Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 59


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga
neata!TINETI-VA BINE:sunt insarcinata in 5 saptamani! nici nu stiu ce sa fac...sa rad sau sa plang! am fost ieri la medic...mi-a confirmat!
Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">
Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!(Lev Nicolaevici Tolstoi)id="Stencil">
id="right">id="green">
align="right" id="quote2">Felicitari Lavinia! Bucura-te, asa a vrut Dumnezeu sa fie...stie el mai bine de ce.[pup] [bis][bis][bis]------------------------Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bum][bum][gravired][gravi][RO][RO] LAVIIIIII!!!!!

 

Doamne cate emotii ma incearcaaa[olala][pup], cred ca d-aia ramasesem cu gandul la tine!

 

Trecand peste euforia primului impuls, imi imaginez ca nu iti e tocmai usor..mai ales cu situatia materiala de moment. Tin pumnii stransi sa te mobilizezi un pic si sa vedeti tu si Luci cum tratati problema.

 

Asteptam vesti de la cea mai tare gravidutaaaa[olala][pup]

 

poponitzu' meu Matei-Andrei

 

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Lavi,sa dea DD sa ai parte de o sarcina usoara si un bebe sanatos,frumos,papacios......Cine urmeaza??

 

Smara,o parte din jocurile scrise de tine le practicam si noi,dar nu mi-a dat prin cap sa desfac si eu fermoarul la patut...si nici hamacul ,noi ii hataiam f putin tinuti de membre

 

Carti cu animale avem si noi,nu numai roase la colturi,una e deja doua ...cele de baie, desi au si o chitaitoare,nu prea sunt funny.

 

Noi am reusit sa iesim si ieri afara de 2 ori,pe seara doar 30 min ... tare intuneric mai e la 19.30; azi am ratat deja prima iesire,pe motiv de ploaie la ora respectiva si de somn atunci cand nu ploua ... incercam dupa legume sa iesim daca nu ploua, dar tare frig e (pe balcon).

 

Eu in casa ii tin in bodycu maneca lunga,pantaloni si sosete...azi am adaugat si un maieu pt ca era diferenta de temp in sufragerie unde se joaca fata de dormitor(am pus putin caloriferul electric azi noapte)

 

Meniul de ieri al mucosilor a fost

- 10 piersica+nectarina+para si cate un biscuite(din pacate,nu mai mancam fructele pana nu avem biscuite in mana...strecor lingurita dupa ce musca din biscuite);

- 14 1/4 dovleac placintar+ 1 cartof+ 2 felii rosie+ 2 catei usturoi + pulpa pui+ulei masline,marar totul la cuptor

- 18 iaurt cu cereale milupa biscuiti (3masuri)+1humana (ceva cu somnul)

 

Felicitari Andre pt dintoc....cred ca aia 4 simultani ii ies lui Dragos ...asta cand s-or hotari,ca e umflata si tare toata gingia de jos ...plus miorlaieli cat cuprinde

 

Pe Dragos abia reusesc sa-l mai pun in carut...se incordeaza tot si nu vrea sa stea in fund sa-i pun centurile...vrea sa mearga dar nu e stabil,se balangane ca pendula, cam 15 min din fiecare plimbare e cu el in brate incercand sa-l pacalesc cumva sa stea in carut

 

 

 

 

[mamica] [copil] Dragos si [copil] Eva _30.11.2009

 

 

mucosii

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...