Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz - Editie Frappe (cap. 93)


Recommended Posts

[hia] dragelor. Poftiti la [cafea]

Nu am mai aparut of course din lipsa de timp, nici nu am deschis laptopul. Acum ma pregatesc de o nunta, tre sa fug la coafor imediat si am emotii, tare vreau sa-mi iasa freza bine.

si sa ma distrez!!![pk]

 

Flo, nu te dau gata cu scorul la abonament fiindca noi ne-am grupat o seama de colegi de la banca, chiar de la inceput de cand s-a deschis World Class la Mall si ne-am negociat abonemantul asadar platesc 300 de lei odata la trimestru - which is good! Din pacate nu mai putem primi membri in grup, asta a fost conditia lor la reinnoirea abonementelor de anul asta. Pe de alta parte ce aud eu despre tae-bo ala de la palat e numai de bine, la mall nu se face tae bo si eu tare as vrea sa fac, dar nu mai am cand...

Auzi Flo, Dra Maghiar e pe val, are numai rotitze in cap [hippi] [:D] hmm... ma rog, rotoaie [8D] brrmmmmmm, brrrrmmmm, pum, pum, pum...fara numar [:D]

 

Ralu, spor la tae-bo!

Cristiana [hia]

Stanca, super daca te bagi la tae-bo, ajuta si la mood! dar tu stii asta deja [:)]

 

Mai viu maine,

 

Va [pup]

Roxa

 


It's the first day of the rest of my life!id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna cafeluta Roxa,multumim.Oricum tu esti frumoasa si o sa areti bestial.Clar ca face bine sportul insa ar fi si mai bine daca ar "sterge" problemele[:D].

Cristiana super ca va distrati.

 

Simona(arlena) [pup] a fost tare fain la nunta si ne-am simtit minunat.La ce gradi il duci pe Alex?

 

Ma duc sa mai citesc si apoi ma apuc de gatit ca imi vin copii acasa [bis].

 

 

 

Ei sunt norocul meu : id="purple">Razvanid="orange"> si Mariaid="limegreen">

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.id="purple">id="size3">

id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao dragelor!

 

Va scriu tarziu ca am avut o zi plina. Am fost la prieteni si alti prieteni au venit la noi...si mai am un pic de treaba. Am tracut sa va zic ca m-am distrat supertare la nunta, am pus aici doar o poza cu rochita de la biserica si freza mea, pacat ca din fatza nu se vede cat de minunat coc aveam, dar am si poze din profil...o poza

 

Stanca, tks de compliment [:I]

 

Va [pup] noate buna si mai pove maine seara!

Roxa [hia]

 


It's the first day of the rest of my life!id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata dragelor!! poftiti la [cafea] calda, aburinda... sa aveti spor la treaba si o sapt. usoara!!

 

Roxa, am admirat rochia, ff bine te prinde[flo][flo]

Stanca, cum a fost intalnirea cu copiii??[olala]

 

Olim, bine-ati revenit!!

 

Luca face de cateva zile pe olita, sunt tare happy[:D]papa singur soldateii si e destul de receptiv la ce-i spun[:D]deocamdata... bea lapte din sticluta, iar tzitzi o folosim doar la adormit si noaptea de cateva ori... deci ne-am mai linistit ...

 

pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Marii , Mariane si Marioare!id="orange">

 

[flo][flo][flo][pup][pup][pup]

 

Azi avem cafea cu sampanie ca e sarbatoare [alcool]

 

 

 

Ei sunt norocul meu : id="purple">Razvanid="orange"> si Mariaid="limegreen">

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.id="purple">id="size3">

id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si de la noi!!

 

kiar asa: La Multi Ani, dragi Mariiid="red">, de toate varstele[bibe][pk]sa fiti sanatoase si fericite mereu!![flo]

 

 

 

fetelor, oare unde gasesc sortulet pt. Stefi, deci pt. gradi, dar nu din ala de nailon, ci din ceva material textil, bumbac, la aceeasi culoare; acum 2 ani am luat de la mag. de pe 6 Martie, oare mai gasesc?? sunt niste scoruri la sortulete... 38lei... de parca cine stie ce material+manopera intra in el... ooff-ooff

 

iar am adunat kk de prin casa, ca bebestrumf n-a vrut sa stea... si-l face din mers, in 2-3-4 locuri, apoi am ce strange dupa el... stie clar ce face, imi spune prin "ii-ii" dar daca plec de langa el, se scoala de pe olitaid="size1">[:D][:D]

 

pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stanca, merci mult de urari...

Nu am noutati, sint tare obosita, in curand cred ca se va lucra la noi non-stop.. deja stau pana la ora 20.00 cam 3-4 zile pe saptamana, dar colegii mei de pe teren stau si pana la miezul noptii si seful m-a anuntat ca poate stau si eu macar pana la 22.00 [bang]. Luca e bine merci, ii place de numa la gradinita, insa nu apucam sa ne vedem; in fiecare seara imi spune: nu te-am vazut demult [q].

O zi frumoasa la toata trupa [pup]

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...