Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la Euroclinic (2)


Recommended Posts

La ul alt topic deschis de mine pe tema nasterii la stat vs cea la privat, spunea cineva ca de la CMU i s-a spus ca la anul se va inchide maternitatea de la Euroclinic si va ramane doar Regina Maria. Eu sper sa fie doar zvon, dar...

 

[gravired] DPN 20 apr 2011

 

Poze:

http://picasaweb.google.com/grigore.raluca/ConcediuLaVienaSiBudapesta#

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare fetelor!!! Eu urmeaza sa nasc o fetitza luna aceasta la Euroclinic.Am citit ce spunei voi de plafoanele CNAS si nu ma mira nimic.Sincera sa fiu, ma asteptam asa ca din fericire,am pus deoparte banii pentru nastere fara a lua in considerare reducerea. Ca ce naiba, doar traim in Romania.[bang][bang][bang] Voi naste cu dr Dinu Alexandu iar maine merg la eco si cred ca vom stabili data cezarienei.Am sa-l intreb daca isi termina plafonul pana nasc eu dar deja stu raspunsul.[alcool][alcool][alcool] Va tin la curent. AMR 4 SAPT.Claudia, mamica de puiutz Clara Maria cu falcutze incluse.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Booon...ieri am fost la dr. mea de la Euroclinic si m-am lamurit compelt care e treaba cu plafonul, deducerea &co. Deci, pana la sfarsitul anului nu mai exista asa ceva;nimic, zero! De la anul, se va semna un nou contract - sau nu - in care va fi palfon sau nu! Deci, pt la anul nu sestie nimic si nestiindu-se nici nu m-am putut pune pe asa-zisa lista de asteptare. In octombrie s-au facut acele deduceri, dar cica cAS nu aplatit nimic si daca s-ar continua ar intra Euroclinicul in faliment. Cam astea sunt info, treb sa fac si eu calcule adunari si scaderi pt ca nah..tot acolo as vrea sa nasc. Va pup, sanatate multa! Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca [fetita] 29+[gravired]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=136147"]Cum a venit pe lume Robert[/url][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mare prostiemi se pare treaba cu plafonul. De fapt, erau singurii care faceau astfel de deduceri.[:D] Sa fim noi sanatoase! Nastere usoara , Cadia!
Mamica fluturasului Andrei si [gravi] 23+ [fetita] Maria [url="http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=happiness_4_us&catid=&search=Cauta&searchtype=2"] Am produse la bazar. Ajuta si tu! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...