Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 59


Recommended Posts

[bum][batetoba][s] La multi ani David!!! [batetoba][bum][s][disco] Sa fii sanatos si norocos! [s] Shtephy -multa sanatate la micut [pup] Dienutze - pupam frumoasa [pup] Monis - sa-ti traiasca sotul! [s] Nu muncesc, inca ma bucur de concediu, sa vedem pt cat timp. Michelle cu Mateo 18.11.2009 si MARIO 15.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, am gasit o cafea aburinda de la Lili so ... sa recuperam. Dar, mai intai, Draga David am recitit azi mesajele trimise de mami tau acum un an fix. Stii cum plangea? Stii ce emotii avea? Stii ce frica ii era? Draga mic, sa cresti sanatos, sa ramai frumos, destept, sa te bucuri de viata, de parintii tai, ei de tine, ca mami tare tare te-a dorit. Te pup si ne vedem la o broscuta, da? Poate primesti si tu un coltisor, asa, de petrecere. Any Am lacrimi in ochi cand imi amintesc. Sa-ti traiasca frumos! David de Dana si Santi Sa cresteti mari, frumosi, plini de sanatate, frumosi si haiosi ca parintii vostri! Tati de Santi Sa traiesti, sa infloresti, baga o serenada deseara pe bancuta sa se incalzeasca putin fetele. Stephy Imi pare rau ca ati racit si voi. [pup] Multa sanatate! Dozz Multumesc frumos. Doctorita a zis ca ii dau 4 dinti in acelasi timp si are rosu in gat, dar nu e grav. Grav nici mie nu mi se pare, doar lung. M-au apucat emotiile recitind mesaje de la voi, cand nasteati. Ce an frumos a trecut, fetele! Si uite cum e soarta, fac valizele sa revad camera aia in care am stat 8 luni pe soldul stang de nu stiam nici cum ma cheama, in care am crezut ca o iau razna sau am si luat-o. Pfoai, haideti sa petrecem! Am pregatit asa: sos bolognese cu tortellini, pentru buni o tocanita de cartofi cu carnati, pentru maine pulpe de pui la cuptor cu cartofi, sa sara cineva cu salatele, Any cu tortul. [pup] [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda"] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele sarumana de urari [asia] - tati de Santiago e maine [:I], dar da de baut de astazi la fetele mele [pk] - la prieteni maine. Eu sunt de toata jena, marele cadou comandat de pe net ajunge luni [q][q][q], le-am dat un mail plin de hfhsadgsafgksdjgfsilg la aia din UK, desi nu stiu la ce imi va folosi... [s][s][s]David de Dana.n [pup] nici eu nu am ajuns la Izvor, sunt de toata rusinea, dar Santi s-a rezit asa: la 12, la 2, la 4, la 5 si la 7.30 [alcool][alcool][alcool] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]David de mamix Dana n.[s] [s]Santi de mamix Monis[s]
Santi felicitari pentru dintisorul cu numarul 7! Sa speram ca iese repede si fara dureri prea mari ( de cap pentru mami [:D] ) Sar'na pentru clatite. Sunt cel mai mare fan in viata. Da' sa stii ca m-a amuzat tare faza cu barbieritu', ca eu is campioana la barbierit picioarele ( mele ) si faza cu invartitu' apei in toaleta... [:-)))]. In orice caz, interesante lamuririle. lyly take it easy. Lasa sa se vindece bine dejtu ala, ca mai mult tragi mai apoi daca ceva nu-i bine. alexa relax si mangaie in continuare burtica ta de [gravi] ca tare o sa-ti mai lipseasca... simina uite iti scrie eu, una divortata virtual pe aici, ca secretul in viata este respectul reciproc, iubirea, comunicarea si sa stii ce vrei. Primul pas in situatii de criza, asa cum esti tu este comunicarea. Sa stii ca sufletul femeii este singurul care se poate aduna, de nenumarate ori, dupa ce a fost distrus again and again and again. Iar barbatii se bazeaza pe faptul ca atunci cand gresesc noi vom fi acolo sa le tinem morala, ca sa-si dea seama cand au trecut limita. Ai vazut ca vorbeste gura fara el? Da' tot e bine ca-ti repara masina[:D]. So, we are men's true NORTH. pam-pam RamoX Magnetica uite, a avut cine sa-ti tina isonul aseara.
