Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara Impreuna(156)Emma te purtam in inimi!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui danitin
Intru in examen, pumnii stransi .....
tin pumnii deja , stiu ca degeaba ca oricum nu ai tu nevoie [flo] [pk][pk] ... la intalnire vin oricand la orice ora cu oricine , coaste sa fie [:D] ____________________________________________ Aida ... 33+ [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]Poze cu noi[/url][flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici, te iubesc cu toata fiinta[/url] "Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bei zuzo (ca sa nu zic altfel) te incapatanezi...si cu astmu ce fac? nu pricepi ca-i fum acolo?? ca coaste iti faceai de un secol deja la duba, daca nu mai puteai de pofta!

 

asa greu ii,nu?!

 

uafaaaaaaaa!

 

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sincer ii greu , mai ales ca Laci nu ma lasa sa aprind nici plita , da pai mai cuptorul ca e/era si foarte cald si nici nu ma simt prea bine si acum tot in pat si maine ca azi si ieri s-a lasat deja cu dureri

... si chiar daca fac eu nu iese ca acolo

... si cum ai suportat fumul iarna cand erau inchise geamurile , sau cand fumai si acum nici nu e sezon de alergii , asa ca pot si io sa te intreb de ce te incapatanezi sa nu mergi acolo [:-@] ...

 

[bibe][bibe][bibe]

 

____________________________________________

 

Aida ... 33+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aidooooo....puhahaha, nu-i sezon? da astmu-i pe sezon?

get real!

nu cred ca-i cazul sa explic de ce acum ii mai acut astmu, ar fi culmea.

 

daca pofta ta nu poate sa indure astmu meu, asta este, pot trai cu asta chiar daca n-oi dormi noaptea de asta [:D]

 

era o rugaminte. atata tot.

 

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa
era o rugaminte. atata tot.
align="right" id="quote2">si la mine la fel [;)]____________________________________________Aida ... 33+Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetele!

aida ms mult de info.dar dupa cat timp pot lua proba de la ei ?ca ma gandeam daca rezultatul mi se pare suspect sa fac treaba asta, dar mai au aia proba dupa 2/3 zile de la recoltare?sper ca nu te supar cu atatea intrebari...[:I]as avea mai multe si n am cu cn ma consulta, numa cu netu da asta mai rau imi face[bang]

fetele as veni si eu la intalnire cu voi da mi ca sa ma simt cam stinghera, voi va cunoasteti deja de ceva vreme.dar poate imi fac curaj numa sa va hotarati[:D]

 

DIANA-mami de pitici nazdravani

http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

digutix intai sa gasesti un lab in care ai incredere , explici ce se intampla ... si apoi sa ceri lamele de la medulograme ... si stai linistita ca sunt obligati sa le pastreze vreo 10-30 de ani nu mai stiu exact cat. Oricum le au .

Si cand o sa ceri lamele astea sa le ceri si pe primele , macar sa stii o treaba.

va [pup] si aveti grija de voi [flo]

 

____________________________________________

 

Aida ... 33+

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac


... si cum ai suportat fumul iarna cand erau inchise geamurile , sau cand fumai [...]

[bibe][bibe][bibe]

____________________________________________

Aida ... 33+
align="right" id="quote2">

Simoid="red"> a FUMAAAAT???? [:0][:0][:0] ... Nuuuu creeed! Si de cand ai asm, mamicule??? ...Doamne, cate am pierdut in anii astia! [:(]

[pup] fetele zglobii!
id="Times New Roman">
id="size3">
id="blue">

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

Povestea unui LICURICIid="red">



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">


Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, Mariaa nu se poate impaca si capra si varza? Ca romanu' ii ingenios, nu-l intrece nimeni la idiotit (debitare de idei pt cine nu stie) [:D].

Par example, cand am fost Strainezia, un amic nu a stat cu noi la masa pe terasa, ci in afara terasei ca sa poate fuma, ca fumatul in locuri publice nu era permis. Daca stateai pe terasa nu puteai fuma, daca ieseai afara da [alcool]. Asa ca, omuletul in cauza, statea rezemat de gard langa masa noastra, mana cu tigarea in afara terasei, mana cu berea era pe terasa (ca nici cu alcool pe strada nu era voie). E?[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...