Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara Impreuna(156)Emma te purtam in inimi!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui pianna

spioni? [wow] [cool]
Nu mi-am dat seama ce palpitant poate fi pe forum. De -acu o sa vorbesc codat hihihihihi
align="right" id="quote2">

[:-)))][:-)))][:-)))]

He! He! He! Piana, teme-te, ca felina-i la panda! Dreptu-i ca-s doar o mata mica si jigarita, dar tot felina se cheama ca sunt! [^]

[flo]Toate cele bune!
id="Times New Roman">
id="size3">
id="blue">


Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

Povestea unui LICURICIid="red">



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">


Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare la toata lumea [flo]

 

mie imi pare ca locatia propusa de Vicki e faina si potrivita pt toate nevoile ... deci votez pentru [:D]. si pt mine e ok vineri dupamasa dupa 6, astept sa vad ce mai ziceti si voi.

Aidule eu chiar vreau sa te vad [pup], uite, Vicki ne-a dat si ideea potrivita cu locatia ... ce zici? eu sper ca vii ...

Doris da' tu chiar nu mai zici nimic? esti ok?

Digutix ma gandeam la tine ... a fost totul bine azi? [pup]

Danitin cum a fost la examen? poate ne zici si pentru ce ai dat examen ... sper ca a fost ok[pup]

 

va las, ma duc sa-mi fac siesta ca tocmai am papat,

revin mai incolo

 

 

 

Geta, mami de Alex

 

Povestea unui Licuriciid="blue">

 

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"id="size1">

 

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum marea si fabuloasa intalneala s-o nascut ca idee de la conversatia mea cu geta, si anume ca am suge o bere amindoo, vin cu precizarea:

 

eu si cu berea mea suntem prezente pe tarasa la Boss vineri 7 august, aproximativ intre orele 17 si 20. multa bere, huh?

 

cine doreste si pofteste estem un scaun, doo, trei...cite trebe, linga mine.

terasa este frumos amenajata, are aer curat ca-i pe mal de bega, si coaste si mai ales aripi de pui delicioase...servire buna, televizor in cazul in care conversatia nu aluneca [:D]

 

in concluzie v-astept cu nerabdare.

 

p.s. FYI ma declar ca fumez, biau cafia si fac si sex...

 


O U T S T A N D I N G Sid="Century Gothic">id="size2">id="red">

P I D U Kid="Century Gothic">id="size2">id="blue">


Licurici, esti iubire in sufletul meuid="purple">id="size2">id="Script MT Bold">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sexu' salbatic se pune? [:D] ca fac si io dosaru imediat!

 

daca apripioarele-s mai bune decat ale mele, nu ma mai joc, imi iau jucariile si plec [:D]

 

see u there!

 

[berica]

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci, nu m-am prins exact despre ce e vb, dar daca e sa facem confesiuni, bifez la fumat, cafea, sex, injuraturi, ba chiar si o halba de bere sau un pahar de vin buuuun. Patesc ceva?

 

Io la coaste/aripi/mititei [pofta] inauntru sau afara zic pas. Deh, ne paste concediul .....

 

Examenul era ca sa raman pe post. Inca nu se stie exact ce si cum dar cred ca a fost de bine. Detaliez eu altadata ...

 

oricum, merci de pumni stransi si preocupare [pup]

 

Mamica de spiridusid="red">

 

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.id="navy">id="Georgia">

 

LICURICI – ETERNA LUMINA; id="black"> id="Arial Black">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana, nu cred ca am inteles careva despre ce-o fost vorba, ca-i prea cald. adica dai intalneala pe calamar, da?! bineee! te ajung io din urma [:D] bem o bere si-n cinstea ta! [bere]

drum bun si liber sa aveti, fara aglomeratie, o mare calda si lina si un soare bland! abia te asptept cu pozici de la 'iubirea' noastra albastra [pup]

 

[beach]

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetele1

eu ma distrez pe seama lu al meu sot ca i se cam ridica tensiunea de la meciu asta[alcool][:D]

geta ms ca te-ai gandit la noi azi, a fost o adevarat aventura la spital, long story, nu vreau sa plicti lumea dar bn ca s-a terminat.maine avem si rez, sperrrrrrrrrrr bune[ruga]

mai mai, fetele nu mi place ca ati suparat o gravidoasa[:D], tre sa faceti cumva sa o impacati[:)].eu nu cre ca ajung sa ma intalesc la intalneala voastra ca vineri mi se intoarce mama din alte tari si tre sa fiu prezenta si primitoare[:-@][:D]

aida ms mult de info[pup]

 

DIANA-mami de pitici nazdravani

http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...