Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 59


Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

lumic, exact asa ceva caut eu pe-aici...sper sa gasesc. [:-@]

 

Mai, mie mi-a ramas in minte meniul lui Ava cu 3 feluri de mancare la pranz pt bebei! (cred ca e asa...in caz ca nu vor una, sa le dea alta...). Oricum, chiar nu stiu cand reuseste sa faca atatea! [alcool] Eu ma simt depasita de situatie ca tre sa pregatesc masa de fructe, de legume cu carne/ou, sa fac branza in casa, sa ma gandesc cu ce sa-i mai dau seara iaurtul si branza, [bang] plus o carutza de vase de spalat dupa toate astea, plus mancare pentru noi, iara vase, curatenie, offffffffff....... ce m-am mai saturaaattt!! [bang][q]

(nu ma bagati in zama [:D], cred ca de la rusi si de la vreme mi se trage, combinat cu ceva nopti cu nshpe mii de treziri [bang])id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga
neata!TINETI-VA BINE:sunt insarcinata in 5 saptamani! nici nu stiu ce sa fac...sa rad sau sa plang! am fost ieri la medic...mi-a confirmat!
Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">
Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!(Lev Nicolaevici Tolstoi)id="Stencil">
id="right">id="green">
align="right" id="quote2">yupyyyyyy eu zic sa te bucuri! [majoreta] felicitari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui smaranditza
lumic, exact asa ceva caut eu pe-aici...sper sa gasesc. [:-@]Mai, mie mi-a ramas in minte meniul lui Ava cu 3 feluri de mancare la pranz pt bebei! (cred ca e asa...in caz ca nu vor una, sa le dea alta...). Oricum, chiar nu stiu cand reuseste sa faca atatea! [alcool] Eu ma simt depasita de situatie ca tre sa pregatesc masa de fructe, de legume cu carne/ou, sa fac branza in casa, sa ma gandesc cu ce sa-i mai dau seara iaurtul si branza, [bang] plus o carutza de vase de spalat dupa toate astea, plus mancare pentru noi, iara vase, curatenie, offffffffff....... ce m-am mai saturaaattt!! [bang][q](nu ma bagati in zama [:D], cred ca de la rusi si de la vreme mi se trage, combinat cu ceva nopti cu nshpe mii de treziri [bang])id="size1">
align="right" id="quote2"> idem si la mine [q][q]carticica am cumparat-o din librarie 15 ron parca. am cautat pe net dar nu am gasit modelul care il am eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga
neata!TINETI-VA BINE:sunt insarcinata in 5 saptamani! nici nu stiu ce sa fac...sa rad sau sa plang! am fost ieri la medic...mi-a confirmat!
Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">
Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!(Lev Nicolaevici Tolstoi)id="Stencil">
id="right">id="green">
align="right" id="quote2">Moaaama ce tremurici m-a luat... zici ca urmeaza sa nasca acum careva[bis]Bravo Lavi!!![bis] sa fie sanatos bb2
Mami fericita de [copil]Mihnea Mihnea creste mare (14.11.2009 )aniversarea nuntii POZEid="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...