Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea (cap. 56) - Sarbatorile bat la usa!


Oaspete marius

Recommended Posts

Sa va spun ce m-a impresionat azi.

Intorcandu-ma acasa, am zarit fereastra a doi batranei, trecuti bine de 73 ani. Sunt singuri, desi au copii, nepoti, dar sunt departe. Locuiesc in blocul vecin.

Dar stiti ce m-a facut sa zambesc venind eu asa cu umbrela in mana si ingandurata spre casa?

L-am zarit pe Mos Craciun (din carton) atarnat la fereastra lor. Si-i statea tare bine acolo. M-am gandit ca si ei se simt din nou copii. Si ei au intrat in atmosfera de sarbatoare a lunii decembrie.

Am zambit si am mers mai departe, bucuroasa ca am vazut ceva frumos azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] MARIUS [s][s]
Daria & felina fioroasa[zana][url="http://4.bp.blogspot.com/_TFA_yYALrsI/SvnpIYmTTTI/AAAAAAAAAB4/KQmqdH1SKtU/S220-h/IMG_0662_1.jpg"]GIULIA(2004 08 16)[/url] cu [buburuza] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2581961910059491989nGUHDr"]Sela[/url] _____________________"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E clar, vremea asta ne joaca feste.

 

Am fost sa comand calendarul. E gata pe luni.

Si am gasit asa lucruri frumoase- breloc personalizat (7 lei/bucata), cani personalizate (12 lei/buc) - poze format A4 si puse intr-un cadru foto la 6 lei/bucata.

In sfarsit stiu unde sa-mi scot fotografiile si e si aproape de tramvai.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adi2003
E clar, vremea asta ne joaca feste.Am fost sa comand calendarul. E gata pe luni.Si am gasit asa lucruri frumoase- breloc personalizat (7 lei/bucata), cani personalizate (12 lei/buc) - poze format A4 si puse intr-un cadru foto la 6 lei/bucata.In sfarsit stiu unde sa-mi scot fotografiile si e si aproape de tramvai.
align="right" id="quote2">te rog sa descrii exact cum si unde ca te citesc mai multe mamici [olala]Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...