Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz - Editie Frappe (cap. 93)


Recommended Posts

Manu draga, La muti ani fericiti id="red">iti doresc din suflet, scuze ca n-am cuplat la timp[pup][flo] mi se pare ff ciudat ce descrii tu la job... cum mai dai randament la ora 22, nu inteleg, dara-mi-te la 24... [pup]lui Luca inteleptu'!!

 

pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La Multi Ani Tuturor Mariilor, Marianelor si altor sarbatoriti si sarbatorite!!!!

 

[flo]

 

Da, mai Roxana, rochia ca rochia...da body-u...rokzzz[asia], si atunci rochia e asa de-un accesoriu (misto de altfel..)...freza yo no vad deloc..dar am inceput sa ma dau pe albumul ala pt fetele de pe dc, cu recente[:D]..gata cu aludele, ca ti se urca la cap ;D...fain ca te-ai distrat...n-am iesit de tare muult, dar nici n-am simtit nevoia..astept sa-mi vie cheful

 

Yo am fost in campa turzii, la o fosta colega, care taare insista sa ii facem o vizita...si am stat de sambata pana ieri seara..si am avut o maaare revelatie..am gasit un text pe care vrem sa il dramatizam si adaptam...sfaturile unui diavol batran catre unul mai tanar se cheama el, textul, de c.s. lewis....eu voi fi diavolul batran [pk]...oke...o sa va mai zic eu de asta, numai sa se dezvolte...

 

Stanca, Multi Ani speciali Mariei[flo]...de-aia ca mi-amintesc de bucuria ce m=o trecut cand mi-ai zis atunci, pe mess...sa fiti fericite si sa vie vremea de mergeti amandoua la shopping, ca intre fete..

 

Salutare...merg si eu sa-mi torn cafeaua-n cana...sa ma invart putin prin casa si apoi sa o iau din loc inspre oras, sa bat un pic librariile..dupa care trebuie sa ma duc cu elise sa culegem iepurasa, pe care am lasat-o in grija la good friends, hapt in grigorescu county...ca nu v-am spus de iepurasha, o cheama Plum-Plum[:D] si e super faina...

...bun, plec la cofi ca pic de somn

 

 

Florina, mama de Elise(9 iulie 2004)

 

http://www.youtube.com/watch?v=90xfWYnz9KM

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helo again....

 

Roxu, m-am miscat sinuos printre albume...am viteza de kko la net....am gasit poze cu piticii prin parc...

foarte tare!

 

Inca ma invart...prin casa cu cafeaua-n doda dreapta..si mi-am amintit f tarziu sa scot un piept din congelator...asa ca masa de amaiza e compromisa dpdv al timpului..fac paste cu pui si sos alb de iaurt si ghimbir si ceapa rosie

[bibe]...sucker 4 that...bun, m-am laudat cu ce gatesc amu' ma duc la mine-n lume...

ROXANA, tu cand mai mergi p l jucu? Am planuri pt luni dupa masa daca se poate, sa o duc pe pisi mica la calarit :)!!! zic asta ca poate mai barfim una mica si buna daca ne nimerim deodata p-acolo...si imi pui o vorba buna la nenea nelu

 

FETELOR, yupiiii, merg in weekend la cocotzat si o sa punem si slacku'...mi-i un dor, n-am fost de 3 saptamani...si ultima data am fost si a fost un fiasco..ca aveam ciclu si dupa 4 metri m-au apucat damblalele..n-aveam forta..ui ce m-am enervat....abia astept, abia astept abia astept

 

 

Florina, mama de Elise(9 iulie 2004)

 

http://www.youtube.com/watch?v=90xfWYnz9KM

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelooor si bine v-am regasit[pup]

 

Revin si io in forta, m-am apucat de citit in urma, si aveti o bilutza rosie pt cat ati scris[flo]

 

Noi am venit sambata dar am avut o gramada de minuni de rez de atunci , am fost la cumparat de cadouri , m-am sismtit ca la Craciun pt ca avem ca si in august cel putin 5 zile de nastere in sept exceptandu-l pe sotzul meu drag la care ii doresc si pe forum un La multi ani cu toata dragostea[pup].azi merg la cosmetica si coafor.

