Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz - Editie Frappe (cap. 93)


Recommended Posts

Hello!!!

 

M-am racit...de fapt chiar m-am bronshit si yo...[bang]...si sunt cam frustrata ca Elisae nici saptamana asta nu merge la gradi, asta fiind a treia saptamana in rand cand someaza...nu are nimic decat tusea aia nenorocita..a avut rosu in gat acum 2 saptamani si ceva cand a debutata, am facut analizele, e ok, dar cu tusea batem pasul pe loc...o nebulizez de vreo 3 zile dimi si seara, pare sa ajute, dar vad ca nu scapam nicicum...imediat o duc la aquina, sa vad daca niste cure acolo n-o vor ajuta..

 

...si dupa amiaza tzushti la stomatolog cu ea, abia acum ne-a prgramat, de miercurea trecuta [alcool]...abia astept sa vad daca va fi infricosata au ba..

...fost ieri la tae-bo de m-a rupt, dupa care am bagat o ora la placa de antrenament..mai mult abdomene si m-am agatat de degete, si am mai facut abdomene agatata in maini...

 

v-am pupat

 

p.s. stanca, cafeaua??!! pe langa faptul ca o coacem din mai, asadar au trecut 3 anotimpuri printre noi, parca tin minte ca ai rude in feleac, si as vrea sa te intreb cate ceva legat de locul acela...asadar?? te invit intr-o dimi de toamna veritabila la o cafea intr-un locsor in care nu se fumeaza, quo vadis de ex...sau alte sugestii...stiu si yo?!

 

Florina, mama de Elise(9 iulie 2004)

 

http://www.youtube.com/watch?v=90xfWYnz9KM

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...