Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la Euroclinic (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sunt internata. Am dilatatie 1, dar va dura, ca bebe nu se grabeste. Vreti detalii? [:D] E full, asa ca dc aveati de gand sa nasteti, mai stati cateva zile acasa. ========== Corina Mamica de Arianna Maria [copil] si [gravi] 37+ [baietel] [url="http://picasaweb.google.com/corinagheorghe2005"]POZE CU PRINTESA[/url] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Corina&year=2010&month=11&day=5&babycount=1"]BEBE2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BraveGirl, sunt cu gandul la tine, probabil ai si nascut ! Asteptam vesti bune! Bafta multa si multa sanatate![flo]
Mamica fluturasului Andrei si [gravi] 21+ [fetita] [url="http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=happiness_4_us&catid=&search=Cauta&searchtype=2"] Am produse la bazar. Ajuta si tu! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor. Brave Girl, felicitari! Asteptam sa ne povestesti cum a decurs nasterea. Pentru fetele care urmeaza sa nasca la Euroclinic (eu am dpn 6 feb, dr Nuraltay) iata ce mi-a raspuns tipa de la Biroul de Internari, pe mail: Reducerea de la Casa Nationala de Asigurari se aplica la valoarea facturilor tuturor pacientilor internati sau care urmeaza a se interna in Spitalul Euroclinic in limita fondurilor alocate in luna respectiva. Incepand cu data de 1 octombrie 2010, datorita limitarii fondurilor CNAS, a fost creata o lista de asteptare in vederea internarii iar reducerea se aplica in limita plafonului disponibil alocat pe luna in curs. Momentan nu va putem trece pe lista de asteptare intrucat incepand cu anul 2011 se va incheia un nou contract intre Spitalul Euroclinic si Casa Nationala de Asigurari de Sanatate. In functie de noile prevederi contractuale, va vom putea inregistra pe lista de asteptare incepand cu ianuarie 2011. Pentru moment nu avem nici un fel de informatie referitoare la modificarea costurilor in lunile ce urmeaza. In cazul in care vor aparea modificari, va vom informa. In ceea ce priveste fuzionarea dintre Spitalul Euroclinic si Centrul Medical Unirea, aceasta nu afecteaza conditiile de internare si serviciile de care beneficiza pacientii. Taxa de recoltare in valoare de 800 lei se aplica pentru toate companiile ce au ca obiect de activitare stocarea celulelor stem, inclusiv Biogenis.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Belina multumim din suflet de info! Uite, tu ai sanse maxime la deducere, daca e asa! Eu am DPN 14 ian, tot Nuraltay. Stii ce nu inteleg cu lista de asteptare? Daca vine fifitza mai devreme, ca nah..fetele is mai grabite, si treb sa nasti mai devreme, asta nu te "ajuta" cu deducerea? Doamne...ajungem sa nastem cu bon de ordine [:D] Inca o data multam de info [flo] Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca [fetita] 28+[gravired]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=136147"]Cum a venit pe lume Robert[/url][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorich, eu zic sa vorbesti cu dr Nuraltay sa o intrebi de plafon si cu cei de la biroul internari ca sa te treaca pe lista de asteptare. Eu asa intentionez sa fac. Eu pot sa iti dau adresa de mail unde am scris eu si am intrebat (diana.bogiaris@euroclinic.ro)Nu pierzi nimic dk scrii un mail si intrebi cum sa procedezi. Succes.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...