Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 59


Recommended Posts

am descoperit super papa [:D]: tulpina de brocoli, curatata ca si cototrul de varza si pus cu sare [pk]. E mai buna si decat cotorul de varza si decat gulia. (acuma sper sa nu-mi mai creasca vreo manutza pe undeva [alcool])id="size1">

 

 

cine-mi spune si mie cum se mananca semintele de in? [flo]

 

Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[help][help][help]

 

Va rog mult sa ne ajutati!id="red">

 

Este un concurs la kinetobebe. Daca o sa castigam, Pinky se va putea duce la 5 sedinte de babygym gratuite. Avand in vedere ca o sa cam trebuiasca sa batem cararile pe acolo, cateva luni, ar fi foarte bine daca ne-ati ajuta sa castigam acest premiu. Dupa cum stiti, Pinky chiar are nevoie de aceste sedinte. Participarea la aceste concurs nu este un moft pentru noi.

 

Ce trebuie sa faceti?

Intrati pe linkul de mai jos. Sus o sa gasiti STIRI DE BINE si langa el o manuta LIKE, pe care trebuie sa dati click ca va place pagina respectiva. Apoi votati-ne, dand click pe Like, langa poza lui Pinky. Numele meu este ala, nemtesc si eu sunt aia, cu floarea la urechi. id="size1">

 

http://www.facebook.com/pages/Stiri-de-bine/170640432289?v=wall&ref=ts

 

Va rog frumos sa ne ajutati. [asia][asia][asia]

 

Dana, mama lu' Pinkyid="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-a nimerit sa am si eu azi supa de gaina in program, asa ca i-am scos si lui pitix 1 patrunjel, 2 morcovi si 1/4 cartof inainte sa pun sare, si i-am facut si galuste cu galbenus. A fost mega incantat, poate pentru ca era mare noutate... si lichid si solid in aceeasi lingurita (am pasat putin cu furculita galustele si morcovii), chiar ma uitam uimita la el, ca de obicei mananca si atat - adica nu e nici incantat nici ne-incantat, doar ca n-a tinut prea mult, pe la jumate s-a cam saturat, zeama ii curgea pe el, de mestecat ii era cam lene etc [alcool][alcool]

Deci nu stiu daca am avut sau nu succes cu supa mea [:D] mai vedem maine.

 

Flavours am luat pt amandoi. Ce inseamna "prea des" la un copil de varsta alor nostri? [flo]

 

Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu iti creste o manuta ci un buchetel.[:-)))]Cand eram noi copii nestresati de kg ne faceam 'susan' cu seminte de in, puse intr-o tigaie incinsa si apoi turnat zahar caramelizat. Nu incercati asa ceva acasa.Seminte de in merg puse in muesli, etc si maruntite. Dar stiu ca sunt super laxative.Ma gandesc ca e cam dura coaja pt ei. D-asta intrebam si de susan.Poate ne rapunde Flavours [flo]
Citat:
citat din mesajul lui monis5
am descoperit super papa [:D]: tulpina de brocoli, curatata ca si cototrul de varza si pus cu sare [pk]. E mai buna si decat cotorul de varza si decat gulia. (acuma sper sa nu-mi mai creasca vreo manutza pe undeva [alcool])id="size1">cine-mi spune si mie cum se mananca semintele de in? [flo]Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru urari, nu am mai intrat de mult pe net fiindca de o saptamana sunt la mama, casa mea e in renovare arata parca ca dupa un razboi, astept sa imi termine de izolat si apartamentul ca sa ma pot apuca de curatenie, vreau sa va spun ca nu ma trage de loc inima dar nu am ce face.

 

La multi ani urez si eu sarbatoritilor !

 

Mihai de cateva zile spune ma, nu mama ci numai ma si in momentul cand pronunta pe m face si balonase la gura e asa de amuzant.

A si ce a mai facut e gelos pe tati , intr-o zi cand a mers tati la lucru l-a pupat pe el si cand sa ma pupe si pe mine l-a impins si a tipat la el, a mai incercat inca o data tati sa vada daca tot asa reactioneaza si tot asa a tipat si l-a impins cu manuta.[:D]

 

ALI mama lui MIHAI

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
http://adelle.ro/provocarea-alaptarii/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+adelle+%28Adelle+-+natural+parenting%29&utm_content=FaceBookby Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
align="right" id="quote2">daca eram si noi 22.000 la alaptat, nu mai scria nimeni cele mai mari aberatii pe net despre [alap] [xx(]Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...