Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 59


Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lylyana ce siropele v-a recomandat dr?

Multa sanatate Alexului! [pup]

 

Coque daca imi creste buchetel, iti ofer si tie sa rontai [:D][:D][:D]

Despre laxativ este f bine, ca din motive care-mi scapa, copilul a ajuns cam constipat. O sa incerc sa caut pe net cum sa scap de coji, desi asta mi se pare o actiune cam aiurea.... (am luat si susan azi, odata cu inul...)

 

Dankutza mult succes pt Pinky la concurs!! [flo]

 

Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] fulgusorilor nascuti intr-o zi de 4 [s]

 

Dankutzaid="red"> votat micuta Pinkyid="red">, sper sa castigati concursul.

 

Stephyid="red"> noi suntem bine, asteptam sa iasa dintisorii, intru mai rar ca am probleme cu monitorul(s-a umplut de dungi si citesc foarte greu postarile). Sper sa-mi schimb calc. cat mai curand si atunci voi intra mai des [pup].

 

Doris mamica implinita de Matteo - 7.12.2009 ..

poze

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coquelicot noua ne-a recomandat pediatra picaturi de nas. Am pus numai 2 zile si pe urma l-am lasat in pace, urla de se stia pe toata scara. Acum din cauza la toate astea plus siropul de tuse nu mai vrea sa deschida gurita la nimic [bang], de azi am vazut ca este un pic mai bine, nu mai respira pe gurita si muci mai are numai cand plange.

 

Pupam fulgusorii bolnaviori si nu numai

 

[pup]

 

mami de [copil] Vlad (29.10.2009)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monis, eu am consumat seminte d ein in salata de rosii de peste vara. Nu puneam f multe..dar ideea e ca nici nu se simt, ceea ce cred ca este ok.

 

Many and Co, si Matei dupa raceala a ramas csteva zile cu "sechele" de la atatea siropele si picaturi...Vigantol, Stodal, Vit. C, Nurofen, Panadol, Ophtamezon, apa de mare[alcool][bang], era crima si pedeapsa cand vedea asa ceva..

 

Ma doare rau capul...

 

Aaaa, avem 4 dintisori: a aparut incisivul lateral stang de sus..se pregateste sa apara si al 2lea incisiv central de sus[pk]

 

Flavours si Doris ma bucur tare ca ati bagat capul pe aici[pup]

 

Matei a papat tare bine azi pastrav la cuptor si spanac cu putina ceapa si unt[:)].

 

Dankutza, nu am cont pe Facebook si nu ma lasa sa votez..dar vb cu vara-mea sa o faca :)[pup]

 

 

poponitzu' meu Matei-Andrei

 

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele mele, pentru prima data dupa multa multa vreme nu am citit nimic, dar sa fie cu iertare, caci nu mai suntem stirbe!!! Dau de mancat, beut, ce vreti voi pentru primul nostru dintisor. Doamne, ce emotie!

Iertati-ma va rog ca ma bag nerecuperata [pup]

 

Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor celor care ne-ati votat! [flo] [flo] [flo]

Dar.... mai avem nevoie de voturi, ca este una cu un vot mai mult decat de noi, cel putin in momentul de fata. Sper sa nu va suparati, dar rog fetele care nu au votat sa o faca. Pleeease!

 

 

Ce trebuie sa faceti?

Intrati pe linkul de mai jos. Sus o sa gasiti STIRI DE BINE si langa el o manuta LIKE, pe care trebuie sa dati click ca va place pagina respectiva. Apoi votati-ne, dand click pe Like, langa poza lui Pinky.

 

http://www.facebook.com/pages/Stiri-de-bine/170640432289?v=wall&ref=ts

 

Va rog frumos sa ne ajutati.

Mersi [asia]

 

 

Dana, mama lu' Pinkyid="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

coque, susanul e bun la gust, dar nu e foarte util pt ca are f mult Omega 6, care este pro-inflamator; inul este bun pt ca are un tip de Omega 3, adica anti-inflamator, dar nu este la fel de bine absorbit si utilizat ca cel din uleiul de peste, iar in timp forteaza niste enzime si de asta spuneam ca mai rarut e mai dragut. daca e pt constipatie, atunci merge dat mai des o perioada. eu nu l-as amesteca cu muesli si apoi muesli nu l-as amesteca cu ceva lactate.[:)] mai bine macinisul pus pe ceva mancarica pentru ca oricum nu are un gust foarte puternic.

 

dankutza, mi-as permite sa iti sugerez ceva pentru printesica ta, care ajuta pe mai multe planuri - suplimentare cu DHA, exista multe formule si pentru copii, dar sa nu te temi de dozele mai mari pentru ca nu exista riscuri, lecitina lichida si ar mai trebui ceva pentru combinatie, dar nu prea se gaseste prin Romania, insa si cele 2 cominate sunt foarte bune. [flo]

 

deci, se pare ca am ramas codasi cu dintii... [:I]

 

mamica lui Tudor (04.11.2009)

 

 

Tudor in filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...