Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz - Editie Frappe (cap. 93)


Recommended Posts

Ciao gashka [hia]

 

Stanca, ma bucur ca ai avut o zi tihnita, bravo!

 

Cristiana, te rog sa ma suni sau sa-mi scrii pe mail cand doresti/poti sa mergi la sala, singura sau cu Mihai, sa vad cum ne combinam, eu trebuie sa fiu cu voi. In principiu eu mai ajung marti pe la 18:30 pentru clasa de [bicla] keep in touch!

 

noapte buna dragelor!

Roxa

 


It's the first day of the rest of my life!id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata dragelor!! poftiti la cafelutza!!

 

 

Roxana draga, La Multi Aniid="red">, sanatate multa si fericire iti doresc, din suflet!![flo][flo]

 

Florina, am admirat poza, e mai mult decat minunata!![flo]

 

Felicitari Marianei pt. bolid, sa o duca pe drumuri bune, fara nici un fel de incidente!! [pk]

 

nu mai stiu ce-am vrut sa va zic... dar n-am avut acces la forum cateva zile, tare dor mi se facu'[:D]

 

ma duc sa dau de papa plozilor, apoi afara...

 

pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma tavalesc de ras p-aci ca nu m-am prins...ioi, ma ramolesc de tot mai roxana mai...guilty ca nu am conectat sinapsele...mea culpa...da-i cu joarda ca o merit din plin ..na, no [indecent]...[:-)))]...ca doara vorbeati de motoreta la masa, atunci la napoli...pfuai....no, tata stima si respectu, pt Mariana, ca practica sporturi extreme...ai de la mine spor de sport extrem, duamno!!![pup]

 

La multi ani Roxana, na nananana...la multi ani!!!!!!! [s]!!!! Sa ne traiesti mamico si sa arati forever la fel de bine ca acum...si..n-am ce sa mai zic decat atat, scurt, ca nu ma prea pricep la astea...prefer s-o comunic din priviri, ca nu dau chix niciodata.......[pup] si [flo]

 

Cristiana, nu am uitat, doar fost suuper busy si nu pe acasa ca sa scriu p net... sunat la antrenor sambata: se cheama Adi el, dar din pacate anul asta nu i s-au repartizat piticii, cum credea ca se va petrece cand m-am interesat prima data, acum vreo luna juma...dar, uite ce mi-a comunicat: luni pe 21 se definitiveaza orarul in parcul Babes, si o sa ne recomande celuilalt antrenor, care face cu piticodromul. Vestea proasta e ca cei mai pitici au de la 8-9 ani, dar mi-a zis ca sigur mi-o ia si pe-a mea sa se joace pe-acolo..asadar si pe Theea...iti propun, daca esti de acord sa mergem impreuna saptamana viitoare, asa cum mi-e spus el, sa vedem cum e orarul si care sunt conditiile...vreti?

 

Eu am fost dupa cum spuneam out of town pana ieri seara si a fost super...si azi am avut admiterea la masterat...a fost o zi nebuna de tot...s-a modificat anul asta tot pe la facultate, si a fost primul an in care in loc sa fie binecunoscutul si confortabilul interviu m-am trezit ca am de prezentat monolog, si pe deasupra si improvizatie cu text la prima vedere...pe care trebuia sa il inveti acolo pe loc [bang][bang]...asa ca am stat aproape toata ziua pe acolo pana am terminat cu toate probele...astept sa vad daca intru sau nu..peste cateva zile va anunt verdictul...estoy muy emocionada...de verdad [pk]

 

Elise nu merge la gradi de o saptamana deja si asta ar fi a doua...si la noi, Stanca ceea ce a debutat cu un guturai acum e o raceala simpla, dupa cum zice dr, dar in care tuseste de rupe de vreo cateva ori pe zi...din pacate mie mi s-a imbolnavit destul de des la gradi...nu forme severe dar de multe ori si asa am constatat ca e destul de sensi la aparatul respirator...am inceput iar imunizarea...am deschis un topic la parintii intreaba..,sa vad ce a mai functionat la altii, dar tot la ce mi-a zis dr noastra am ramas...sa vedem ce a iesi...o luna facem septilin combinat cu ulei de peste si a doua luna Imunice...dupa care a treia revenim la septilin si ulei...si, m-am interesat de salina din turda, unde vom merge inainte de gradi, daca putem in fiecare zi, daca nu macar jumate din zilele saptamanii...+1[:D]...am auzit ca ar ajuta tare de tot pt copiii care au facut bronsite...Doamne Ajuta!!!

