Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 58


Recommended Posts

NTzz, ntzzz, iarasi io prima???[:D] No, io nu stiu sa fac cafea, asa ca va ispitesc la o cana de ciocolata calda aburinda, numa buna pentru dimineti ploioase si friguroase[pofta] [s] Monica [s] LA MULTI ANI!!! sa nu refuzi invitatia sotului, eu daca as fi in locul tau imediat as iesi la plimbare. Din pacate noi nici nu mai tin minte cand am iesit ultima data la o terasa Fiimea e deja toata intre carti rupte, foi festelite, in gurita cred ca roade tacticoasa la vreo bucatica de hartie..Eu inca ma dau pe aici..sa vad cat dureaza pana vine toata plangacioasa la mine sa o iau in brate sa butoneze tastatura[:-@] Angi, noi avem cam 2-3 reprize de somn pe zi, una dimineata de o ora, dupaamiaza inca o ora, si cateodata si seara pe la 6-7 cate jumate de ora. Cu dintii nu prea stiu ce sa iti spun ca a mea ii are de la 7luni jumate si dupa 8 luni am inceput si eu sa ii dau sa molfaie cate ceva moale. Incearca banane, biscuiti care se topesc, bucatele mici mici si vezi ce face. [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Niatza! Sa curga [cafea][cafea][cafea] pe toate branulele Monica draga noastra La minunati ani, iti doresc tot binele din lume! [pup] Ancutzic Multumesc de urare, puiule, asemenea! Am facut intindere, adica am febra musculara, dar sunt atat de fericita ca reusesc sa ii mai dau ceva lapte, cum o fi el! O pup pe Sabinuta [pup] Ionela Da, mami, teoretic venim, daca ne trece raceala pana atunci. Sa stii ca gluma, negluma, test de sarcina fac, pe scarile avionului, nu mai risc nimic. Di Ai dat patul conjugal pe patut? [:I] Miss you! Stephy Am niste struguri pe aici! [pofta] Licurici Las' ca te-am simtit ca nu esti cafegista, de aia am facut eu repede. Toate bune? Ralu, Smara ? [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda"] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andre[pup], toate buni la mangalica[:D], suntem in toiul mutarilor. Speram in weekendul asta sa ne mutam[:-@], daca tine vremea cu noi si daca suntem rapizi la demontat/montat toata mobila[alcool], cel tarziu saptamana viitoare baieram[pk] scrie pe noi[:D]..doar sa imi vina repede si aia sa ne tragem netu la celalalt apartament. [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Andre[pup], toate buni la mangalica[:D], suntem in toiul mutarilor. Speram in weekendul asta sa ne mutam[:-@], daca tine vremea cu noi si daca suntem rapizi la demontat/montat toata mobila[alcool], cel tarziu saptamana viitoare baieram[pk] scrie pe noi[:D]..doar sa imi vina repede si aia sa ne tragem netu la celalalt apartament.
Apoi te rog fara net sa nu pleci nicaieri [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda"] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s] La multi ani luniversatilor! de azi Ruxandra Raluca Magdalena Dragos Andrei + Eva Maria La multi ani ! sanatate fericire si tot ce iti doresti alaturi de cei dragi! Monica_80 [s][s] Buna dimi! am soacra momentan ![pk] deci beau si eu linistita cafeaua o zi buna va doresc la toate ca vremea vad ca e urata rau [q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vad ca ati avut spor la scris nu gluma. scriu si eu din amintite: Monis frumoasa foc mocheta. are ocupatie S vreo ora ... Lyly yamy tortul. cutremur nu am simtit eu sunt mai departe [8D] Lumi Rma bucur pt voi.Anabella e o scumpete. Si al meu e topit dupa tat'su cand apare in peisaj eu nu mai contez prea mult [alcool] Angi si la noi 0 dinti. eu ii mai dau banana bucatele, rondele de orez expandat, un colt de paine, dar doar sub supravegherea mea, nu imi iau ochii de la el. nu de putine ori i-am bagat degetul pe gat sa scot o bucata mai mare. Somn are 2-3 maxim pe zi de vreo 2 ore primele 2 si daca e si al 3 lea e mult mai scut max 30 min. Monica80 sigur iti pregateste sotul ceva fain [bum] Stefi [pup] nazdravanii. din poza se vede ca se inteleg superbine. Poze voi pune si eu zilele astea... trimit si mai revin ca se aude un marait ......si cred ca soacra a transpirat deja [:)] trimit si revin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si de la noi Pentru ca azi fac mucosii 10 luni (cum a trecut timpul....) suplimentez in primul rand doza de cafea apoi va invit momentan la un platou cu fructe...pregatim ceva mai bun pentru seara,cand dam si alcoolicele sau nonalcoolicele La multi ani Ruxandra si Raluca si,nu in ultimul rand Monica Angi,ca sa raspund si eu la intrebarile tale : - avem 2 somnuri pe zi,in total 3.30-4 ore...depinde de ei cat dureaza fiecare repriza de somn - Dragos are 0 dinti,dar ii dau in gura sa pape bucatele de biscuite sau de fructe mai moi (pepene si para f zemoasa ii plac,la banana se cam stramba uneori). Eva are 2 dinti jos si ei ii dau sa muste din biscuite din mana mea,sau ii pun bucatele pe tavita si le culege ea singura. Daca le dau rondea/biscuite/banana in mana si le cam baga cu totul in gura (incearca) si uneori se rup bucati prea mari si se ineaca [mamica] [copil] Dragos si [copil] Eva _30.11.2009 [url="http://picasaweb.google.ro/fulgusori2009/Gabitza35?locked=true#5434378561397743474"] mucosii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...