Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

mersi mult pt sfaturi,eu am gasit niste anunturi pe net ,preturi f bune in jur de 50 ,60 de ron camera ,daca nu gasesc locuri ,am sa sun zilele aste sa ma interesez am sa merg in gara si ma hotarasc acolo e ok daca inca mai exista oamenii aceeia care iti ofera gazda din gara ,asa poti vede toate ofertele mersi mult ! ,,IDEALUL ESTE INVIZIBIL OCHILOR''
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Depinde si de momentul saptamanii. Noi am fost weekend-ul trecut la mare si am vrut sa ne cazam in Eforie Nord. Cel mai ieftin ni s-a oferit 90 lei/camera (pe partea cu piata, daca stii statiunea, deci destul de departe de plaja) sau 100lei in centru, pe langa posta. Mai conteaza si cat vrei sa stai: la noi, cand auzeau ca stam doar 2 nopti, refuzau sau cresteau pretul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da asa este nu am sa mesg in week end de fapt plecam sapt viitoare ,marti,sper sa gasesc ceva ieftin am vb cu cineva de aici de pe forum dar nu mai stiu cu cine si din cauza asta nu i pot raspune ca nu mai am mail urile de la EA[bang] as vrea f mult in eforie nord ca a lucrat sotul pe acolo acum vreo 4 ani si cunoaste bine statiunea,nu e nevoie sa ne invartim 2 ore pt o farmacie sau o piata abia astept! aspet totusi sio pareri de voi cele care ati vizitat eforie nord de curand...preturi,curatenie...de toATE si inca o data va multumesc pt sfaturi[flo] ,,IDEALUL ESTE INVIZIBIL OCHILOR''
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...