[grup][grup] [grup][grup] [grup][grup][grup] ionela [grup][grup][grup] [grup][grup] [grup][grup]
dankutza cand o vad pe Pinky imi trece de toate [olala]....[pup] many cred ca simte Vladutzu ca acus acus e fecioras si el. Si ma rog ce lucri to acolo la ore tarzii? Fetele care merg in parcul Izvor nu faceti si niscaiva poze [pis][pis][pis] la alaptarea organizata? Andre deci va fi o revedere dulce-amara cu camera. Cu dintii si mie mi se pare ca e luuuuunga treaba cu disconfortul. Iuliei i-a iesit primul dinte dar mai mult scandal vad ca face la al doilea....[:-@]. Am vazut ca ai scris de tortellini cu sos. Vreau sa te rog tare tare de tot sa-mi spui si mie ce sos pot sa fac, sau cum sa prepar niste tortelloni cu prosciuto. Ca vreau sa fac in w-e asta si nu vreau sa le stric gustul aiurea. Daca ai timp astept cu mare interes. Mami de [copil]Iulia Emanuela 26.11.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asaaaa.... de luni ma duc la munca, 4 ore dimineatza pana la 12. M-a sunat seful meu si nu l-am putut refuza. Acuma.... nu sunt nici fericita da' nici trista. Parca nu e vreme de refuzat un loc de munca.... mai ales ca e intre prieteni... Oricum, full time o sa fie dupa ce trec cei doi ani de concediu. IULIA - 10 luni - are 8,2 Kg. - nu-i plac legumele. Mananca pastrav la gratar si carne de pui de pe degetul meu. - are un dinte, si ii iese acusica si al doilea. - gusta ce ii ofer da' nu moare de pofta. Rontaie la biscuiti si fructe. - bea foarte multa apa. - mananca foarte bine fructe si cereale ( seara, cu iaurt Andre[flo] ) - se ridica in picioare, merge pe langa mobila si tinuta de manutze, bushileste cand trebuie sa se deplaseze. Ii place in premergator, pe care il serveste in w-e, la Limanu. - stie de pisi, cutzu, tata. Cand ii spun pa-pa se uita la usa. Cand plange spune invariabil ma-ma. - daca ma vede cu telecomanda in mana intoarce capul la televizor. - nu o intereseaza jucariile. In schimb este foarte interesant laptopul lui mami. - e moarta dupa tac'su. Cand iese din campul ei vizual se lasa cu urlete. - imi da pupic, da' numai mie, ca eu am baloshit-o 10 luni in continuu... - ii place foarte mult la baie, e o distractie nemaipomenita pentru ea. - Edit : danseaza la melodiile ritmate ( gen gummy bear ), da' v-am aratat-o deja. Cam atat. Daca am uitat ceva completez mai tarziu. Va pup. Mami de [copil]Iulia Emanuela 26.11.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monis, se poate si mai rau [:D] tati de alex nu are nici acum cadoul complet si e aci...la Baneasa [:D] Multu' la tati de Santiago pt beuturi, da' sa se ne dea si maine o tura ca uite a venit frigutzu' si serenada o lasam pe luni [pup] Dankutza, vazut pozici cu Pinky balerina [olala] Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5 [s][s][s]David de Dana.n [pup] nici eu nu am ajuns la Izvor, sunt de toata rusinea, dar Santi s-a rezit asa: la 12, la 2, la 4, la 5 si la 7.30 [alcool][alcool][alcool] Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Monis, al tau parca s-a vorbit cu al meu...tot cam asa ne-am trezit si noi .[bang] La un moment dat am incercat sa il pacalesc cu suzeta...binenteles ca a inceput concertul. ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o frumoasa ultima luniversare si pt [s] David si Santiago[s] [pup] Cuscri imi pare tare rau ca sunteti raciti...va pup tare si va doresc sanatate, poate totusi reusiti si le veniti de hac mucisorilor...uooof [pup][pup][pup] ____________________________________________________
Anca, mamica fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...