Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz - Editie Frappe (cap. 93)


Recommended Posts

Salutare fetelor,sunt cu burta la soare in antalya, totul e la fel de minunat ca anul trecut ,conditii si servicii excelente.fetele sunt cumintele si suflam si noi, secretul e ca le-am adus jucarii in dublu exemplar;)va pup pe toate,traiasca internetul pe tel. Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007) [url="http://community.webshots.com/user/gavris_family"]comorile noastre iubite[/url] [url="http://family.webshots.com/photo/2398712520101361752qzAEgt"]CRACIUNITELE SCUMPE[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii Theodora[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Scurt pe doi, ca stam sa iesim din casa....salutare la toata lumea, revin cu feedback din iulie incoace, doar ca nu acum, ca avem multa treaba...:P...v-am tot citit, dar nu am apucat nicicum sa raspund...

 

Bun, Roxana, pliiiz da-mi niste detalii ''in detaliu adanc'' despre jucu. Sunt in stadiul in care ma interesez de lectii de calarit pentru Elise, ca a prins-o virusul cu caii...sper sa fie ceva pasager, dar ma gandesc ca merita sa incercam...cine stie, poate face o pasiune...stiu de ceva in floresti dar nu-mi convine neaparat :-|...

 

V-am pupat si weekend super la toata lumea!!!!!!!

 

Revin

 

Florina, mamica Elisei(9 iulie 2004)

 

 

" Louie, I think this is the beginning of a beautiful friendship [:D]..."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioi dragutelor, pe unde haladuiti?

 

Ieri va scrisesem un mesaj despre cea mai cool si utila lectie de calarie pe care am luat-o vreodata, cu un instructor educat si pregatit care mi-a umplut incet si sistematic multe lacune si mi-a corectat greseli de baza pe care le faceam. La sfarsitul clasei am reusit sa fac galop fara sa tin darlogii, cu mainile la orizontala. Am fost foarte incantata.

 

Florina, chiar iti recomand sa mergi cu Elise la Jucu, antrenorii de acolo lucreaza cu copii iar caii sunt educati. Iti dau numarul de telefon: 0721773489 - Nicu. Locatia nu e greu de gasit, tii drumul principal din Jucu, o sa vezi un indicator pe care scrie catre Nokia si indica la dreapta, dar nu o iei pe acolo, mai mergi pe drumul principal cam inca 2-300 de metri si vei vedea pe partea stanga un panou mare cam decolorat pe care scrie echitatie, agrement ceva de genul..e mare nu-l ratezi. Fix acolo e un drumeag ingust care duce la grajduri.

 

Dragelor, eu acum savurez o cafeluta pe care nu am baut-o dimi, ca am fost la sala, dupa care am venit acasa la bucatareala...am facut o supa crema de legume, mortala, si praji cu prune, din care eu nu ma voi infrupta, dar e ok, eu am ales asta. Mai tarziu bag si felu 2, ceva paste bologneze cu carne de curcan.

 

ziceti si voi ce mai faceti

Roxa

 


It's the first day of the rest of my life!id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!!!

 

Mersi mult Roxana, voi suna chiar maine, sa vedem ce ne zice domnul Nicu!!! Abia astept sa ii spun Elisei!!! Unde mergi la sala? O prietena, fosta colega de chin la facultate e acum in SM si imi tot flutura aerobicul ei pe sub nas, asa ca de ciuda m-am apucat sa fac si eu pilates acasa....no, inca ma tine de o saptamana jumate vointa, dar e altfel cand faci o ora singura cu calculatorul sau intr-o grupa coordonata....dar am descoperit ca imi place pilates de mor...e de mine...

 

io n-am iesit din oras de 2 saptamani si ma mananca tare rau, ca ne-am obisnuit sa drumetim serios la sfarsit de saptamana....ultima oara am fost in tureni, cam necastigator....dar acum doua saptamani am fost cu elise sa doarma in cort pentru prima data in viata...l-am numit weekendul aventurilor ca am patir de toate...am mers pe jos din suncuius pana in vadul crisului, cu rucsacele in spate, ne-am catzarat amandoua, a invatat fata mea sa asigure, mai in joaca dar a inteles principiul....inapoi pe jos acelasi drum de cativa km si la urma instalarea cortului...ce-i drept e din ala care se deschide in 2 secunde, dar mnoa, idea primeaza, nu?!?!?....si am adormit amandoua in cort dupa ce inainte ne-am uitat la cel mai mandru cer pe care l-am vazut in ultimii ani, si la muuuuulte stele cazatoare....si dimineata cand mi s-a trezit fata, avea pe ea doua mamarutze mici si jucause....tare frumos ne-am distrat....bonus1 a fost o intepatura de ceva minialbina pe un obraz....mare circ a iesit...si bonus2 a vazut un sarpe simpatic care i-a retezat cararea in timpul drumetiei

 

gata, ca dupa aia nu ma mai pot opri...

