Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz - Editie Frappe (cap. 93)


Recommended Posts

asi[pup] nu am vandut apartamentul inca ca sora mea e pelcata cu practica in Anglia din aprilie si nu am cine sa se ocupe de el, si la agentie nu am lasat cheile ca am multe lucruri personale in el, plus ca numa sa il dau la bani putini nu are rost. dar oricum e de vanzare daca stiti pe cineva ascult oferte[flo] asi, nona ce copii mari aveti deja[olala]de cautati scoli, adica cum trece timpul mai bine zis[:D] bafta sa aveti sa gasiti invatatori buni pt copii, mai ales la cum e invatamantul de azi[bang] pup gasca de la cluj si va doresc o saptamana excelenta[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare ,nu uitati fetelor vineri 28 august intre orele 18-20 va invit la inaugurarea salonului Va multumesc si va astept cu drag cateva poze http://picasaweb.google.ro/sanda252003/INFINITYSTUDIO02# o zi super [pup][pup][pup] [bum]SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007[aerob]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nonna nici la cartier nu sunt scoli generale dezirabile.E una dar nici nu se pune problema.Eu m-am gandit la Racovita sau Balcescu ca sunt mai generale nu numai cu specific pe limbi ca Sincai si Cosbuc. Olim trece repede timpul, nici mie nu-mi vine sa cred ca vine vremea de mers la scoala. Alex multumim de invitatie[flo]. Ei sunt norocul meu : [url="http://by.lilypie.com/NoBEp2.png"]Razvan[/url] si [url="http://b3.lilypie.com/G2Ntp3.png"] Maria [/url] Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] dragutelor. va scriu pe fuga ca abia acum am intrat in casa, am fost la ziua lui Bety! Stanca, nu am fost cu baietii fiindca ei au plecat ca nu vroiau sa ramana singuri si nedistrati acasa cand eu hoinaream la party de burlace pana dimineata devreme [hippi] si-au zis sa-si faca de cap, altfel, sigur ca ne facem program impreuna, chiar si la calarie. Noah, io va las ca-i tarziu, mai viu maine seara sau daca nu, doar vineri sa va zic cum a fost in Bucuresti, la concertul Madonnei [pk] [pup] Roxa
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata.. cu restante, mari si foarte mari LA MULTI ANI, Cristiana.. tot bine ti-l doresc, alaturi de familia ta.. In weekend am fugit pana la Fagaras sa ma vad cu prietenii, si ar fi fost un weekend perfect daca prietena mea cea mai buna nu-si rupea glezna [alcool]; a calcat in curte pe un mar, in timp ce facea gratarul si praf si-a facut piciorul Luca vine abia duminica, mor de dorul lui, am mai apucat sa fac una alta cat a fost el plecat: cosmetica, mers la film, dar cel mai mult am stat la munca pana la ora 20.00[bang]; in fine, abia astept sa-l vad si de pe 1 incepe gradi la Tandarica.... am mari emotii, el in continuare face pe el, sper sa fie bine.... M-am vazut ieri cu Flavia, scurt dar tare placut... mi-e dor de o intalnire ... Va pup ca ma "alerga" munca [:D] Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) [url="http://b2.lilypie.com/5iyhp2.png"] varsta Luca [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

servus fetelor cucuietelor, bine v-am regasit!!! ma bucur ca am ajuns in final la calculator, dupa muulte zile de pauza, dar tare bine mi-a prins[:)] in primul rand vreau sa raman in data de 22 si sa-i spun minunatei mele nashe un sincer La Multi Ani,Criss.!! sanatate multa multa si fericire maxima alaturi de minunata familie, sa stii ca te iubim enorm[pup][flo] si chiar daca am fost ceva mai stresata samabata, ne-am simtit suuuper!! sa va povestesc de faza de sambata?? am "parcat" plozii la mamici, Stefania ok, Luca la soacra (saraca[:D]) a urlat 4ore si ceva, n-a papat nimik, le-a aratat usa si bagajele intr-una, sa-l aduca acasa[:D] deci aveam motive sa fiu stressata; a adormit intr-un final de la atata plans si agitatie(era prima data fara san, si as fi vrut sa ramana asa...)pe la ora 11jumate, si de cate ori il punea soacra jos in patut, se trezea ca disperatul... in final l-am adus acasa si l-am alaptat, apoi am stat de "povesti" un ceas si a fost tare fericit!! acum suge doar la somnic, papa mai bine si bea laptic cate 120ml.din sticluta[bis] in al doilea rand... Criss, sa aveti drum bun si un concediu minunat, sa veniti sanatosi si ceva mai relaxati de-acolo[pk] Stanca, m-am delectat cu povestea (si) despre copii, tare-mi place cum gandesti (si) ca mama!![flo] Olim, bine te-ai intors printre noi, succes cu schimbarea ce v-o propuneti!![pup] Roxana draga, ce ma distrezi cu faza cu calutzii[:D] ce bine totusi ca te-ai mentinut in sha, bravooo!!! si noua ne plac ff tare, poate ajungem la centrul acela, copiii ar fi in extaz!!! Alex, muult succes vineri, si mai ales dupa!![flo] noi plecam maine la Valea Draganului pt. o zi, ca nu am curajul sa culc copiii in cort asa mici[:D], iar de vineri se arata un chef pe cinste cu colegii lui R.la o cabana la munte... abia astept, e o gasca ff inchegata...[alcool][pk] deci, daca nu ne mai "vedem", va pup cu mare drag, sa ramaneti cu bine!!! [url="http://community.webshots.com/user/ralucutza_79"] pozici Stefania si Luca-Mihai[/url] mama si sotie fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...