Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara Impreuna(156)Emma te purtam in inimi!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI!...tuturor Mariutzelor!

 

Ana-Maria...La muti ani...din toata inima...trec ele nacazurile...vin altele[:D]...da noi ne facem mai puternici...si sa dea DD sa fie in sens pozitiv[pup]!

 

Mariaa nume de cod[pup]...La multi ani si tie...tot din toata inima...ca-s inimoasa...sa fi fericita...si sa tzi se implineasca visul mult dorit!

 

 

Dorisake[pup]...sper ca esti bine... visai cu tine si cu Ines...erai slaba ca o mnechina...si tot asa de faina!..DESCHIDE CAPITOL NOU!!!

 

Anduka... te tzuc si pe tine.[pup]..ca mi-op zis Aiduka...ca ma pupi...si nu vreu sa raman datoare!..ce bun ar fi fost gipanu tau pe coclaurile pe unde am umblat...

 

Andanii..daca te pot ajuta cu ceva...[pup]

 

Va pup pe toate [pup]...luni m-am intors de la tzara...da n-am avut starea necesara sa va scriu...cunoastetzi si voi starea respectiva sigur!

 

 

 

mihi 18+

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sfanta Fecioara Maria, sa va binecuvinteze, pe toate cele care ii purtati numele!id="red">

 

La multi ani, Ana, Maria, etc!id="red">

[flo][flo][flo]

 

La multi ani si bunicii mele!

[flo][flo][flo]

 

Dragelor, azi iesim si noi, cu speranta sa ma simt bine...caci sarbatorim 10 ani de casnicie...[alcool]

 

V-am deschis capitol nou...

 

 

 

 

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">

id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Mariilor! Va pup cu drag, sa aveti o zi minunataid="red">

 

Doris, la multi ani, fata. Sa fie cu iubire si intelegere drumul vostru inainte. [pup]

 

Mihi dragule, mi dor de tine. Cum esti? Cum te simti? Mai trecura alea naspa? Burtica e oke? Te tzuc cu mare drag.

 

Andanii, sper sa se risipeasca norii. Ai zambit tu frumos la intalneala, da nu te cred. Hai ca la urmatoarea sper sa razi din tot sufletu' [pup]

 

Va pup pe toate cu drag.

 


O U T S T A N D I N G Sid="Century Gothic">id="size2">id="red">

P I D U Kid="Century Gothic">id="size2">id="blue">


Licurici, esti iubire in sufletul meuid="purple">id="size2">id="Script MT Bold">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihuleee, pup iu! ma bucur ca esti oke si saru'mana de urare! O iau ca si pentru mine, ca tare draga mi-a fost bunica mea Maria, mama lui mamon...

Dorissss [pk] stii ca la 10 ani ii nunta de tinichea, da?! [:D]

ma bucur ca ai bagat nasul aici, distractie faina si take care! [grup]

 

si legat de ce zici tu Mihi, am vazut zilele trecute o fetita de un an, dulce foc, cretulina, cu ochii mari si caltabosi la picioare. ce pot sa zic doar, e ca e foarte greu sa zici nu. sa ai mintea limpede si sa poti sa faci ce e mai bine. n-a fost copila noastra asa ca mergem inainte si sunt linistita ca stiu ca asistenta maternala e oke si ca fetita e pe maini bune pana o gaseste mamica ei adevarata.

fost greu dar a fost ca un fel de botez 'de foc' si am iesit din experienta asta cu ceva.

sper si am incredere ca in curand o sa dam cu ochii si de copilul nostru.

 

sa aveti zile senine si wk fain gagix.

 

[pup]

 

_______________________________________________________________________________________

 

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
id="size1">

Emma este IUBIREid="red"> ******[copil] un copil creste in inima mea [:)] ****** am un inger pazitor [pic]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...