 

Asadar, foarte ocupata ma declar...sa nu va zic cum de dimi nu stiam pe unde sa mai alerg...era 8 si un sfert cand am convins-o sa se de-a jos din pat...mie imi incepea examenul la 10, si trebuia inainte sa merg sa-i duc kk la analize pt coproparazitologic...si sa-i faca exudatul faringian...buun, si a mea nika....ea, ceas elvetian nicicum nu se kk-a, fir-ar si sa-mi fie cu pardon de limbaj....dupa 25 de minute de convinjeria cerbe am renuntat...si ne-am, urnit din loc, ca deh, trebuia sa si trec pe la alt sediu dupa recuzita pt monolog...si am devarsat copilu la cine-o dadacea si am ajuns intr-un final...vestea buna e ca a fost prolifica zana mea acum de cu seara[:D]...prin urmare maine suntem la laborator, sa terminam cu analizele si cutzadulele pt gradi...

 

M-am intins...dar e prea tarziu sa mai fac cava ca m-am intins prea tare...si inca n-am gatat...de ajuns la jucu n-am mai ajuns...de teama sa nu se ajite Elise prea tare asa tusind cum tuseste acum...dar e in program pt saptamana asta...

 

Raluca, io vreau sa viu la tae-bo...zi-mi ce si cu, ok, sa vedem cum facem saptamana asta...

 

To Roxa, tu ai zis sa viu si io o data sa vad cum e la world trade center ala...da mi-e ca mi se face pofta si e prea scump apoi pt bugetul pe care il posed deocamdata...

 

No, gata, ca am scris pentru o saptamana!!!

 

O zi faina la tata lumea...si o saptamana asisderea...v-am pupat!

 

Florina, mama de Elise(9 iulie 2004)

 

http://www.youtube.com/watch?v=90xfWYnz9KM

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, doamnelor!! io-mi beau cafelutza citind de zor si asteptand sa se trezeasca plodu'[:D] ieri a bagat pana la 9, azi sa vedem...

pe Stefi am trimis-o la gradi, mare fericire mare, era atat de euforica[olala] si-a dus singura bagajelu cu lucrusoarele, aseara s-a culcat repede si singura, fara taraboiul de peste vara[:D] sper s-o tina...

 

Florina, hai atunci joi la 6-6.15 la palat, si intram impreuna, ok?? oricum referitor la ora mai vb.[flo] ce program bestial ai, fato!!

 

fetelor!! cum schimb dimensiunea pozelor, din prea mare in mai mic??!!??pliiiz, ca vreau sa le pun pe mail si-s de 3000kb; n-are rost sa fie uriase[:D]apoi la setarile din aparat as vrea sa umblu, dar nu ma precep[:D] mersiii!!

 

va pup, o zi faina si cu spor

 

pozici Stefania si Luca-Mihai

 

mama si sotie fericitaid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, Roxaid="red"> [flo][flo]- sa ramai la fel de frumoasa si plina de viata....

Nu mai pot tine ritmul ca voi, incerc, dar nu reusesc...

Luca e bine merci la gradi, eu la munca, ne vedem dupa ora 21.00, ne jucam si gata... cazut la datorie... eu inaintea lui [:D]

Va pup

 

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor

 

o cafelutza buna si de la mine si

 

un La multi ani!id="red">id="size4"> cald si din suflet[pup][pup][pup][pup]Roxanicei, numai bucurii si o viata minunata![flo][flo][flo]

 

(sper ca ai primit si mesajul meu)id="size1">

vrem detalii, ce ai primit, cum ai petrecut[:D]

 

eu m-am intors la job si sunt blue rau[q]dar nu ma las[pk]

 

am inceput agitatia cu scolile si cu activitatile extrascolare.am mers din nou la FasTrack kids unde e modul de teatru si ii place mult gazutei.

cu scolile...ma tenteaza mult ideea unei generale, unde astia mici sunt mai protejati de influentele liceenilor, am recomandari f bune ptr o invatatoare de la generala Constantin Brancusi, f aproape de noi si de gradi, intr-o zona verde, linistita.sa vad daca reusesc sa ajung la ea.

 

Florina, multumesc, da , hai sa mergem impreuna sa vedem, cu singura precizare ca eu numa dupa 5 jumate dupa amiaza pot...

succes mult cu masterul, suna f SF probele de acolo[:D]

eu am inceput imunizarea la sf lui iulie, de la dna dr Nitu-o homeopata super ok:

15 pic extract brad dimineata inainte de masa

15 pic extract coacaz negru la amiaza si

15 pic extract maces seara.

asta pt Sofi.peste 4 ani dati 30 de pic.

plus siropel Noni, ff bun si pt dezv sistemului nervos(asta e cam scump dar e sticla mare)

 

Ralu, m-as baga si eu la tae boo da nu sapt asta

 

Roxa, multumesc, te anunt eu cand reusim ca Mihai e placat acum si eu sunt in butoiul fara chef[:I].vreau in concediu inapoi

 

va pup

 

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

 

comorile noastre iubite

CRACIUNITELE SCUMPE

 

nasterea papusii Theodora

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...