Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz - Editie Frappe (cap. 93)


Recommended Posts

Vin numai sa va dau cafeaua [cafea] ca de altceva n-am timp , dar am citit tot[:D].Revin la amiaza cand dorm copii[pup]

 

 

 

Ei sunt norocul meu : id="purple">Razvanid="orange"> si Mariaid="limegreen">

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.id="purple">id="size3">

id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata la toata lumea[flo] ce matinale sunteti........eu cu greu ma trezesc pe la 8 si ma gandesc ca incepe gradi. si in primavara si serviciu meu.

 

La role si la ski e prof. Paul Curte si poate mai este si altul. inscrieri nu cred ca se fac ca numai luni aveau sedinta la Palat. Si pe mine ma intereseaza inotul in continuare si poate ceva karate sau role si apoi ski, nu stiu inca[8D] Am fost colega cu Paul la liceu si as vrea sa-l dau pe Vladut la ski dar e cam costisitor sportul acesta si noi nu schiem din pacate si nu stiu cine ar merge cu el la munte iarna.....eu m-as apuca de ski[hippi] dar sotul nu e de acord. o sa vedem.

 

Acum plec cu Vladut sa-i caut papuci de gradi si un trening. Mergem prin oras sa vedem ce-o mai fii[:D]

 

[pup] Nonna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut si buna dimineata!!!

 

Da, Paul e la ski si role...e ok, ii plac tare mult copiii...colegul de gradi de care va spuneam a fost si anul trecut la role si apoi in tabara de ski...a fost foarte misto, vorbeam cu mamica lui saptamana trecuta...

 

Nonna, exista foarte multe variante de luat in calcul...e intradevar costisitor sportul acesta, dar: eu schiuri i-am luat de la hannah, second hand, si sunt f ok...am dat doar un mil jumate pe ele...in schimb claparii au fost noi si i-am luat cu 2 mil jumate, ca-s salomon...nu stiu daca ii va purta si anul acesta...asadar poate ii vand..de luat tot tre sa iau altii...si cam atat cu echipamentul...maia re nevoie de casca....asta e cateva sute de mii, nu multe...ochelari nu li se cere, ca-s mici

betzele nu mai stiu cat au fost...

 

Bun, si tabara in sine la palat e super ok la pret...baietelul a fost impreuna cu mama lui, o saptamana la baisoara si au platit amandoi 8 mil...e super ok...mama a trebuit sa mearga ca sa ii care aluia mic schiurile, ca era prea mic sa le care singur...cu un drum a invatat sa schieze si ea...foarte tare!

...zic ca e foarte ok in comparatie cu ce gasesti ca alternativa...eu am trimis-o anul trecut in tabara, iarna, si m-a costat 12 mil jumate...mis e paaare foaarte mult...am facut un sacrificiu mare pt mine...asta e...era palnuita...copilul intreba in fiecare zi...

 

M-am lunjit, ca de obicei!!!

 

Roxa, nu creca viu in weekend...amu am cu ma duce si io...de vineri, ma poci transporta orisiunde.... dar in weekend ma duc la catzarat, am tot zis...ma tot ajit...nu observi[:D]???? ioioioi nu mai am rabdare...

 

Cristiana, exact, de joaca si distractie...dau cel tarziu luni nr de telefon...ma intreba mihai zilele trecute daca ai avea vreo 10 minute sa te intrebe niste chestii, a facut o droaie de cursuri si vrea sa modifice cv-ul, sa schimbe postul, nu stiu exact, crede ca il poti lamuri :) ...ii pot da adresa ta de mess?

 

In poza aia eu mi-am facut costumul....am adaptat o rochie si am facut din tul si alte materiale si vopseluri ce se vede acolo...mmm, memories!!

 

 

Edit, ca nu am concluzionat cu ski-ul...asadar fiind un sport sezonier, nu e ceva de neconceput ca pret...io am anuntat toata familia...daca doresc sa ii cadoriseasca ceva de craciun sa sara la facut cheta pt tabara :D...si ne-am descurcat

Florina, mama de Elise(9 iulie 2004)

 

http://www.youtube.com/watch?v=90xfWYnz9KM

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Corina!id="red">

Bucurii , sanatate si fericire cat cuprinde va dorim[pup][flo]

 

La multi ani Ilinca!id="red">[s]

Sa cresti mare si sanatoasa.

