Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 58


Recommended Posts

ieloooo, bubu a adormit asa ca am avut timp de [url="http://picasaweb.google.com/bogdanralucam/10Luni?authkey=Gv1sRgCM2o_ZSxzPPEWg#"]POZEEE[/url] lumi - stam bine cu raceala, adica ea cu noi, mai avem mucisori si eu si Renus dinaia galben (scuzati), multam de intrebare [flo] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dienutze
Neata, mai pe la pranz asa...! Monica, La multi ani sanatosi si fericiti! Impliniri cu carul! La multi ani fericiti si luniversatilor micuti si scumpi! Ce frumos e cutremurul la etajul 9! [bang][bang][bang] Vroiam sa va intreb, voi aveti bagajul magic pt eventualul cutremur mare? Eu tot zic sa il fac...Dar cred ca in seara asta il coc, caci mi-a intrat frica de data asta.
Mica mea minune: [zana]Natalia Oana (16.11.2009)
ce zici tu acolo, lasa ca e bine ca fu unul mic, s-a mai dus din tensiune, lasa tu bagajul zi de Natalia ce face cum este, mai da si tu poze ca esti cam zgarcita [pup] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]citat din mesajul lui na_bo
neata! ..........numa fontanela e tot foarte mare, continuam cu 4 pic. Vigantol, sper sa se inchida ca deja vin piticii[:D] ..... si Calin are fontanela cat China.el a fost diagnosticat cu rahitism si anemie pe la 6 luni( avea 8450 g) la spitalul din VS (de un idiot de dr.)Am facut tratament cu 6 pct de vigantol 6 saptamani + calciu la greu . s-a mai inchis un pic dar tot mare e . In urma analizelor Ca era aproape maxim, doar anemia a ramas. acum dau 4 pct si eu. fontanela pana la 18 luni se poate inchide. su su su sa plece piticiiii[flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lumi_calin
[quote]citat din mesajul lui na_bo
neata! ..........numa fontanela e tot foarte mare, continuam cu 4 pic. Vigantol, sper sa se inchida ca deja vin piticii[:D] ..... si Calin are fontanela cat China.el a fost diagnosticat cu rahitism si anemie pe la 6 luni( avea 8450 g) la spitalul din VS (de un idiot de dr.)Am facut tratament cu 6 pct de vigantol 6 saptamani + calciu la greu . s-a mai inchis un pic dar tot mare e . In urma analizelor Ca era aproape maxim, doar anemia a ramas. acum dau 4 pct si eu. fontanela pana la 18 luni se poate inchide. su su su sa plece piticiiii[flo][flo]
pedi a noastra zice ca este foarte important ca fontanela sa nu se inchida pana la 8 luni, apoi se poate inchide si la 2 ani by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Citat:
citat din mesajul lui lumi_calin
[quote]citat din mesajul lui na_bo
neata! ..........numa fontanela e tot foarte mare, continuam cu 4 pic. Vigantol, sper sa se inchida ca deja vin piticii[:D] ..... si Calin are fontanela cat China.el a fost diagnosticat cu rahitism si anemie pe la 6 luni( avea 8450 g) la spitalul din VS (de un idiot de dr.)Am facut tratament cu 6 pct de vigantol 6 saptamani + calciu la greu . s-a mai inchis un pic dar tot mare e . In urma analizelor Ca era aproape maxim, doar anemia a ramas. acum dau 4 pct si eu. fontanela pana la 18 luni se poate inchide. su su su sa plece piticiiii[flo][flo]
pedi a noastra zice ca este foarte important ca fontanela sa nu se inchida pana la 8 luni, apoi se poate inchide si la 2 ani by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
da asa e. fontanela/ele dau posibilitatea capului sa creasca. fina mea a avut fontanela deschisa pana la un an jumate. acum e ok
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor mersi de raspunsuri Broscuta- eu ii fac azi dovleac cu conopida, spanac, ou, branzica si un pic de iaurt. Si amaliei ii place tare, mie de loc.[pup] Natalia,[mamica] fericita de [bb] [url="http://picasaweb.google.com/prietenelabinesilagreu/Natalia, mami de Amalia Maria#"]Amalia Maria[/url]!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am facut dovleac acum 2 zile, taiat cuburi si pus la cuptor cu ceva cartofi, morcov, patrunjel, pastai verzi, condimente (coriandru, busuioc, cimbrisor), 1 catel de usturoi, ulei de masline si putina apa, si deasupra somon. Dat la foc mic la inabusit. Am mancat toti 3 ca inecatii. Prima oara cand am mancat toti din aceeasi strachina [:)] - bine, noi am turnat ulterior o tona de sare [:I] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...