Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nasterea la Medlife (14)


Recommended Posts

Fetelor..stiti un Orlist bun la Medlife? Lu fimiu i s-a inflamat un ganglion dupa ureche de ceva vreme..si sunt destul de speriata..si vreau neaparat sa il vada cineva ff bun..

Daca ati fost cu bebei si a fost meserias va rog sa imi spuneti si mie..

Mai auzisem de Silvia samoila de la o clinica privata(imi scapa numele acum)..daca stiti detalii..

Multumesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

IUBU, scuze ca n-am mai intrat la subiectul asta dar am fost cam prinsa cu treburi

 

eu n-am avut abonament pe vremea aia si plateam toate serviciile. Medicamentele erau apa de ploaie la mine si daia nu a fost pretul prea mare. eu faceam perfuzii pt rehidratare... si analize de sange aproape zilnic. Cam atat.

personalul a fost foarte ok. nu am avut nici o problema. eu sunam si chemam medicul de garda din 10 in 10 min sa-i spun ca mor[:D]...si se pare ca m-au suportat cumva.. de fiecare data veneau chiar daca stiau ce urmeaza sa le spun

 

---------------------------------------id="green">

 

SMS pentru o viata!id="size5">id="red">

 

---------------------------------------id="green">

Marinaid="purple"> & [copil] ANA SOFIAid="green"> 05.08.08

 

Mami Marina - Gospodinaid="brown">

 

Copil crescut din suc de morcoviid="orange">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

despre apartamentele de lux stiu doar ca s-au deschis acum si atat. nu stiu preturi..nimic

Totusi cred ca e prea de fitze...sau pt cei ce vin din afara Bucurestiului si nu au unde sta si prefera acolo si isi permit...

Cat despre faptul ca poti veni cu medicul tau nu prea cred... Nu poate fi lasat un medic din afara sa opereze acolo...si in plus cine stie ce medic e ala...ce dandanale face si strica reputatia medlife-ului

 

din pacate nu te pot ajuta nici cu un orl-ist ca nu am fost inca. spun "inca" pt ca am de gand sa vizitez unul sa imi verific sinusurile...

 

---------------------------------------id="green">

 

SMS pentru o viata!id="size5">id="red">

 

---------------------------------------id="green">

Marinaid="purple"> & [copil] ANA SOFIAid="green"> 05.08.08

 

Mami Marina - Gospodinaid="brown">

 

Copil crescut din suc de morcoviid="orange">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos marina de raspuns..ce face bebe??

Da mie mi-ar fi placut apartamentele..cu toate ca de fapt eu nu aveam nevoie sa stea nimeni cu mine..ca esti super ok acolo cu tot personalul..

Oricum am vazut la ei pe site ca o rezerva apartament..plus tot ce inseamna nastere ajunge la cam 100 milioane..cam cat la euroclinic..si poate sta si cineva cu tine..e ff bun pachetul pt cei din provincie..ca decat sa stai la hotel..stai acolo cu sotia si bebe..

 

Io am inteles ca pot fi si alti medici decat cei care lucreaza la ei.. Au multi medici de renume cu care colaboreaza..ca nu orisice medic asa poate intra acolo..

 

Pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu..

Dupa anestezia rahi poti sa misti capul linistita..Eu l-am miscat si nu a fost nici o problema. Chiar am intrebat si au zis ca nu e problema ca nu mai sunt acele de acum 10 ani si substantele sunt altele. Oricum cei de la Medlife folosesc chestii de ultima generatie..sper:) oricum nu am avut nici o problema.

Asa ca stai linistita si Caliopia e o doctorita ff draguta..a fost mana 2 la cezariana mea..o sa fie totul bine.

 

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...