Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la Euroclinic (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna! Si eu intentionez sa nasc al Euroclinic,dar pana-n august mai e mult. Este cineva pe aici care a nascut sau va naste cu dr Haiduc? Vroiam sa stiu daca mai trece si a 2-a zi pe acolo dupa ce te opereaza,avand in vedere ca merge si la Filantropia?Pana acum este de nota 10 d-nul dr.Haiduc. Si inca ceva,pt a recolta celule stem mergi mai devreme si vorbesti la Euroclinic ,inchei vreun contract cu cineva sau care-i procedura? Multumesc si va doresc toate cele bune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pana acum am fost la un medic la medlife. Imi place mult de el dar dupa ce am vizitat o prietena care a nascut la medlife cu acelasi doctor si am vazut conditiile m-am razgandit. Cel mai socant a fost cand mi-a spus ca dupa nastere stai la terapie intensiva unde nu-tzi aduc bebele si nici nu potzi primi vizitatori si asta dureaza pana a doua zi dimineata. Asistentele au aceeasi mentalitate ca in spitalele de stat, se poarta brutal cu tine si itzi indoapa bebele cu lapte praf. Si mare i-a fost mirarea prietenei mele cand a vazut factura cu 2000 ron mai mare decat se astepta ea. Intr-adevar ca la ei pe site scrie ca in cazul in care doctorul e colaborator se mai plateste in plus o taxa de 2000 ron dar s-a gandit ca medicul lucrand la medlife, unde a facut toate consulturile si ecografiile, nu poate fi colaborator ca e de-al lor, dar din pacate nu a fost asa. Deci nici conditiile nu au fost ok iar factura a fost super umflata. Macar sa te informeze inainte, sa fii pregatita.. dar ar fi pierderea lor, asa ca.. m-am hotarat! vreau sa nasc la euroclinic, dar nu stiu cum sa procedez.. trebuie sa schimb si medicul, lucru care mi se pare foarte greu [bang] nici nu stiu pe cine sa aleg, poate imi recomandati voi pe cineva, as vrea sa fac si eco tot cu acelasi doctor, si.. oare ma va primi? am 22 de saptamani.. exista cazuri in care sarcina sa fi fost urmarita in totalitate de un medic care nu lucreaza la euroclinic iar nasterea sa fie posibila la ei cu alt medic?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cercelush, eu ti l-as recomanda pe dr.Catalin Haiduc.Ofera consultatii si la Euroclinic si la Medical City.Eu merg la Medical City,dar vreau sa nasc la Euroclinic cu el desi am considerat ca o fi prea devreme sa vorbesc despre nastere; lucreaza si la Filantropia. Motivul pt care l-am ales sa-mi urmareasca sarcina:de 10 ani caut un medic care sa nu fie repezit si care sa aiba rabdare sa-l intrebi ceea ce vrei sa stii.Am urmarit 1 an si ceva discutiile despre dumnealui pe forumuri si mi s-a parut ca e ceea ce caut.Asa ca in momentul in care m-am hotarat sa am un copil am mers la dl dr pt analize preconceptionale,iar de cand s-a "postat"bebe merg la dansul.E superrabdator,iar la nevoie il poti si contacta pe mobil. Eu iti doresc sarcina usoara in continuare si sa iei o hotarare cat mai buna pt tine ! [gravi]15+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...