 

Am avut un concediu de vis , sincer, nu as avea absolut nimik de reprosat nici daca m-as stradui, toti 4 ne-am simtit minunat si ne-am incarcat de PINK.nu stiu cat ma tine ca incep joi jobul unde e la fel de gri…dar a fost tare bine.atata balaceala am tras, Thea si trecut peste spaima de apa si inoata ca un pestisor, Sofi vorbeste muult mai multe ca acum 2 sapt, a fost ca timbrul de scrisoare pe mine#61514;o faza totala a fost cand a facut kk in piscinutza de copii, ea care pishu face num ape olitza si kk numa in scutec#61514;.am albit cand am vazut milioane de bucatele pe care m-am apucat cu Mihai sa le srangem in pungulitza, ca totul stralucea de curatenie, si Sofi state ape marginea sin e zicea” si atolo, si atolo…”.

Si …dau lectii de facut bagaje, le-am facut atat de bine ca nu a lipsit nimik si nu am dus nimik in plus decat medicamentele din fericire#61514;

 

No sa revin la voi acum…

 

In primul rand La multi ani Manu!!!sa fii fericita alaturi de baietelul tau minunat!

 

Florinaa, ce ma bucur ca ne scrii iar!zi-mi umpic de testarea la atletism unde, cand cum, ma intere f tare pt Thea.cred ca te-am mai intrebat si scuze daca ai raspuns…

Si ma intere si cursul de role+ski de la Palatul Copiilor, deja se fac inscrieri?

sa-mi zici si la calarie cum a fost...na catevreu de la tine[:)]

 

Ralu, mi-i dor tare de voi , musai sa ne vedem dar we asta botezam si apoi il serbam pe nepotelu Serban, d alas ca vine ziua lui Stefi[:I]

m-as baga si eu la miscare , zi-mi cateva detalii pliz gen ora, cost etc

ce fain ca Luca e baietel mare deja[pup]da ziceai de tzitzi de cateva ori pe noapte??nu suna f incurajator…numa noi ne mai distram asa cu leganatu

 

Roxaa, super frumoasa rochita, esti ca o zanutza, vorba lu thea la care toate femeile frumoase is zane[:D]

 

Stanca , ce bine ca ai copilashii din nou, cum va mai simtit moraliceste vorbind?

La multi ani Mariei dragi![flo]

 

Noi incepem cu Thea ultimul an de gradi…pe Sofi o mai tin cateva luni acasa desi e inscrisa.

 

Mariana, La multi ani si tie!!!da-te jos de pe val si maid a un semn muritoarelor de rand[:D]

 

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun, am vinit...vreau sa va spun ca ma simt ca naiba...am avut un soi de criza de ulcer, in oras...abia m-am abtinut sa nu vomit...din nefericire am cam invatat tehnici de respiratie si nu vars...din nefericire...:(..asa ca acum is cam sedata si am simt cam nasol...stau la odihna

 

 

Cristiana, nu exista o proba pe care pustiuletzii trebuie sa o sustina..trebuie sa ii placa foarte mult sa alerge...nu se pune problema de competitie, totul se face dpdv ludic, se distreaaza, si invata anumite reguli de respiratie, si cum sa armonizeze asta cu alergatul...eu am dus-o sa vad daca prezinta pt ea vreun interes pista...si a prezentat...o sa iti trimit si tie nr. antrenorului cu care va face ea...doar ca acum e in vacanta..eu il voi suna luni :)..dau si al tine nr lui de tel...

 

La palat cursul de role e de fapt rampa de lansare pt cursul de schi...si e sustinut de fostul meu prof de educatie :) deci pun o vorba buna ;)...nu stiu din pacate daca se fac inscrieri deja...cred ca da, ca incepe prin 1 octombrie programul la ei...pe noi ne inscrie el, pe elise si pe un coleg de gradi care a mai fost si anul trecut...intra pe siteul lor sa vezi ce zic..

