Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara Impreuna(156)Emma te purtam in inimi!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc pentru urari fetelor,sper sa ne ajute Dumnezeu sa ajungem cu bine,mergem cu masinuta.

Ano da unde e blogu?

Mariaa mi-a picat netu ieri...am nevoie de dusuri reci[flo].luv ya[pup]

Va pup pe toate sa va treaca norii si supararile sa fiti sanatoase si iubite,ne auzim cand ma intorc

 

deya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andanii "don't worry be happy"[flo][pup]

Nu stiu exact despre ce e vorba, dar orice ar fi, sunt sigura ca exista si o parte buna a paharului. Incearca sa te focusezi pe lucrurile bune, frumoase din viata ta si daca nici cum nu se poate sa ignori "rautatile" ia-le asa cum sunt. Vin si trec, conteaza tu sa fii tare in fata lor, sa le sperii si gata. Simplu nu? acum sa vedem si practica:)

geta aceeasi senzatie o am si eu in fiecare dimineata. Si daca mai e si luni....[xx(][xx(][xx(][xx(]

deya vacanta placuta in continuare

aida ce faci?

 

[pup] la fete-cucuiete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, fruntea sus, no matter what...nush care-i baiul dar atata pot sa-ti zic, ca si atunci cand e mai nasol, tot e o portita de scapare. Si chiar daca n-o vezi tu ca esti prea prinsa in problema, cineva apropiat sigur o vede si te poate ajuta. pup tare si ..fii tare [pup]

Deia, daca-i asa arzatoare treaba, vin si cu furtunul rece, nu numai cu dus [:D] drum bun si distratie faina! [pup]

Silvana, cu gandul la nea 'castana' ala sa semneze odata.

Ana, si 'castana' ta sa dea cu subsemnatul si sa vina Toyo acasa! Noi pe drum faceam socoata ca avem in medie 1000km/luna de cand o avem pe Vilma mare. Am pus-o ceva la treaba, benzina ei'...[:D]

Viki, ma vezi?! te-ai trezit?! [:D][pup]

Danitinule, te-ai mutat acolo, asa-i?! zii ca da, te rog iooo! [olala]

 

 

eu am vrut sa multumesc aluia de a inventat concediul si pe urma sa-i zic de 'sanatate' aluia de a inventat telefoanele mobile...[alcool] mah, oare cum ne descurcam fara ele?!

 

io mi-am descoperit un fir alb, da' alb de tot pe capatana asa ca m-am mobilizat si azi am program de ciufuleala si vopseala. btw, mai are cineva fixul sa fie frodata in viata asta verde pe cap, stiti voi negru-verzui...odata si-odata tot o fac [afro] noroc ca nu vede Doris asta [:D] numa verde mi-ar da [:D]

 

no, sa aveti week-end fain toata lumea!

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, numa un fir???!!!! io vroiam sa-i zic de sanatate (fara ghilimele) aluia de o inventat vopsaua ca altfel eram carunta de pe la vro douazeci si ceva de primaveri [bang]

Deya, conced fain sa aveti, sa va distrati misto [pup]

Andanii, nu stiu ce necazuri ai, sper sa treaca repede, pup tare

 

azi e 14 si nea franica o amanat toata tarasenia pe saptamana viitoare [bang] jur ca ma imbat cand se gata totu [alcool]

 

fug la sapa, pup fetele

 

Silvana si Paul

 

 

Povestea unui Licurici

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

 

Don't ever give up

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de incurajari si vorbele bune [pup] ... o sa treaca pana la urma , sper [flo][flo]

 

pianna da mi se potrivea bine mottul ala , ar trebui sa-l schimb pentru ca in ultima vreme nu-s demna de el oricat m-as stradui [q]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna timisoarencele! Am postat la sectiunea de calatorii dar ori nu se perinda multa lume pe acolo ori n-am avut noroc sa intre cineva care-mi poate raspunde. Poate am mai multe sanse aici.

Ma intereseaza o firma de transport din Budapesta (aeroport) pana in Timisoara. Caltoresc cu copilul si nu vreau sa ma risc sa urc in cine stie ce microbus fara sa am un feed back pozitiv de la altcineva care a mai caltorit cu aceeasi firma.

Deci daca cineva stie firme serioase, de incredere pe care ori le-ati folosit voi sau cineva apropiat as aprecia orice info. CHiar si feed back negativ sa stiu de care sa ma feresc...

Si inca ceva, oare sunt sanse sa pot gasi ceva dupa ce ajung sau trebuie neaparat rezervat dininte? Partea cu rezervatul cu cel putin 3 zile inainte nu prea m-ar tenta pt ca nu stiu exact cand ajung si daca nu asteapta ...tot acolo sunt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adelule, daca nu ti-e tarziu maine sau luni, incerc sa aflu ceva amanunte de la o firma cu sediul aproape de mine si pe care o folosesc niste rude atunci cand vin in tara, tot cu aterizare in Budapesta.

 

Camy, pup pe suflet.

 

Piana, vezi ca Ana coase fain [:D] Pe Brancoveanu era o croitorie pe undeva la un moment dat.

 

Silva, tu da de beut da sa stim si noi [:D] dada, numai unul, ca seaman pe mamon, abia avea cateva fire albe.

hehehe, mi-or dat azi la tuns si vopsit un tichet bonus pentru manichiura ca-s client 'fidea' [:D] ma duc ca noo luni la lucru [:D]

 

Dana, speri sau poti sa faci ceva in sensul ala, sa treaca? [pup]

 

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...