de la Craciun de Reni si i-a zis mama ei ca merge la remus si ea atunci a zis "pot sa-l calaresc pe Renus?" no si asa i-a ramas, eu asa-l mai strig si prin casa [:I] Angi, eu bucatele i-am dat si fara dinti, iar cu somnul inca stam bine 3 reprize pe zi, 2 de cate o ora si una de 2 ore ce ziceti, am citit o poveste de 60 de pagini, ne-am plimbat dintr-o camera in alta, el vrea sa se joace nu sa doarma [bang], acum i-am lasat pe amandoi in pat tasucufisu ma duc sa verific, daca nu ma intorc inseamna ca au adormit lilioasa lasa si mie ultima lingurea de tort [asia] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca una si ma duc Ionela sa va traiasca bombonica de fetita ! Auzi tu ce destepte asistentele ,hraneau copila cu lapte praf in timp ce sanii mamicii explodau . Bine ca sunt acasa acum si va primi sfaturi de la tine . Cu sim-ul no comment [bang] . [pup] sper sa mai treaca din tristete. Doris hmmm ,fi-r-ar el de pc , te tine departe de noi .Hai doftoriciti-l [pup] Nu mai stiu ce vroiam sa mai zic ... ah ,m-ati ispitit si cu KFC -ul si cu Mc D [:D] iar Cristina_boc cu cioco [pofta] asa ca am mai balotat doua clatite ca-s tare bune asa la miezul noptii [bang] . gata ,somnic pufos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...