Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nastere cu Cruciat din cluj noaptea


Recommended Posts

ma bucur tare mult ca am gasit acest site si pot sa pove si eu cu voi. sunt o viitoare mamica, insarcinata in saptamana a 36. as vrea sa va rog daca ati putea sa ma ajutati si pe mine,daca puteti. urmeaza sa nasc in Cluj la Gine 1 cu dr. Cruciat de care sunt tare multumita deocamdata. ce m-a speriat este ca am auzit ca daca noaptea te apuca durerile, nu vine la tine. as vrea sa stiu daca careva dintre voi stie ceva mai mult. eu am placenta jos inserata si am ramas tare greu insarcinata si nu as vrea sa pateasca ceva bebelina.intotdeauna cand mergeam la control cotizam bine, credeti ca ar putea sa nu iasa noaptea? multumesc mult si va pup pe toate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
gabriela77-da, medicul mi-a spus ca nu este o problema daca nu am sangerat in timpul sarcinii si bebe nu va fi prea mare. sau nu apar probleme in timpul nasterii.eu sper sa nasc natural. asa as vrea tu?stii ca placenta pana in saptamana 31-32 se mai poate ridica. asa ca mai pove cu bebitul tau si roaga-l sa te ajute pupici si intru si pe mamici din Cluj, poate chiar stie cineva ceva.mersi mult pupici la burtici Meli[gravi]36+[fetita]Timea-Larisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...