 

 

 

Ei sunt norocul meu : id="purple">Razvanid="orange"> si Mariaid="limegreen">

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.id="purple">id="size3">

id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Dimineata!!!

 

Azi vine maman...abia asteptam...va dorim o zi faina de tot...

 

 

 

Bai Roxana, cine e dna./dra.(ca nu mai tziu minte bine...bat-o vina de memorie vizuala) Maghiar?!!?!!?!?!! Am benoclat de doua ori ochiu' drept la apelativul acesta, asta pentru ca nimic nu-mi scapa...si dupa cum spuneam ai zis de doua ori de dra. Maghiar...is this smtng i have/need to know????[:D].....Smbd tell me already!!!!!!!! Istenem

 

Florina, mama de Elise(9 iulie 2004)

 

http://www.youtube.com/watch?v=90xfWYnz9KM

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no Flo intre timp ne-am conversat pe PM...

si am vb si cu Mihai ieri[:)]

 

experientele mele cu stomatologi de copii au fost traumatizante.fie-mea are o fobie avansata deci depinde mult si de copilash, daca e cumintel si cooperant e ok daca nu am ajuns la o stomatoloaga secilizata in tratarea copiilor stressati de stoma.

 

iti recomand cu caldura cabinetul Happy Dent din Manastur, tel 0364459873, e o dna dr ff ok acolo, numai pt copii.

 

si astept cu mult interes nr antrenorului de atletism...a alergat Thea ieri jumate de ora ca din pusca si desi era leoarca complet ar mai fi bagat[:I]

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui baby-boom
Buna Dimineata!!!Azi vine maman...abia asteptam...va dorim o zi faina de tot...Bai Roxana, cine e dna./dra.(ca nu mai tziu minte bine...bat-o vina de memorie vizuala) Maghiar?!!?!!?!?!! Am benoclat de doua ori ochiu' drept la apelativul acesta, asta pentru ca nimic nu-mi scapa...si dupa cum spuneam ai zis de doua ori de dra. Maghiar...is this smtng i have/need to know????[:D].....Smbd tell me already!!!!!!!! IstenemFlorina, mama de Elise(9 iulie 2004)http://www.youtube.com/watch?v=90xfWYnz9KM
align="right" id="quote2">Geta e sor'mea buey! [hia] Flo, draguto, tocmai tu sa nu stii? hmm! trebe sa vb![8D] Hint: dra Maghiar are motor, brrrmmm, brrm, pum, pum, pum! Si e fericita acum si nu se da pe-un jeb de cuie ![pk] [8D] Si ha! trebe sa-l ude [:D]! [pahar] pe maine la cafea![pup]Roxa
It's the first day of the rest of my life!id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da iubita noastra si-a tras motor[:D] si e fericitaaaaaa!!!![bonjovi]

Si eu sunt foarte fericita ca am putut sa contribui la intalnirea dintre niste parinti si o fetita.O prietena draga din Timisoara si-a gasit puiutul [bis] si e atat de minunat cand poti sa participi la intalnirea asta minunata dintre parinti si copii.

 

Noi ne-am facut bilantul dupa vara ,adica am cantarit si masurat copii.Acum ne apucam sa reinoim garderoba[:D].

Am inceput gradinita si Razvan deja se confrunta cu un guturai dar sper sa ramana la stadiul asta.

 

Florina cumnata mea e stomatolog si o sa o intreb pe ea daca stie pe cineva.

 

Flavia bine ai revenit.Te asteptam cu povesti.

 

Roxa multumesc de invitatie , o sa am in vedere.

 

Imediat mergem la casa ca mai vin niste usi.Sper sa evoluam si sa reusim sa ne mutam prin noiembrie.

 

We placut fetelor.Sa va distrati si sa va odihniti.

 

 

 

Ei sunt norocul meu : id="purple">Razvanid="orange"> si Mariaid="limegreen">

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.id="purple">id="size3">

id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gaska!

Am avut o duminica dimineata minunata[olala].Am fost in parcul mare si am trecut in revista toate cele de pe acolo ,apoi am adunat impreuna cu copii castane si frunze de toamna ca sa facem un aranjament.

Maine e ziua Roxanei si ca sa nu uit cumva ii urez de pe acum

 

La multi ani Roxa boxa!id="limegreen">id="size3"> [s]

 

 

 

 

 

Ei sunt norocul meu : id="purple">Razvanid="orange"> si Mariaid="limegreen">

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.id="purple">id="size3">

id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...