 

And last but not least...calaria numai luni...nu am avut cu ce ma deplasa pana acolo...in weeekend plec din cj asa ca ramane luni, cea mai apropiata data...si sper la un meeting cu roxa, ca poate vine si ea

 

Va pup fetelor

 

p.s. Cristiana, ma bucur tare ca v-ati simtit bine...imi palce cand vin oamenii din vacanta si aduc ganduri bune de acolo

 

 

 

Florina, mama de Elise(9 iulie 2004)

 

http://www.youtube.com/watch?v=90xfWYnz9KM

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

de mine va mai amintiti?

 

Cu restanta doresc tuturor sarbatoritilor LA MULTI ANI sa fie sanatosi si fericiti.

 

Vacanta mea a fost si- si insa copii s-au distrat de minune si pana la urma aceasta e cel mai important.

 

Ati scris un roman, nu cred ca voi reusi sa recuperez , sper capitolul acesta macar printre randuri si sa imi revin si eu cu rutina noastra.

 

Va pup pe toate si pe curand

 

Flavia

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] dragele mele!

 

[hia] Stanca, nu trebuie sa-ti ceri scuze!? [pup] nu trebuie, never! Iar faza cu tks de compliment era pe bune [:)] Btw, mi-am cumparat o vestuta de la Mathilde, de milioane [olala] verde! Sigur ti-ar placea! Auzi, daca vreodata vrei sa testezi cum merge treaba la Iulius la sala de sport, trebuie doar sa zici si te duc pe invitatie de la mine. Doar sa intri pe website si sa te uiti la program si sa zici cand vrei.

 

E valabil si pt Flo sau oricare dintre voi, daca doriti, am 10 invitatii si nu am folosit nici una pana acum.

 

Ralu [pup] tks de compliment!

 

Flo, la calarie merg sambata asta, de la ora 16, poti sa vii ca te duc eu. Suna-ma!

 

Cristiana, bine ai revenit. Tare ma bucur ca v-a fost asa de bine!

 

Ce am facut eu azi? Hmm, am avut o zi ciudata la job, dar m-am maturizat si nu m-am mai necajit. Dupa ce am venit de la [bicla] le-am facut baietilor cei mai buni gomboti cu prune pe care i-am reusit vreodata, vreo 33 la numar si am mancat doar unul, sa vad ce gust au. [pk]

 

Intre timp am primit si pozele de la a doua parte a nuntii, o sa pun cateva sa ma vedeti in rochita de seara si mi se vede mai bine si freza pe care am dat o groaza de bani [hippi] dar nu mi-a parut rau, v-am zis, m-am simtit ca o vedeta, asa narcisista scorpie cum sunt [:D]

asadar, poze cu coc, rochie de seara si dans [:)]

 

D-ra Maghiar, unde umbli soro???

 

[bis] LMA Manu [s][[!!! Sa fii sanatoasa, voioasa si la punga groasa [:D]

 

va pup si pove maine!

Roxa

 


It's the first day of the rest of my life!id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haideti fetelor la o cafea matinala de tot, e calda, aburinda si cu mult pink[:)]

 

Florina, superba poza, am admirat-o toata familia!

 

legat de atletism, nu vreau performanta dar e un sport care cred ca i s-ar potrivi, ii place mult sa alerge, are sprint si viteza si vad asta pt ca si eu am facut 8 ani(diferenta e ca ai mei m-au dat sa slabesc, eram grasutza bine prin clasa a 3-a[:D])

trimite-mi nr profului...care sunt orele de la care ia copii?

 

la role e Dan Capitan cumva prof?

 

sa aveti o zi super, la mine e ultima de concediu:(

 

pupicei

 

 

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, bine ai revenit, poveste-ne de vacanta!copii sunt bine?

 

Roxa, cred ca o sa vreau eu o invitatie la cycling, probabil next week[flo]

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...