 

v-am pupat si noapte buna...da' poate mai intru, cine stie...:)

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Luca!id="blue">[s]

Ioanaid="red"> sa-ti traiasca puiul si sa aiba parte numai de lucruri minunate!(scuze de intarziere)id="size1">

 

La multi ani Simon!id="green">[s]

Marianaid="red"> nu-mi vine sa cred ca Simon are 4 ani.Eu am inceput sa intru pe forumul asta cand s-a nascut Simon si toata lumea se agita.Numai eu ma intrebam "ore de ce se agita lumea ca naste Mariana?Cine o mai fi si asta?"Si ute ca au trecut 4 ani minunati de atunci[pup][olala].

 

Florina ce fain ai povestit[olala]

 

Eu fug la culcare ca-s rupta.Vin maine la povesti dar nu plec pana nu urez La multi ani tuturor care poarta numele sf.Alexandru!id="orange">

 

Noapte buna[pup]

 

 

Ei sunt norocul meu : id="purple">Razvanid="orange"> si Mariaid="limegreen">

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.id="purple">id="size3">

id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dap, multumesc Stanca de reminder!!!! Sunt o baba uituca, istenem!!!!

 

La Multi Ani SIMON!!!!!!Multe amintiri am din perioada cand era aripa tanara in utero si dupa ce s-a nascut!!! Intradevar incredibil cum s-au dus patru ani, vai de capu' meu/nostru....pfuai, mai bine nu mai zic nimic ca ma napadesc prea multe....multa fericire mamei gasca si neobositilor gansaci juniori!

 

Stanco, vezi, vezi ca pe noi doua ne paste o cafea din primavara, daca nu ma insel io....si de obicei mi-am dovedi ca sunt infailibila...in afara de cazurile cand nu sunt...oricum am pune-o, partea cu cafeaua numa' gluma nu-i!

 

Noapte buna tuturor, sapte purici pe-un picior....si feriti-va de tantari, pe picior sau altundeva...urasc tantarii...si viespile...si mancarea grasa de altfel...si oamenii care intarzie...si rautatea ...si intoleranta...si ciorba de gaina rece...si.....glumesc, mai mult sau mai putin...probabil am chef de povesti si n-am cu cine, asa ca va innebunesc pe voi...

 

Tot Florina

 

Florina, mamica Elisei(9 iulie 2004)

 

 

" Louie, I think this is the beginning of a beautiful friendship [:D]..."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] LMA Simon! Sa creasca mare si voinic flacaul tau Mariana, soro!

 

Forina, esti tare [pup] ce simpatic ai povestit! Vai, parca mi-o imaginez pe Elise cu fatzuca ei serioasa urcand cu ruxacul in spate, tzuce-o mama! Sa va luati Autan data viitoare impotriva viespilor, tzantzarilor, capuselor si altor uratzenii! Doar grija sa nu dai pe gura si pe degetele de la maini ca e amar rau de tot!

 

noapte buna!

Roxa

 


It's the first day of the rest of my life!id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

Vin si eu repede cu urarile de LA MULTI ANI id="red">id="blue">pentru baietii frumosi si cuminti: Lucaid="blue"> si Simonid="blue">!!! Sa va incante zilele cu energia lor!!

S-a reintors si rugbistul din vacanta... parca e umflat cu pompa [:D]; cred ca trebuie sa fug la shopping sa-i cumpar pantaloni... lasa ca il trec eu la cura de slabire..

In rest, e la fel de energic si plin de viata.. Maine incepe gradinita la Tandarica Manastur; vai de mine ce emotii am... sper sa fie bine... emotiile sinte legate de problema noastra cu olita si interactiunea cu ceilalti copii... desi in ultima vreme s-a mai potolit si nu mai este chiar atat de bataios [:D]

Roxana, ce imi place mie pasiunea ta pentru calarit... desi eu nu ma vad calare....

O saptamana frumoasa va urez

 

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...